مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم زیرانداز حصیری سفری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های بهترین انواع زیراندازنکاتی درباره زیرانداز حصیریفروشندگان فوق العاده انواع زیرانداز حصیری سفریخرید انواع مختلف این مسنوجانواع زیرانداز سفری شامل
شرکت بازرگانی زیرانداز سفری ۹ متری ضد آب

امکان خرید مستقیم زیرانداز حصیری از کارگاه های تولید کننده یا فروشگاه هایی که وسایل سفر یا پتو و فرش و روفرشی میفروشن به راحتی امکان داره. خرید مستقیم زیرانداز حصیری سفری به اندازه خوردن یه لیوان آب راحته. زیرانداز یه جور فرش برای نشستن به حساب میاد که جنس های مختلفی داره. مثل پارچه، برزنت، حصیر، جاجیم و… اصلا اگر سفر کرده باشی یا حتی برای پیک نیک به بیرون از خونه و پارک و دل جاده زده باشی صد در صد به فکر افتادی یا لازمتون شده که یه زیرانداز خوب و محکم و ضخیم همیشه همراهتون باشه که توی صندوق عقب ماشینتون به راحتی جاساز بشه که هیچوقت نگران جا گذاشتنش توی خونه نباشید.
کارگاه های تولید زیرانداز سفری حصیری بیشتر در شهرهای یزد و اصفهان وجود داره. اما این دلیل نمیشه که بگیم خرید مستقیم زیرانداز حصیری فقط توی این شهرها امکان پذیره. نه! قطعا با ارتباط زیادی که بین کاسبان و بازاری های همه شهرها وجود داره، امکان خرید و حتی تولید زیرانداز حصیری سفری توی همه شهرها هست.

ویژگی های بهترین انواع زیرانداز

ویژگی های بهترین انواع زیرانداز

بهترین نوع زیرانداز حصیری بستگی به مکان هایی داره که شما برای سفر انتخاب میکنید یا منطقه آب و هوایی که زندگی میکنید. زیراندازهایی که بتونن توی گرما و سرما و بارندگی و آفتاب مستقیم دوام بیشتری داشته باشن. زیراندازهایی که ضد آب باشن و راحت بشه تو مناطقی که بارندگی زیادی وجود داره استفاده کرد. حتی توی سفرهایی که به جاهای کوهستانی داریم، قطعا زیرانداز حصیری که محکم باشه و به خاطر سنگ و کلوخ آسیب کمتری ببینه انتخاب بهتری برای نشستنه.
زیرانداز حصیری که به راحتی قابل حمل باشه. خیلی از زیراندازهای حصیری ۱۲ متری کیف مخصوص دارن که میشه به راحتی بعد از تکوندن تا کرد و توی کیف مخصوص خودش گذاشت. بعضی از زیراندازهای حصیری هم که کیف ندارن میشه به راحتی با گیره به کوله بست و با خودمون از کوه و صخره و جنگل عبور کنیم. بعضی از زیزاندازهای حصیری هم به خاطر بافت اسفنجی یا فوم مانندی که دارن باعث میشن زیرانداز حصیری بزرگ حالت انعطاف پذیری بیشتری داشته باشن و روی اونها احساس نرمی و راحتی بیشتری کرد.

نکاتی درباره زیرانداز حصیری

نکاتی درباره زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری سفری بهترین گزینه برای سفرهای کوتاه و بلند شماست. حتی سفرهای نصفه روزه به پارک سرکوچه یا کوه ها و تپه ها و دهات اطراف شهرتون. سایزبندی زیرانداز حصیری هم خیلی خیلی به کمکتون میاد، یعنی دستتون رو باز میذاره تا مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید. حتی به میزان تعداد نفراتی که معمولا توی سفرها و دورهمی هاتون همیشه دنبالتون بودن و هستن.
زیرانداز حصیری یه جورایی از شما مقابل سرما و گرما محافظت میکنه. سایزبندی زیرانداز حصیری متنوع هست و همین که نسبت به فرش، وزن کمتری داره، باعث میشه راحت تر حمل بشه با یه تکون ساده، آشغال ها و خرده خاک و گیاهانی که روش می افته رو از روش برداشت. خیلی از زیراندازهای حصیری با پارچه برزنتی لبه دوزی شدن که هم از نظر زیبایی خوش رنگ و قابل توجهه و هم از نظر استحکام دوام بیشتری به این زیراندازها داده. روی زیرانداز حصیری نرم و راحته و کمکتون میکنه تا ساعاتی که برای گردش رفتید به بهترین صورت استراحت کنید. زیرانداز حصیری ۱۲ متری ۴ متری حالت ضد آب دارن و اجازه نمیدن زمین خیس یا آب باران و خاک نم دار، شما رو اذیت کنه.

فروشندگان فوق العاده انواع زیرانداز حصیری سفری

فروشندگان فوق العاده انواع زیرانداز حصیری سفری

تولید کنندگان زیرانداز سفری حصیری بیشتر در شهرهای اصفهان و یزد متمرکز شدن. اما ارتباط بازاریان و کسبه شهرهای مختلف با همدیگه باعث شده که این تولید کننده ها به فکر بیفتن تا برای رقابت با همدیگه هم شده فروششون رو از داخل شهرستان به بیرون از شهر خودشون بکشونن. فروشندگان حضوری و اینترنتی مشتری های خودشون رو پیدا میکنن. مشتری های اینترنتی که معمولا یاد گرفتند تمام نیازهای خودشون رو از طریق اینترنت رفع بکنن به خوبی فروشندگان فوق العاده انواع زیرانداز حصیری سفری و جشنواره های فروش زیرانداز حصیری بزرگ و انواع زیرانداز حصیری رو به خوبی رصد میکنن. زیرانداز سفری حصیری هم تونسته خیلی خوب از طریق اینترنت و فضای مجازی مشتری های خودش رو پیدا کنه.
فروشگاه های مجازی یا فروشگاه های بزرگی که در پاساژها و بازارهای هر شهر وجود دارن، چه به صورت مجازی و چه حضوری فروش فوق العاده زیرانداز حصیری سفری رو توی برنامه های کاری خودشون دارن. مخصوصا فروشگاه های فروش پتو و فرش و روفرشی.

خرید انواع زیرانداز حصیری سفری

خرید انواع مختلف این مسنوج

سایزبندی زیرانداز حصیری سفری به صورت متنوع و جور و واجور هست که به خوبی تونسته خواسته خیلی از مشتری ها رو برآورده کنه. زیرانداز حصیری بزرگ، زیرانداز حصیری ۱۲ متری و ۴ متری، انواع مختلفی از زیرانداز سفری حصیری رو به وجود اوردن که باعث شده انتخاب رو برای مشتری ها و سلیقه ها و نیازهای مختلف راحت تر کنه. خرید انداع زیرانداز حصیری سفری هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری در تمام فروشگاه های فروش پتو، فرش، روفرشی، روانداز و زیرانداز و البته در تمامی شهرها و روستاها امکان پذیره.

انواع زیرانداز سفری شامل

انواع زیرانداز سفری شامل

ـ زیرانداز سفری حصیری سنتی که وزن خیلی کمی داره و از چوب ساخته شده.
ـ زیرانداز سفری حصیری پلاستیکی که از پلاستیک ساخته شده و عمر طولانی تری نسبت به مدل سنتیش داره.
ـ زیرانداز سفری پارچه ای که خیلی خیلی سبکه و جای کمتری نسبت به زیرانداز سفری حصیری میگیره. اما ایرادش اینه که هرجا و مکانی نمیشه از اون استفاده کرد و نشستن روش اصلا راحت نیست.
ـ زیرانداز سفری ضدآب که دقیقا شبیه زیرانداز پارچه ای هست اما به خاطر ضدآب بودنش میشه از اون برای سفرهای کنار دریا به راحتی استفاده کرد.
ـ زیرانداز سفری بادی که از نظره جاگیری، کم حجم ترین زیرانداز سفری به حساب میاد. اما برای بادکردنش همیشه باید یه تلمبه کوچیک بادی همراهتون باشه و یکی از ایرادای اصلیش هم اینه، هر جایی که پستی و بلندی زیاد باشه و امکان سوراخ شدن زیرانداز بادی، خب نمیشه به راحتی از این زیرانداز سفری استفاده کرد.
ـ زیرانداز سفری فوق فشرده که از فوم فشرده و فوق العاده نرمی ساخته شده و به خاطر همین حالت فشرده بودنش، برای جاهایی که سنگ ریزه زیادی وجود داره خیلی مناسبه.
سایزبندی زیرانداز حصیری سفری به صورت یاردی یا تعداد نفرات هست. مثلا زیرانداز حصیری ۴، ۶، ۹ و ۱۲ یاردی یا زیرانداز های ۶ نفره و ۱۸ نفره.
قم هم مثل سایر شهرهای دیگه یکی از تولید کنندگان مهم زیراندازهای خصیری و پلاستیکی به حساب میاد که تونسته با تولید زیراندازهای متنوع در رنگ و سایز، تمامی سلیقه ها رو راضی نگه داره. شرکت دیبابافت کالا هم تمام توانش رو برای جذب مشتریان مختلف از شهرهای دور و نزدیک به کار گرفته تا فروش اینترنتی خودش رو به سطح بالایی از رضایتمندی مشتریان برسونه و تا الان هم موفقیت های زیادی توی این زمینه داشته.

آقای مهدی خسروانی

شرکت تولیدی دیبافت تولید کننده انواع کالای خواب و پارچه تریکو

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید