مرکز پخش پارچه تریکو ی لباس نوزادی

برای خرید پارچه تریکو لباسِ نوزادی به چه مکانی می توان مراجعه کرد، که بدون هیچ مشکلی این منسوج را تهیه کرد، بهترین گزینه رفتن به مرکز پخش این محصول است.
همانطور که می دانید پوست بدن نوزادان بسیار حساس است، پس برای تهیه پارچه ی البسه ی کودکان باید توجه بیشتری کرد و حساسیت بیشتری، نسبت به نوع جنس آن انجام داد.

پارچه لباس نوزادی، چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
در مورد این موضوع باید به چند نکته اشاره کرد، یکی نوع نخ هایی که در آن به کار رفته است که آیا نخ پنبه است یا از مواد مصنوعی تشکیل شده است و از نظر کیفی در چه سطحی است.
یکی از مواردی که باید به آن پرداخت، که از حساسیت زیادی برخوردار است نوع نخ بکار رفته در آن می باشد که بهترین نوع نخ، نخ پنبه است معمولا استفاده از نخ های مصنوعی در پارچه لباس نوزادی موجب ایجاد حساسیت و کهیر زدن پوست کودکان می شود و اگر از پارچه های پنبه ای استفاده شود از ایجاد این مشکل جلوگیری می شوید.
مسئله دیگر که باید به آن توجه کرد نوع نخ بکار رفته در بافت پارچه است همان گونه که مطلع اید لباس بچگانه زیاد شسته می شود، پس باید این موضوع را بررسی کنیم، همان گونه که در بالا اشاره کردم راجع به موضوع شستشو، باید از نخهایی استفاده کرد که در حین شستشو به بافت پارچه آسیبی نرسد، بعضی بر این باورند که برای دوام پارچه حتما باید در بافت آن از الیاف و نخ های مواد مصنوعی استفاده کرد، تا باعث دوام آن شود، ولی این باور کاملا اشتباه است، نوع نخ های پنیه ای وجود دارد که با کیفیت خیلی بالایی تولید می شوند و در اثر شستشو هیچ تغییری در آن به وجود نمی آید، این نخها وقتی در پارچه استفاده می شود به دلیل پنبه ای بودن آن هوا در آن رفت و آمد دارد و از عرق کردن جلوگیری می کند و این نوع پارچه ها ضد حساسیت هستند.

برای تولید پارچه تریکو نوزادی، باید از چه نوع نخی استفاده کرد؟
برای ساخت پارچه لباس نوزاد از نخ های مختلفی می توان استفاده کرد از جمله نخ اپن اِند، نخ شانه شده سوپر و یا نخ شانه شده رینگ کامفور شده که برای لباس نوزاد به دلیل زیاد شسته شدن باید نخ شانه شده سوپر و یا نخ شانه شده رنگ کامفور شده استفاده کرد این دو نوع نخی که نام بردم به هیچ وجه در هنگام شستشو تغییری در آن ایجاد نمی شود و به گونه ایست که حتی می توانید با آب گرم هم شست.
پس نتیجه برای لباس نوزادی می توان از پارچه تریکو پنبه ای استفاده کرد که استقامت بالایی داشته باشد و ضد حساسیت هم باشد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما