مشاوره و سفارش

رو بالشتی

رو بالشتی جزء استفاده روزانه ی انسانهاست. از همه مهم تر اینکه نوزادان تازه متولد شده نیز از بالشت استفاده میکنند. پس از شاخصه های مهم کیفیت نخ تولید شده است. روبلشتی باید جنس مرغوبی داشته باشد و برای تمام فصول سال مورد استفاده قرار گیرد. مثلا در فصل تابستان باعث تعرق پوست نشود . پس نخ تولید شده در تهیه ی رو بالشتی حرف اول و آخر را میزند.

تشک خوشخواب

استراحت و خواب برای سلامتی انسان ضروری است و یکی از ملزوماتی که به کیفیت بهتر خواب شما کمک می‌کند خرید تشک خوشخواب است. خرید تشک بدون تحقیق می‌تواند منجر به بی‌خوابی‌های شبانه، کمردرد و … شود. در مقاله زیر به نکاتی که حین خرید تشک خوشخواب باید دقت کنید می‌پردازیم.

ملحفه

ملحفه از پر استفاده ترين لوارم خواب است چرا كه براي طول عمر و زيبايي تشک و بالش توصيه ميشود. از خصوصيات ملحفه خوب ماندگاری رنگ و پرز ندادن پارچه ميباشد. توجه كنيد كه رنگ تشك خوب هميشه روشن است تا پارچه روی تشک از مرغوب ترين نوع تهيه شود به همين دليل شما بايد در انتخاب رنگ ملحفه حساس باشد و با رنگ اتاق خوابتان ست كنيد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کالای خواب-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع پارچه تریکو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیرفروشان تولیدی دیبافت

۰۹۱۲۹۶۷۷۳۱۲
۰۹۱۲۹۳۸۹۲۱۱
۰۹۱۲۰۶۷۷۱۰۴
۰۹۱۲۹۷۲۶۶۹۸
۰۹۱۲۰۶۵۷۹۴۱
۰۹۱۲۰۵۱۷۹۶۰

درباره ما :

مجموعه تولیدی دیبافت یکی از بزرگترین برندها در ایران است که با بیش از ۳۰ سال تجربه در امر منسوجات خانگی فعالیت دارد. این مجموعه بزرگ شامل کارگاه های تولید روبالشتی ،پارچه تریکو، بالشت، کوسن و حوله دستباف خراسان همچنین عرضه مستقیم پتو از درب کارخانه می باشد. ما در این مجموعه در راستای ارائه خدمات با کیفیت و رعایت انصاف در قیمت گذاری محصولات جهت رفاه حال هموطنان عزیز قدم برداشته ایم و امیدواریم با حمایت های مشتریان گرانقدرمان قدم های بزرگتری در این راستا برداریم.

مهدی خسروانی

مدیر مجموعه تولیدی دیبافت

جناب آقای خسروانی

Call Now Buttonتماس بگیرید