فروش پارچه تریکو
خانه / پارچه تریکو / تولید انواع پارچه تریکو زمستانی با قیمت متفاوت

تولید انواع پارچه تریکو زمستانی با قیمت متفاوت

آیا به دنبال خرید از تولید انواع پارچه تریکو زمستانی با قیمت متفاوت هستید؟ آیا از سرما زمستان می ترسید و دغدغه مواجهه شدن با آن را دارید؟ آیا از مبتلا شدن به بیماری سرما خوردگی و صرف هزینه های سنگین می هراسید؟
دیگر نگران نباشید تولید کنندگان پارچه تریکو برای شما انواع پارچه تریکو زمستانی را با قیمت های متفاوت تولید کرده اند و شما می توانید با خیال آسوده از این محصولات تهیه کنید.

با نزدیک شدن به فصل زمستان نیاز بیشتر آحاد جامعه به تهیه انواع پارچه های زمستانی جلب شده است و این امر باعث مجبور کردن تولیدکنندگان صنعت نساجی به بافت پارچه های گرم کرده است که یکی از پر طرفدار ترین این منسوجات پارچه تریکو است که انواع مختلف با قیمتهای متفاوت می توان تولید کرد و شایان ذکر است که با کیفیت های متفاوت می توانند این محصولات را عرضه کنند و دلیل تفاوت نرخها بر این اساس است. که می توان به راحتی تنوع محصولات را بالا برد. یکی از محصولات پر طرفدار در این فصل پارچه های خار خورده است که به پشت کرکی هم مشهور هستند و می توان گفت که بسیار گرم و لطیف هستند و برای تولید سویشرت و لباسهای گرم زمستانه مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه تریکو خار خورده

مشخصات پارچه تریکو خار خورده

در مورد تولید این نوع پارچه تریکو باید خدمت شما بزرگواران باید این موضوع را مطرح کنم که ابتدا پارچه تریکو مورد نظر را تولید می کنند و سپس اقدام به انجام دادن عملیات خار زنی و یا کرکی کردن بر روی آن را انجام می دهند و می توان گفت که این عملیات باعث ایجاد تولید گرما بوسیله لباسهایی که با این منسوج ساخته شده اند می شود و این امر باعث فروش بیشتر این محصولات می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: مهدی خسروانی (پتو - پارچه تریکو)  
شماره موبایل: 09120677103
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع پارچه تریکو

خرید انواع پارچه تریکو نوزادی

خرید انواع پارچه تریکو برای مادرانی که نوزاد دارند بسیار مناسب می باشد. پارچه تریکوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *