مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | قیمت انواع پارچه پنبه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید عمده پارچه ویسکوز لاکرافروش عمده پارچه لاکرا کشیخرید عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکراقیمت پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکراپارچه لاکرا چیست؟پخش کننده ویسکوز لاکرا باکیفیتخریدار پارچه ویسکوز لاکرا شلواریمهمترین کاربردهای پارچه لاکرافروشنده پارچه پنبه لاکرابزرگترین عمده فروشی پارچه ویسکوز عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلوییخرید اینترنتی پارچه فلامنت لاکرا

حتما می دانید که پارچه هایی که از الیاف طبیعی حاصل آمده اند، از نوع بهترین پارچه محسوب شده و به همین دلیل می توان قیمت انواع پارچه پنبه را نسبت به سایر پارچه ها دارای حد بالاتری دانست. اما در میان انواع پارچه پنبه، پارچه ویسکوز قرار دارد که یکی از پر کاربرد ترین ها به شمار می رود. اما همین پارچه نیز انواع متعددی همچون ویسکوز تیپ لاکرا را شامل می گردد. اگر بخواهیم در خصوص تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا بگوییم، باید عنوان داشت که این پارچه ضمن گذر از پیشرفته ترین مراحل تولید حاصل آمده و بیشترین تقاضا ها را به دنبال خود داشته است.

تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | قیمت انواع پارچه پنبه

تولید عمده پارچه ویسکوز لاکرا

تولید عمده پارچه ویسکوز لاکرا

پارچه ویسکوز لاکرا را به حق می توان در دسته بهترین نوع پارچه های عرضه شده قرار داد.
این پارچه با در اختیار داشتن ویژگی های مثبت همچنان در صدر توجه قرار داشته اما به دلیل استحکام نه چندان بالایی که در آن وجود دارد، عموما جهت تولید این محصولات است که مورد کاربرد واقع می گردد:

 • ملحفه
 • انواع لباس زنانه
 • لباس مردانه
 • رومیزی
 • لباس ورزشی

به علاوه باید عنوان کرد با وجود همه مصارف بالایی که از پارچه ویسکوز لاکرا دیده می شود؛ این محصول از تولید عمده در همه خطوط تولیدی کشور بهره برده و با بهره گیری از ماشین آلات روز دنیا و همچنین نیروهای انسانی متخصص روی کار آمده است.
بنا براین با چشم پوشی بر استحکام این پارچه، می توان آن را یک انتخاب ایده آل هم برای خریداران عمده و هم برای خریداران جزئی معرفی نمود.

فروش عمده پارچه لاکرا کشی

فروش عمده پارچه لاکرا کشی

در معرفی پارچه لاکرا باید گفت که این پارچه از قابلیت کشسانی بسیار بالایی بهره برده و عموما در تولید انواع لباس های زنانه به وفور مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد.
همچنین از خواص بالای این پارچه اگر بخواهیم بگوییم، باید بیان کرد که با وجود برخورداری از الیاف طبیعی موجود در آن؛ هوا کاملا به داخل بدن در رفت و آمد بوده و همین بزرگ ترین مزیت برای آن به شمار می رود.
به عبارتی بافت موجود در پارچه لاکرا کشی موجب شده تا به عنوان پارچه عایق حرارتی عمل کرده و بدین ترتیب کارایی فوق العاده موثری را به همراه داشته باشد.

با توجه به مصارفی که از پارچه لاکرا به عمل می آید، می توان به خوبی این موضوع را دریافت که دارای چه میزان از فروش نیز می باشد.
با همه این اوصاف اگر تصمیم به تهیه پارچه لاکرا کشی به منظور انجام تولیدات یا فروش گرفته باشید؛ بهترین مکان، مراکز فروش پارچه اعلا هستند که عموما مراکز معتبری بوده و علاوه بر فروش پارچه کشی یا فروش پارچه ویسکوز، به فروش پارچه دورو و سایر پارچه های پر کابرد به بهترین شکل می پردازند.

خرید عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

خرید عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

پارچه ویسکوز تیپ لاکرا با نام دیگری همچون پارچه اسپندیکس شناخته شده و دو ویژگی برجسته را در آن می توان یافت. مانند:

 • پارچه ای بسیار با دوام
 • پارچه ای با مقاومت بسیار بی نظیر

حتی اگر این دو ویژگی را بخواهیم صرف از نظر از سایر ویژگی های مثبت موجود در پارچه ویسکوز تیپ لاکرا در نظر بگیریم؛ همین کافی است تا به انتخاب این پارچه بسیار خوب مطمئن باشیم.
بنابراین اگر واقعا تصمیم به خرید پارچه مورد نظر گرفته اید، تردید به دل راه ندهید که در آخر اگر گزینه نخریدن را انتخاب کنید؛ بدون شک نتیجه ای جز پشیمانی عایدتان نخواهد گشت.
حال برای خرید این پارچه کافی است به سراغ معتبر ترین مرکز خرید پارچه رفته و علاوه بر انتخاب و خریداری پارچه ویسکوز لاکرا بتوانید به خرید هر یک از پارچه های دیگر نظیر این موارد بپردازید:

قیمت پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

قیمت پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

پارچه ویسکوز تیپ لاکرا علاوه بر اینکه خاصیت کشسانی فوق العاده ای را دارا می باشد، بلکه از پارچه های ضد حساسیت نیز به شمار می رود.
با وجود چنین خصوصیاتی است که می توان پارچه لاکرا را جزو بهترین انتخاب ها برای دوخت انواع لباس زنانه و دخترانه محسوب نمود.
همچنین در توضیحی بیشتر از آن باید گفت که دارای ماهیتی طبیعی است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.
به علاوه اینکه از خانواده پارچه ریون نیز می توان آن را به شمار آورد.

اما موضوعی که وجود دارد، انواع موجود از پارچه ویسکوز تیپ لاکراست که هم پارچه یکرو و هم پارچه دورو را در بر می گیرد.
شاید تفاوت های موجود در این دو نوع را بتوان هم در میزان ضخامت پارچه و در مرحله بعد قیمت آن ها دانست.

در این صورت باید گفت که میزان ضخامت پارچه دورو بیشتر بوده و همینطور قیمت پارچه لاکرا یکرو نسبت به پارچه دورو مناسب تر می باشد.
حالا اگر تصمیمتان به اطلاع از قیمت کلی این پارچه، قیمت پارچه ورزشی یا قیمت هر پارچه درخواستی دیگر می باشد، بهتر است به مراجع مربوطه فروش مراجعه فرمایید.

پارچه لاکرا چیست؟

پارچه لاکرا چیست؟

در بخش های قبلی توضیحاتی چند در خصوص اینکه پارچه لاکرا چیست و یا چه ویژگی هایی را به خود اختصاص داده است پرداختیم.
اما در این قسمت می خواهیم توضیحات مختصر دیگری را در ادامه ذکر کنیم که قطعا پر فایده خواهند بود.
لذا در توضیحی بیشتر از پارچه لاکرا باید عنوان داشت که این پارچه از کیفیت هایی با درجه بندی های مختلف تشکیل یافته است.

بر این اساس می توان پارچه لاکرا با کیفیت و پارچه لاکرا کیفیت معمولی یا پایین را نام برد.
حالا سوال اینجاست که برای تهیه پارچه لاکرا با کیفیت چه باید کرد و یا اینکه برای تشخیص این پارچه چه راه حلی مناسب به نظر می رسد؟

در پاسخ می توان این راه ها را پیشنهاد داد که در نهایت منجر به تهیه پارچه لاکرا با کیفیت می گردد:

 • نوع نخ های به کار رفته در پارچه لاکرا، بیانگر نوع کیفیت آن است که باید به آن دقت کافی را داشت.
 • بر این اساس پارچه لاکرا به دست آمده از نخ شانه شده سوپر یا شانه شده رینگ، بهترین نوع نخ است که از فروشندگان میتوان آن را فهمید.
 • همچنین نخ به کار رفته در لاکرا از نخ اپن باشد، بنابراین دارای کیفیت سطح پایینی بوده که طبعا ارزان تر هم است.

پخش کننده ویسکوز لاکرا باکیفیت

پخش کننده ویسکوز لاکرا باکیفیت

همانطور که گفتیم پارچه ویسکوز لاکرا هم در نوع با کیفیت و هم در نوع بی کیفیت در بازار موجود می باشد.
اما یکی از راه هایی که می تواند خریداران را به نوع با کیفیت و یا اصلی پارچه لاکرا رهنمون سازد؛ مرکز فروش یا عرضه مطمئن می باشد.
با این اوصاف اگر بخواهیم یکی از مطمئن ترین و البته به صرفه ترین مراکز عرضه کننده پارچه لاکرا را نام ببریم، قطعا مراکز پخش کننده بهترین گزینه برای معرفی هستند.

در این مراکز، نه تنها خیال خریداران از بابت دریافت پارچه ویسکوز لاکرا با کیفیت آسوده خواهد بود، بلکه می توانند آن را با قیمت تولیدی که همانا بهترین و نازلترین قیمت به شمار می رود نیز تهیه نمایند.
پس شما هم اگر طالب خرید لاکرا با کیفیت و ارزان هستید؛ کافی است همین حالا از مراکز نامبرده اقدام کرده و در نهایت بهترین نتیجه خرید را به چشم خود ببینید.

خریدار پارچه ویسکوز لاکرا شلواری

خریدار پارچه ویسکوز لاکرا شلواری

پارچه ویسکوز لاکرا از نوع پارچه های گردباف تلقی گشته و میزان محبوبیت بالایی را در عرصه خرید و فروش دارا می باشد.
یکی از بیشترین کاربرد های حاصل از این پارچه، استفاده از آن به عنوان پارچه لاکرا شلواری است.
در نتیجه ی همین امر می توان گفت بسیاری از تولیدی هایی که در حوزه تولید شلوار های بیرون یا حتی شلوار خانگی فعالیت دارند، متقاضی ثابت این نوع از پارچه هستند.

شاید بد نباشد تعاریف یا توضیحات دیگری از این پارچه را در قالب گزینه های زیر بیان نماییم:

 • پارچه ویسکوز لاکرا شلواری از نوع پارچه های چهار فصل معرفی می شود.
 • این پارچه برای دوخت شلوار های زنانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد.
 • دوام و راحتی موجود در این پارچه باعث شده تا از آن در صنایع تولید پوشاک و مد استفاده فراوانی به عمل آید.

با همه این تفاسیر اگر از خریداران این پارچه هستید، باید بابت انتخابتان به شما تبریک گفت.
چرا که هم پارچه ای برخاسته از خصوصیات مناسب را انتخاب کرده و به سراغ قیمت مناسب ترین پارچه برای خرید رفته اید.

مهمترین کاربردهای پارچه لاکرا

مهمترین کاربردهای پارچه لاکرا

پارچه لاکرا نه تنها از پارچه های پر طرفدار عصر حاضر محسوب شده، بلکه از سال ها پیش نیز در عرصه تولید و همچنین فروش و مصرف قرار داشته است.
این نشان از قدمت بالای این پارچه داشته و از این حکایت دارد که همچنان سیلی از توجهات، حتی پس از گذشت سال ها نیز به سوی آن وجود داشته که این جز به دلیل وجود خصوصیات مثبت در پارچه مورد نظر نیست.

اما موضوع دیگری که باید به آن پرداخت، کاربرد های حاصل از پارچه لاکرا می باشد.
در واقع می خواهیم بگوییم که مهمترین کابرد های پارچه لاکرا چیست و یا به جهت تولید چه محصولاتی به آن توجه می شود که در گزینه های زیر به آن ها پرداخته ایم:

 • تولید انواع لباس ورزشی از قبیل: لباس کشتی، لباس قایقرانی، شلوار اسکی، کمربند و …
 • دستکش
 • انواع جوراب
 • ساق پوش
 • باند های کشی ارتوپدی
 • شلوار جین
 • مایو
 • و …

فروشنده پارچه پنبه لاکرا

فروشنده پارچه پنبه لاکرا

پارچه پنبه لاکرا همانطور که از نامش بر می آید، از الیاف پنبه حاصل آمده که همین موضوع، گویای طبیعی بودن و در نتیجه با کیفیت بودن آن می باشد.
اما برای ذکر برخی از مشخصات موجود در پارچه مورد نظر که حالا با موجی از استقبال هم برای خرید های عمده و هم برای خرید های جزئی مواجه گشته است؛ بهتر دیدیم که از گزینه های زیر استفاده نماییم:

 • پارچه پنبه لاکرا از مقاومت کششی عالی ای بهره برده است.
 • از تشکیل پرز در این پارچه خبری نیست.
 • همچنین ثبات رنگ نیز یکی دیگر از امتیاز های ویژه آن به شمار می رود.

با همه این مشخصه ها می توانید با گامی محکم و مطمئن به سوی خرید عمده این پارچه قدم برداشته و تمامی اقدامات لازم برای سفارش آن یا حتی سفارش پارچه ملانژ لاکرا که از خصوصیاتی شبیه به آن برخوردار می باشد را از طریق برترین مراکز فروش پارچه پنبه بردارید.

بزرگترین عمده فروشی پارچه ویسکوز

بزرگترین عمده فروشی پارچه ویسکوز

در حال حاضر فروش عمده پارچه توسط مراکز مختلفی در دست انجام می باشد که نیت همگی آن ها ارائه بهترین و ارزنده ترین خدمات فروش به مشتریان گرامی می باشد.
اما باید این واقعیت را قبول کرد که برخی از مراکز عرضه کننده پارچه موفق به فروش بیشتری شده که این موضوع نشانگر میزان خدمات بیشتر ارائه شده از سوی آن ها می باشد.
اما یکی از برترین یا موفق مراکز فروش پارچه ویسکوز که به راستی می توان از آن به عنوان بزرگترین مرکز عمده فروشی انواع پارچه از جمله پارچه ویسکوز یاد کرد، مرکز پیش روست.
قابل ذکر است که در این مجموعه مجرب ترین و متعهد ترین تیم فروش و مشاوره گرد هم آمده تا بهترین اقدامات را در راستای تامین نیاز شما بردارند.
بنابراین توسط آن هاست که می توانید به سفارش هر یک از این پارچه های دلخواه از پارچه ویسکوز بپردازید:

 • پارچه ویسکوز طرحدار
 • پارچه ویسکوز ساده
 • پارچه ویسکوز نخی
 • پارچه ویسکوز لاکرا
 • و …

عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی

عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی

پارچه ویسکوز که هم در سطوح عمده و هم در سطوح جزئی بسیار پر فروش ظاهر شده است، به دو شکل کلی قابل عرضه از سوی مراکز عرضه کننده می باشد که این دو عبارت هستند از:

 • عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی
 • عرضه پارچه ویسکوز به صورت طاقه ای

قطعا در مقایسه این دو شکل از عرضه، روش اول را می توان بر روش دومی ارجحیت داد.
دلیل آن هم کاملا روشن است؛ در این شکل از عرضه، هر نوع پارچه ای از قبیل پارچه ویسکوز با قیمت بسیار نازل تری همراه خواهد بود.
پس اگر بگوییم که اغلب خریداران عمده برای خرید پارچه مورد نظر به سراغ پارچه ویسکوز کیلویی می روند؛ پر بیراه نگفته ایم.

خرید اینترنتی پارچه فلامنت لاکرا

خرید اینترنتی پارچه فلامنت لاکرا

پارچه فلامنت لاکرا نوع دیگری از پارچه لاکرا محسوب شده که آن هم از طرفداران مختص به خود برخوردار می باشد.
اگر بخواهیم به کاربرد های حاصل شده از پارچه فلامنت لاکر اشاره کنیم، می توان در موارد زیر آن ها را ذکر کرد:

 • دوخت انواع لباس پرسنلی
 • لباس بچه گانه
 • لباس های اداری
 • لباس بیمارستانی
 • لباس های مردانه و زنانه

قابل ذکر است که این پارچه هم از حالت کشی بهره برده و می توان از آن برای دوخت انواع لباس های کشی هم استفاده کرد.

حالا روش دسترسی به پارچه فلامنت لاکراست که اهمیت دارد.
طبق نتایج و شواهد به دست آمده، بیشتر خریداران عمده برای خرید عمده این پارچه، خرید اینترنتی را انتخاب می کنند.

چون آن ها به خوبی دریافته اند که خرید اینترنتی از هر جهت برایشان نفع و فایده است.
نفع و فایده به این خاطر که هم می توانند بدون محدودیت زمان و محدودیت مکان، سفارشات انبوه و بالایی از پارچه درخواستی خود را به انجام رسانده و هم اینکه در سریع ترین زمان ممکن نیز به خرید پارچه ارزان نائل گردند.
با وجود چنین مزیت هایی، عاقلانه ترین و بهترین کار جهت تهیه پارچه فلامنت لاکرا و هر پارچه دیگری، خرید آنلاین می باشد.

آقای مهدی خسروانی

شرکت تولیدی دیبافت تولید کننده انواع کالای خواب و پارچه تریکو

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید