پرش لینک ها

لینک کوتاه:

تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | قیمت انواع پارچه پنبه


پارچه‌های حاصل از الیاف طبیعی، از نوع بهترین پارچه محسوب می‌شوند. به همین دلیل می‌توان قیمت انواع پارچه پنبه ای را نسبت به سایر پارچه‌ها، دارای ویژگی کیفی بالاتری دانست.

در میان انواع پارچه پنبه، پارچه ویسکوز قرار دارد که یکی از پر کاربرد‌ترین‌ها به شمار می‌رود. این پارچه نیز انواع متعددی همچون ویسکوز تیپ لاکرا را شامل می‌گردد. میخواهیم در خصوص تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا بگوییم. این پارچه از پیشرفته ترین مراحل تولید حاصل آمده است. بیشترین تقاضا‌ها را به دنبال خود داشته است.

 

تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | قیمت انواع پارچه پنبه

 

تولید عمده پارچه ویسکوز لاکرا

این محصول ، در دسته بهترین نوع پارچه‌های باکیفیت می‌باشد. این پارچه با در اختیار داشتن ویژگی‌های مثبت همچنان در صدر توجه قرار دارد. در تولید محصولات زیر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 • ملحفه
 • انواع لباس زنانه
 • لباس مردانه
 • رومیزی
 • لباس ورزشی

مصارف بالایی از این نوع پارچه وجود دارد. تولید عمده این محصول در همه خطوط تولیدی کشور می‌باشد. ماشین آلات روز دنیا و همچنین نیروهای انسانی متخصص نقش در آن دارند . بنابراین می‌توان آن را یک انتخاب ایده آل هم برای خریداران عمده و هم برای خریداران جزئی معرفی نمود.

 

تولید عمده پارچه ویسکوز لاکرا

فروش عمده پارچه لاکرا کشی

در معرفی پارچه لاکرا، این محصول قابلیت کش‌سانی بسیار بالایی دارد. عموما در تولید انواع لباس‌های زنانه به وفور مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد.
همچنین از خواص بالای این پارچه اگر بخواهیم بگوییم، باید بیان نمود که با وجود برخورداری از الیاف طبیعی موجود در آن؛ هوا کاملا به داخل بدن در جریان بوده و همین بزرگ‌ترین مزیت برای آن به شمار می‌رود.

به عبارتی بافت موجود در پارچه لاکرا کشی موجب شده تا به عنوان عایق حرارتی عمل کند. بدین ترتیب کارایی فوق العاده موثری را به همراه داشته باشد. مصارفی از پارچه لاکرا به عمل می‌آید.

می‌توان به خوبی این موضوع را دریافت که دارای چه میزان از فروش نیز می‌باشد. با همه این اوصاف تصمیم به تهیه پارچه لاکرا کشی به منظور انجام تولیدات یا فروش بگیرید. بهترین مکان، مراکز فروش پارچه اعلا هستند. عموما مراکز معتبری هستند. علاوه بر فروش پارچه کشی یا پارچه ویسکوز، به فروش پارچه دورو و سایر پارچه‌های پر کابرد به بهترین شکل می‌پردازند.

 

فروش عمده پارچه لاکرا کشی

 

خرید عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

پارچه ویسکوز تیپ لاکرا با نام دیگری همچون پارچه اسپندیکس شناخته می‌شود. دو ویژگی برجسته را در آن می‌توان یافت. مانند:

 • پارچه‌ای بسیار با دوام
 • و با مقاومت بسیار بی‌نظیر

حتی اگر این دو ویژگی را بخواهیم صرف از نظر از سایر ویژگی‌های مثبت موجود در پارچه ویسکوز تیپ لاکرا در نظر بگیریم؛ همین کافی است تا به انتخاب این پارچه بسیار خوب مطمئن باشیم. بنابراین تصمیم به خرید پارچه مورد نظر بگیرید. لذا تردید به دل راه ندهید.
حال  به سراغ معتبر‌ترین مرکز خرید پارچه بروید.  علاوه بر انتخاب و خریداری این نوع پارچه به خرید هر یک از پارچه‌های دیگر نظیر این موارد بپردازید:

 • پنبه
 •  لاکرا
 • دیور
 • گردباف

 

خرید عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

 

قیمت پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

از جمله موارد مهمی که در تعیین قیمت پارچه ویسکوز عمده تیپ لاکرا دخالت دارد استفاده از مواد اولیه و ارگانیک در تهیه این نوع پارچه می‌باشد. علاوه بر استفاده از نخ ویسکوز و لاکرا از نخ پلی استر در آن به کار گرفته می شود. عواملی مانند کیفیت نخ و نوع بافت و غیره نیز سبب ارزان بودن می‌باشد اهمیت زیاد این نوع پارچه است. پارچه ویسکوز تیپ لاکرا خاصیت کش‌سانی فوق‌العاده ای را دارا می‌باشد. از پارچه‌های ضد حساسیت نیز به شمار می‌رود.

با وجود چنین خصوصیاتی است که می‌توان پارچه لاکرا را جزو بهترین انتخاب‌ها برای دوخت انواع لباس زنانه و دخترانه محسوب نمود. همچنین در توضیحی بیشتر از آن باید بیان نماییم که دارای ماهیتی طبیعی است. قبلا هم به آن اشاره نمودیم. به علاوه اینکه از خانواده پارچه ریون نیز می‌توان آن را به شمار آورد.

موضوعی که قابل ذکر می‌باشد، انواع موجود از پارچه ویسکوز تیپ لاکراست که هم پارچه یکرو و هم پارچه دورو را در بر می‌گیرد. شاید تفاوت‌های موجود در این دو نوع را بتوان هم در میزان ضخامت پارچه و در مرحله بعد قیمت آن‌ها دانست. در این صورت نیز، میزان ضخامت پارچه دورو بیشتر می‌باشد. همین‌طور قیمت پارچه لاکرا یکرو نسبت به پارچه دورو مناسب‌تر می‌باشد.
حالا برای اطلاع از قیمت کلی این پارچه، قیمت پارچه ورزشی یا قیمت هر پارچه درخواستی دیگر، بهتر است به مراجع مربوطه فروش مراجعه فرمایید.

 

قیمت پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

 

پارچه لاکرا چیست؟

در بخش‌های قبلی توضیحاتی چند در خصوص  پارچه لاکرا ذکر نمودیم. یا چه ویژگی‌هایی را داراست. در این قسمت می‌خواهیم توضیحات مختصر دیگری را در ادامه ذکر نماییم که قطعا پر فایده خواهند بود. این پارچه از کیفیت‌هایی با درجه بندی‌های مختلف تشکیل یافته است.

بر این اساس می‌توان پارچه لاکرا با کیفیت و پارچه لاکرا کیفیت معمولی را نام برد. حالا سوال اینجاست که برای تهیه پارچه لاکرا با کیفیت چه باید کرد. یا اینکه برای تشخیص این پارچه چه راه حلی مناسب به نظر می‌رسد؟ در پاسخ می‌توان این راه‌ها را پیشنهاد داد که در نهایت منجر به تهیه پارچه لاکرا با کیفیت می‌گردد:

 • نوع نخ‌های  در پارچه لاکرا، بیانگر نوع کیفیت آن می‌باشد. لذا باید به آن دقت کافی را داشت.
 • بر این اساس پارچه لاکرا از نخ شانه شده سوپر یا شانه شده رینگ می‌باشد. لذا بهترین نوع نخ است. همچنین از فروشندگان میتوان راجب آن پرسید.
 • همچنین نخ به کار رفته در لاکرا از نخ اپن باشد. بنابراین دارای کیفیت معمولی بوده که طبعا ارزان تر هم است.

 

پارچه لاکرا چیست؟

 

پخش نماینده ویسکوز لاکرا باکیفیت

یکی از راه‌هایی که می‌تواند خریداران را به نوع با کیفیت و یا اصلی پارچه لاکرا رهنمون سازد؛ مرکز فروش یا عرضه مطمئن می‌باشد. با این اوصاف اگر بخواهیم یکی از مطمئن‌ترین و البته به صرفه‌ترین مراکز عرضه نماینده پارچه لاکرا را نام ببریم، قطعا مراکز پخش نماینده بهترین گزینه برای معرفی هستند.

در این مراکز، نه تنها خیال خریداران از بابت دریافت این پارچه با کیفیت آسوده خواهد بود، بلکه می‌توانند آن را با قیمت تولیدی که همانا نازلترین قیمت به شمار می‌رود نیز تهیه نمایند. پس شما هم اگر طالب خرید لاکرا با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه هستید؛ کافی است همین حالا از مراکز نامبرده اقدام نمایید. در نهایت بهترین نتیجه خرید را به چشم خود ببینید.

 

پخش کننده ویسکوز لاکرا باکیفیت

 

خریدار پارچه ویسکوز لاکرا شلواری

این محصول از نوع پارچه‌های گردباف تلقی می‌گردد. میزان محبوبیت بالایی را در عرصه خرید و فروش دارا می‌باشد. یکی از بیشترین کاربرد‌های حاصل از این پارچه، استفاده از آن به عنوان پارچه لاکرا شلواری است.
در نتیجه‌ی همین امر می‌توان گفت بسیاری از تولیدی‌هایی که در حوزه تولید شلوار‌های بیرون یا حتی شلوار خانگی فعالیت دارند، متقاضی ثابت این نوع از پارچه هستند.

شاید بد نباشد تعاریف یا توضیحات دیگری از این پارچه را در قالب گزینه‌های زیر بیان نماییم:

 • پارچه  شلواری از نوع پارچه‌های چهار فصل معرفی می‌شود.
 • این پارچه برای دوخت شلوار‌های زنانه بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.
 • دوام و راحتی خوبی در این پارچه می‌باشد. از آن در صنایع تولید پوشاک و مد استفاده فراوانی به عمل می آید.

با همه این تفاسیر اگر از خریداران این پارچه هستید، باید بابت انتخابتان به شما تبریک گفت.
چرا که هم پارچه ای برخاسته از خصوصیات مناسب را انتخاب کرده و به سراغ قیمت مناسب‌ترین پارچه برای خرید رفته‌اید.

 

خریدار پارچه ویسکوز لاکرا شلواری

 

مهمترین کاربردهای پارچه لاکرا

پارچه لاکرا  از پارچه‌های پر طرفدار عصر حاضر محسوب می‌شود. بلکه از سال‌ها پیش نیز در عرصه تولید و همچنین فروش و مصرف قرار داشته است.
این نشان از قدمت بالای این پارچه داشته و از این حکایت دارد که همچنان سیلی از توجهات، حتی پس از گذشت سال‌ها نیز به سوی آن وجود داشته که این جز به دلیل وجود خصوصیات مثبت در پارچه مورد نظر نیست. اما موضوع دیگری که باید به آن پرداخت، کاربرد‌های حاصل از پارچه لاکرا می‌باشد.

مهمترین کابرد‌های پارچه لاکرا چیست؟ یا به جهت تولید چه محصولاتی به آن توجه می‌شود که در گزینه‌های زیر به آن‌ها پرداخته ایم:

 • تولید انواع لباس ورزشی از قبیل: لباس کشتی، لباس قایقرانی، شلوار اسکی، کمربند و …
 • دستکش
 • انواع جوراب
 • ساق پوش
 • باند‌های کشی ارتوپدی
 • شلوار جین
 • مایو
 • و …

پارچه تریکو ویسکوز تیپ لاکرا یکی از انواع پارچه های کشی در ایران به شمار می‌آید. از الیاف طبیعی ویسکوز، لاکرا، پلی استر و غیره در بافت آن استفاده شده و نیز دارای خواص و کاربرد زیادی در نوع خود می باشد.

از جمله ویژگی های خاص این نوع محصول عمده علاوه بر کیفیت آن، خاصیت کشسانی مناسب، ضد حساسیت، بسیار نرم و لطیف، در طرح و رنگ های متنوع، دارای ابعاد و مدل های گوناگون، دارای انواع برندهای متفاوت، جنس بسیار عالی و مرغوب بوده که برای دوخت انواع لباس های ورزشی، انواع شلوار زنانه و دخترانه، در رده سنی های مختلف در سایز و اندازه های متفاوت در بازار عرضه می شوند.  دارای عملکرد بسیار راحت و نیز دارای مقاومت در برابر شستشوهای مداوم می باشد.

 

مهمترین کاربردهای پارچه لاکرا

 

فروشنده پارچه پنبه لاکرا

پارچه پنبه لاکرا از الیاف پنبه حاصل شده است. همین موضوع، گویای طبیعی بودن و در نتیجه با کیفیت بودن آن می‌باشد. برای ذکر برخی از مشخصات موجود در پارچه مورد نظر که حالا با موجی از استقبال هم برای خرید‌های عمده و هم برای خرید‌های جزئی مواجه گشته است؛ بهتر دیدیم که از گزینه‌های زیر استفاده نماییم:

 • پارچه پنبه لاکرا مقاومت کششی بالایی دارد.
 • از تشکیل پرز در این پارچه خبری نیست.
 • همچنین ثبات رنگ نیز یکی دیگر از امتیاز‌های ویژه آن به شمار می‌رود.

با همه این مشخصه‌ها می‌توانید با گامی‌محکم و مطمئن به سوی خرید عمده این پارچه قدم برداشته و تمامی‌اقدامات لازم برای سفارش آن یا حتی سفارش پارچه ملانژ لاکرا که از خصوصیاتی شبیه به آن برخوردار می‌باشد را از طریق برترین مراکز فروش پارچه پنبه بردارید.

 

فروشنده پارچه پنبه لاکرا

 

بزرگترین عمده فروشی پارچه ویسکوز

در حال حاضر فروش عمده پارچه توسط مراکز مختلفی در دست انجام می‌باشد که نیت همگی آن‌ها ارائه بهترین و ارزنده ترین خدمات فروش به مشتریان گرامی‌می‌باشد.
برخی از مراکز عرضه نماینده پارچه موفق به فروش بیشتری شده‌اند. این موضوع نشانگر میزان خدمات بیشتر ارائه شده از سوی آن‌ها می‌باشد.
اما یکی از برترین یا موفق مراکز فروش پارچه ویسکوز که به راستی می‌توان از آن به عنوان بزرگترین مرکز عمده فروشی انواع پارچه از جمله پارچه ویسکوز یاد کرد، مرکز پیش روست.
در این مجموعه مجرب ترین و متعهد‌ترین تیم فروش و مشاوره گرد هم آمده‌اند. لذا بهترین اقدامات را در راستای تامین نیاز شما بردارند.
بنابراین توسط آن‌هاست که می‌توانید به سفارش هر یک از این پارچه‌های دلخواه از پارچه ویسکوز بپردازید:

 • طرحدار
 • ساده
 • نخی
 • لاکرا
 • و …

 

بزرگترین عمده فروشی پارچه ویسکوز

 

عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی

پارچه ویسکوز در سطوح عمده و هم در سطوح جزئی بسیار پر فروش ظاهر شده است. به دو شکل کلی قابل عرضه از سوی مراکز عرضه نماینده می‌باشد که این دو عبارت هستند از:

 • عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی
 • عرضه پارچه ویسکوز به صورت طاقه‌ای

قطعا در مقایسه این دو شکل از عرضه، روش اول را می‌توان بر روش دومی‌ارجحیت داد.
دلیل آن هم کاملا روشن است. در این شکل از عرضه، هر نوع پارچه‌ای از قبیل پارچه ویسکوز با قیمت بسیار نازل‌تری همراه خواهد بود.
پس اگر بگوییم که اغلب خریداران عمده برای خرید پارچه مورد نظر به سراغ پارچه ویسکوز کیلویی می‌روند؛ پر بیراه نگفته‌ایم.

 

عرضه پارچه ویسکوز به صورت کیلویی

 

خرید اینترنتی پارچه فلامنت لاکرا

پارچه فلامنت لاکرا نوع دیگری از پارچه لاکرا محسوب می‌شود. آن هم از طرفداران مختص به خود برخوردار می‌باشد.
اگر بخواهیم به کاربرد‌های حاصل شده از پارچه فلامنت لاکر اشاره کنیم، می‌توان در موارد زیر آن‌ها را ذکر کرد:

 • دوخت انواع لباس پرسنلی
 • لباس بچه‌گانه
 • لباس‌های اداری
 • لباس بیمارستانی
 • لباس‌های مردانه و زنانه

این پارچه هم از حالت کشی بهره می‌برد. می‌توان از آن برای دوخت انواع لباس‌های کشی هم استفاده نمود.

حالا روش دسترسی به پارچه فلامنت لاکراست که اهمیت دارد.
طبق نتایج و شواهد به دست آمده، بیشتر خریداران عمده برای خرید عمده این پارچه، خرید اینترنتی را انتخاب می‌نمایند. چون آن‌ها به خوبی دریافته‌اند که خرید اینترنتی از هر جهت برایشان نفع و فایده است. به این خاطر که هم می‌توانند بدون محدودیت زمان و محدودیت مکان، سفارشات انبوه و بالایی از پارچه درخواستی خود را به انجام رسانده و هم اینکه در سریع ترین زمان ممکن نیز به خرید پارچه ارزان نائل گردند. با وجود چنین مزیت‌هایی، عاقلانه‌ترین و بهترین کار جهت تهیه پارچه فلامنت لاکرا و هر پارچه دیگری، خرید آنلاین می‌باشد. با ما همراه باشید و این محصول باکیفیت را سفارش بدهید.

 

خرید اینترنتی پارچه فلامنت لاکرا

تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | قیمت انواع پارچه پنبه

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

 1. دیدگاه های نوشته

  محمد اسدی می گویند:

  با سلام ارائه دهنده خدمات ترموست پارچه های لاکرا دار جهت جلوگیری از شکستگی در جت های رنگرزی هستیم

  • شماره همراه: 09194103584
دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag