مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید روبالشتی پورشه ایرانی در طرحهای متفاوت

روبالشتی پورشه ایرانی

آیا به اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی فکر می کنید؟ آیا می دانید چگونه می شود به اقتصاد کشور کمک کرد؟ به خرید روبالشتی فکر می کنید؟ آیا می دانید یک از نمونه های روبالشتی پورشه ایرانی است که در طرحهای متفاوت تولید می شود؟
امروزه با مشکلات اقتصادی و رکود اقتصادی همانگونه مقام معظم رهبری فرمودند باید روی اقتصاد مقاوتی کار کرد و به همین منظور مردم عزیز کشورمان باید به خرید اجناس ایرانی مبادرت کنند تا چرخ صنعت ایران بچرخد درنتیجه اقتصاد ایران هم پویا و سرزنده شود، اگر تمام مردم گرامی ایران خرید خود را از محصولات ایرانی انجام دهند میتوان گفت که بیشترین کار را برای اقتصاد کشور کرده اند و همین امر باعث رونق و شکوفایی اقتصاد کشور می شود.

مشخصات روبالشتی پورشه چیست؟
رو بالشتی پورشه را از پارچه پوشه تولید می کنند برای شناختن روبالشتی پورشه باید ایتدا به مشخصات پارچه پورشه پرداخت. پارچه پورشه یکی از انواع مختلف مخمل است که می توان گفت کیفیت بالایی دارد و می توان گفت این محصول در هنگام استفاده مقاومت بالایی در شستشو دارد و رنگ آن دارای ثبات بالایی می باشد و در هنگام استفاده هیچگونه مشکلی برایش پیش نمی آید. این پارچه را در دو نوع ایرانی و خارجی می توان حال این سوال پیش می آید که از روبالشتی پورشه ایرانی یا خارجی استفاده کنیم؟

روبالشتی پورشه ایرانی یا خارجی
پارچه مخمل پوشه ایرانی از چنان کیفیتی برخودار است که می توان گفت از نمونه خارجی آن هم کیفیت بالاتری دارد و رقیب سرسخت پارچه پورشه خارجی است و می توان با خیال راحت از این محصول استفاده کرد. همانگونه که در اول مطلب، صحبت کردم برای حمایت از تولیدات داخلی بهتر است از محصولات ایرانی استفاده کنیم و ما با تمام قدرت به تولید روبالشتی پورشه ایرانی پرداخته ایم تا سهم کوچکی در اجرای اقتصاد مقاومتی داشته باشیم. شما هم می توانید با خرید روبالشتی پوشه ایرانی سهمی در رونق اقتصادی و رونق اقتصادی داشته باشید به امید ایرانی، با اقتصاد پویا، آباد و سربلند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: خانم انتصاری (روبالشتی - بالشت)  
شماره موبایل: 09120677104
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: e.dibaft@gmail.com
سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید