پرش لینک ها

لینک کوتاه:

خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو

خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو:

فروش عمده بالش الیاف:

یکی از وسایل شخصی و ضروری بالش می باشد بالش برای یک خواب راحت بسیار ضروری می باشد.

اگر بالشت زیر سر بلند باشد موجب گردن درد و گرفتگی می‌شود و باید بالشت به اندازه کافی زیر سر باشد نه کم باشد و نه زیاد داخل بالشت در دو نوع میباشد یک نوع پنبه ای و دو الیافی در قدیم داخل بالشت ها پنبه‌ای بوده و از بوته به دست می‌آید و در زمین کشاورزی آن را می کارند.

پس از مدتی پنبه به دست می‌آید و کارگران آن را می چینند و در مغازه ها می فروشند و به بالش تبدیل می‌گردد.

اما در حال حاضر بالشت الیاف لایکو به وجود آمد و توانستند به بالش تبدیل کنند و کم کم شرکت بالشت الیاف به وجود آمد

خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو
خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو

فواید استفاده از بالشت الیاف درجه یک

خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو
خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو

این الیاف ها بسیار مرغوب میباشد که بسیاری از مردم این بالش ها را می پسندند و سعی می‌کنند این الیاف ها را تعویض کنند چون آنها جمع می شود و داخل بالشت یا تشک جمع می‌شود الیاف باید بیرون آورده و و الیاف های فله ای را بخرند و و به تشک یا بالشت درست کنند چون دیگر الیاف ها قابل استفاده نیست.

اما می توانید آنها را بشویید و دوباره قابل استفاده می باشد و در داخل بعضی بالشت ها پشم شیشه هم نیز می کنند و بشم شیشه از جنس ابری است زیر مناسب نیست چون وقتی سر بر روی بالش قرار می‌دهیم داخل به بالش فرو می‌رود و برای گردن مناسب نیست و حالت پلاستیکی می باشد.

در هنگام استراحت موجب عرق کردن می شود بالشت الیاف برای همه سنین مناسب می باشد و در تولیدی برای انواع سنین تولید شده است مثلاً انواع بالشت الیاف برای بچه گانه و برای بزرگسال و برای عروس و دامادها و برای پشت کمر نیز می باشد

تولید کننده بالشت الیاف لایکو

خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو
خرید عمده بالشت الیاف 1000 گرمی لایکو

فواید استفاده از بالشت لایکو درجه یک این نوع با پشم و شیشه داخل می شود و موادی به آن می زنند آن را محکم می کند و برای مبل ها با این مواد می توان محکم شود این مواد نیز پس از مدتی برای تشک خواب به کار میرود به تشک وبالشت و انواع مختلف تبدیل شد.

این تشک ها بسیار محکم  است و اصلاً به داخل فرو نمی رود و از جنس پنبه نیستند و با مواد شیمیایی ساخته شده است مانند پنبه جمع نمی‌شود این بالش ها قابل شستشو هستند اگر شستشو شود ممکن است  مواد پنبه جدا می شود و دوباره قابل استفاده می باشد.

این  تولید کننده بسیار الیاف های خوب و مرغوب دارد تولیدی بسیار جنس ها متفاوت و طرح های مختلف تشک باعث شده طرفداران زیادی پیدا کنند این تشک ها نرم است و برای مسافرت و برای مهمانی بسیار مناسب است جای کمتری اشغال می کند و خواب راحتی به ما میدهد

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag