مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پتو ایرانی باکیفیت بصورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نخهای به کار رفته در انواع پتو ایرانیموارد مهم در زمان خرید پتو ایرانی
خرید پتو ایرانی

آیا به دنبال خرید عمده انواع پتو ایرانی باکیفیت هستید؟ آیا می دانید در زمان خرید پتو ایرانی به چه شاخصه هایی باید توجه کنید تا بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید؟
هر شخصی موقع خرید پتو ایرانی در مورد آن تحقیقات گسترده ای را انجام می دهد و تا بعد از خرید دچار نا رضایتی نشود و از خرید خود احساس رضایت داشته باشد.

نخهای به کار رفته در انواع پتو ایرانی

برای پرداختن به این موضوع باید به مشخصات فنی پتو از جمله نخ استفاده شده در پتو اشاره کرد که می توان گفت نخهای بسیاری در زمان بافت پتو مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین نخ های استفاده شده پلی استر، آکریلیک، پنبه و پشم می باشد. البته باید به این موضوع اشاره کنم که به دلیل بالا رفتن قیمت الیاف پنبه و پشم دیگر از این دو نخ استفاده نمی کنند. الیاف و نخهایی که در رده بعدی قرار می گیرد پلی استر و آکریلیک می باشد که شایان ذکر است امروزه بیشترین نخهای به کار رفته در انواع پتو های ایرانی پلی استر می باشد.
خرید پتو ایرانی

موارد مهم در زمان خرید پتو ایرانی

همانگونه که در بالا عنوان کردم به دست آوردن اطلاعات مواد اولیه پتو از اهمیت بسزایی برخوردار است که شما با اطلاع یافتن از مشخصات فنی پتو می توانید به راحتی اقدام به خرید انواع پتو ایرانی نمایید در مورد انتخاب نمونه پتو باید خدمت شما عرض کنم که پتو را در انواع مختلف تولید می کنند که در اینجا به چند نمونه مشهور اشاره می کنم.

  • پتو نمدی
  • پتو مینک
  • پتو راشل
  • پتو بافتنی

در مورد نام پتو هایی که در بالا عنوان کردم باید خدمت شما عرض کنم که همه این انواع پتوهای ایرانی، گرمای خوبی دارند و شما می توانید برای استفاده بر روی همه آنها حساب کنید.
منبع: پتو بافت

سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید