پرش لینک ها

لینک کوتاه:

خرید پتو با قیمت مناسب | فروش پتو کیلویی در ایران

آیا به دنبال خرید پتو با قیمت مناسب هستید؟ برای وصول به این امر می توانید راه های بسیاری را امتحان کنید. یکی از راه های فوق، اشاره به مراکز فروش پتو کیلویی دارد. اما حتماٌ این سوال را خواهید پرسید که مراکز فروش پتو کیلویی دقیقاٌ کدام مراکز می باشند؟ یکی از مراکز مورد نظر، همین مرکز پیش روست که البته در کنار مراکز حضوری دیگری در ایران را می توان دید که چنین پتو هایی را به فروش می رسانند. لذا با مراجعه به چنین مرکز فروشی، با پتو کیلویی و هر پتو به هر شکل دیگری را که بخواهید، با تخفیفات عالی و استثنایی که مطمئناٌ نظیر این شرایط را جایی نخواهید دید، روبرو خواهید شد.

خرید پتو با قیمت مناسب | فروش پتو کیلویی در ایران

بازار فروش انواع پتو و حوله در ایران

بازار فروش انواع پتو و حوله در ایرانپتو و حوله دو کالای پر کاربردی هستند که هر روز با آن ها سر و کار داریم. چه به هنگام خواب از پتو و چه به هنگام بیداری و برای خشک کردن دست و صورت و یا بعد از استحمام آن ها را مورد استفاده قرار می دهیم.
ضرورت این کالا ها به حدی است که بازار فروش انواع پتو و حوله در ایران را بیش از پیش رواج داده است. البته که منظور از این بازار فروش، هم بازار عمده پتو و حوله و هم بازار خرده فروشی این دو کالاست که هر دو را در سطوح خوبی نظاره گر می باشیم.

حال اگر بخواهیم بگوییم که در میان پتو و حوله، بازار کدام یک از انواع آن ها، به جهت افزایش تقاضا های موجود از آن ها داغ تر است، می توان در این گزینه ها به آن ها اشاره کرد:

 • بازار پتو مسافرتی
 • بازار پتو خانگی
 • پتو سربازی
 • پتو نوزادی
 • حوله حمام
 • حوله قدی
 • حوله شنا
 • و …

نکته ای را که در خصوص پتو نوزادی، لازم می بینیم که بگوییم، این است که این نوع پتو ها در برند های بسیار خوبی در بازار فروش عرضه شده اند که بهترین گزینه پیشنهادی، پتو نوزاد نیکو باف می باشد.

عرضه مرغوب ترین پتو های ایرانی و خارجی

عرضه مرغوب ترین پتو های ایرانی و خارجیپتو که با وجود پر استفاده بودنش در مصارف شخصی افراد، بازاری وسیع را هم در سطوح عمده و هم در سطوح جزیی به خود اختصاص داده است، در دو گروه کلی یعنی پتو ایرانی و پتو خارجی مورد عرضه به تمامی خریداران قرار گرفته است.
در این بخش می خواهیم به برخی از مرغوب ترین پتو هایی ایرانی که دارای برندی معروف و بسیار شناخته شده می باشند، اشاره کنیم:

 • پتو گلبافت
 • پتو نرمینه
 • پتو مهرگان
 • پتو نیکو بافت
 • پتو شادیلون

برای تهیه هر یک از این پتو های مرغوب که سال هاست در بازار فروش ارائه می شوند و خریداران بسیاری را با خود همراه ساخته اند، می توان یا به نمایندگی های فروش و یا مستقیماٌ به کارخانجات تولید کننده آن ها مراجعه کرد.
در مورد عرضه مرغوب ترین پتو خارجی نیز می توان به پتو سنفیلا اشاره کرد.

واردات انواع پتوهای خارجی درجه یک

واردات انواع پتوهای خارجی درجه یکهمیشه در بازار هر محصولی، ردپایی از محصول و کالای وارداتی نیز خواهد بود و از این موضوع هیچ راه گریزی نیست. این حقیقت در مورد کالای خوابی همچون پتو نیز تماماٌ مصداق پیدا می کند. لذا در بازار پتو، شاهد واردات انواع پتو های خارجی می باشیم که در گنجه فروشگاه ها جا خوش کرده اند.

مطمئناٌ همیشه چه برای خرید پتو و چه برای هر محصول دیگری، عده ای از خریداران، جذب پتوی خارجی می شوند. به همین جهت می توان چشم بسته حدس زد که بازار فروش پتو خارجی، چه حدی از رونق را دارا می باشد.

البته در حوزه واردات پتو، با توجه به حساسیت و رقابتی که بین این پتو ها با پتو های ایرانی وجود دارد، وارد کنندگان سعی در ارائه انواع پتو های خارجی درجه یک را دارند. تا بتوانند از این طریق سهم بیشتری از فروش را از آن خود نمایند.

توجه داشته باشید که پتو های خارجی درجه یک که از نظر مرغوبیت و کیفیت؛ حد اعلایی را دارا می باشند، دارای چنین مشخصات کلی ای هستند:

 • فوق العاده نرم و لطیف
 • بسیار متنوع و با دوام

برای تهیه چنین پتو های درجه یکی باید تنها از اختصاصی ترین مراجع فروش اقدام کرد.

خرید مرغوب ترین پتوهای خانگی

خرید مرغوب ترین پتوهای خانگیپتو ها انواع مختلفی را دارا می باشند که از میان آن ها می توان به پتو های خانگی اشاره کرد. این پتو ها نیز خود درجه کیفیت و مرغوبیت متعددی را شامل می شوند که پتوی درجه یک، یکی از آن هاست.
یقیناٌ گرایش خریداران چه برای خرید پتو خانگی و چه برای خرید پتو های دیگر، به سمت پتو های درجه یک و با کیفیت است.

به همین خاطر، عرضه کنندگان نیز تمام سعی خود را برای ارائه این پتو ها می کنند تا بتوانند رضایت خریداران و در نهایت مصرف کنندگان را کسب نمایند. پس اگر قصد خرید مرغوب ترین پتو خانگی را دارید، می توان راهی آسان و بی دردسر را به شما پیشنهاد داد.

خرید اینترنتی پتو، قطعاٌ بهترین و راحت ترین راه ممکن برای تهیه انواع پتو خانگی در تنوع بالا و کیفیت زیاد خواهد بود. البته به شرطی که این خرید از مراکز فروش مجاز و معتبر انجام گیرد.

قیمت انواع پتو در بازار امروز

قیمت انواع پتو در بازار امروزانواع پتو در بازار فروش از ابعاد متفاوتی مورد خرید و فروش قرار می گیرند. از نگاهی کلی اگر بخواهیم بگوییم، باید بیان داشت که پتو ها یا به منظور نیاز های کلی یعنی فروش، مورد خریداری از سوی خریداران عمده قرار می گیرند که در این حالت می توان گفت که قیمت عمده پتو که قیمتی مناسب تر از قیمت خرده فروشی پتو است، نصیب آن ها خواهد شد.

پس از یک بعد، قیمت عمده پتو را خواهیم داشت که در برابر سفارشات بالای خریداران به آن ها عرضه می شود.

از بعدی دیگر باید گفت پتو ها در این دو شکل کلی به فروش می رسند:

 • پتو کیلویی
 • پتو بسته بندی

مطمئناٌ قیمت پتو کیلویی نسبت به قیمت پتو بسته بندی، خیلی کمتر است. یک علت آن، وجود پتو های هر چند با عیب های ناچیز در این شکل از فروش می باشد و علت دیگر اینکه فروش کیلویی، ارزان تر برای مشتری تمام می شود.

بعد دیگری که برای قیمت پتو می توان عنوان کرد، این است که پتو ها با برند های متعددی ظاهر شده اند که برخی از برخی دیگر معروف تر و شناس تر می باشند. برای مثال قیمت پتو نرمینه که مارک و برندی بسیار معروف و نام آشنا می باشد، قطعاٌ از قیمت برند های ناشناس پتو بیشتر است.

بعد آخر اینکه پتو ها هم در انواع پتو ایرانی و هم در انواع پتو خارجی در بازار فروش موجود می باشند. در این حالت باید ابراز داشت که قیمت پتو خارجی خیلی بیشتر از یک پتوی ایرانی است که این را همه می دانند.

در کل برای استعلام قیمت انواع پتو در بازار امروز، اگر به فروشندگان مربوطه در این زمینه مراجعه کنید، قطعاٌ اطلاعاتی دقیق را به شما خواهند داد.

پخش عمده انواع پتو های مسافرتی در کشور

پخش عمده انواع پتو های مسافرتی در کشوربا فعالیت گسترده ای که از هر یک از مراکز، تحت عنوان مرکز پخش پتو در کشور چه به صورت حضوری و همچنین اینترنتی دیده می شود؛ تامین بسیار خوبی از انواع پتو ها در بازار صورت گرفته است. حتی این اقدامات بسیار بزرگ در حوزه توزیع و پخش کالای مورد نظر، به صادرات عمده پتو نیز انجامیده است.

پس با این وجود می توان خرید و فروش بسیار رایج و پر رونقی از انواع پتو از جمله پتو مسافرتی را در سطوح کلی بازار های داخلی و بازار های خارجی شاهد بود. در مورد پتو مسافرتی باید این نکته را بیان داشت که در حال حاضر یکی از پر فروش ترین پتو هایی است که در بازار وجود دارد.

این پتو بسیار سبک بوده و در همه جا، چه در خانه و چه در مسافرت، بسیار به کار می آید.
همچنین در انواعی از این نمونه ها مورد پخش عمده و در نهایت فروش قرار گرفته است:

 • پتو مسافرتی ساده
 • پتو مسافرتی طرح دار

پرفروش ترین برندهای پتوهای خارجی در بازار

پرفروش ترین برندهای پتوهای خارجی در بازارهمانطور که گفته شد تعدادی از پتو های موجود در مراکز فروش، اختصاص به پتو های خارجی پیدا کرده اند. این پتو ها نیز مانند پتو های ایرانی، ابعاد مختلفی را چه از نظر کیفیتی و چه از نظر برند و … در بر گرفته اند.
بر همین حسب آن گروه از پتو هایی که با کیفیت بیشتر یا برند معروف تر ظاهر شده اند؛ پرفروش ترین بوده و گروه دیگری که واجد این مشخصات نیستند، فروش کمتری را دارند.

اما اگر بخواهیم به یکی از پرفروش ترین برند پتوی خارجی که در بازار ایران، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اشاره کنیم، می توان پتو سنفیلا را نام برد. یکی از راه های راحت و مطمئن که به تهیه این پتوی پرفروش و محبوب می انجامد، مراجعه به نمایندگی پتو سنفیلا می باشد.

در این نمایندگی ها که هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی به فعالیت پرداخته اند، می توان پتو سنفیلا را با این مشخصات دریافت کرد:

 • پتو سنفیلا اصل و درجه یک
 • پتو سنفیلا همراه با ضمانت نامه

عمده فروشی پتوهای وارداتی در ایران

عمده فروشی پتوهای وارداتی در ایرانمراکز فروش عمده پتو یا عمده فروشی ها، به دلیل شرایط بسیار مناسبی که نزد همه خریداران ارائه می سازند؛ در معرض توجه بسیاری برای انجام خرید های عمده قرار گرفته اند. در سطح شهر های بزرگ، اثر زیادی از این مراکز دیده می شود و در فضای بزرگ اینترنتی نیز ردپایی از آن ها موجود است.

برای مثال می توان به همین مجموعه اشاره کرد که به عنوان یکی از برترین و مجرب ترین مراکز عمده فروشی پتو شناخته شده است. در این مجموعه، هم پتو های ایرانی و هم پتو های وارداتی با بهترین شرایط در اختیار خریداران عمده قرار می گیرند.

بنا براین خیال خریداران راحت خواهد بود از بابت اینکه به بهترین و مطمئن ترین مرکز عمده فروشی پتو های ایرانی و وارداتی در ایران مراجعه کرده اند.
در این مرکز، هم پتوی سنفیلا و هم برند های وارداتی بسیار خوب دیگری نیز برای یکایک متقاضیان با این مشخصات موجود می باشند:

 • پتو هایی با بهترین کیفیت
 • پتو هایی با نازلترین قیمت

خریدار انواع پتوهای خانگی گل برجسته

خریدار انواع پتوهای خانگی گل برجستهپتو گل برجسته یکی از جدید ترین و زیبا ترین پتو هایی است که خریداران بسیاری سمت آن تمایل نشان داده اند. این پتو اگر متشکل از مارک و برندی معروف باشد، علاوه بر زیبایی، کیفیت کاملی را نیز خواهد داشت.

پس اگر به عنوان خریدار انواع پتو های خانگی گل برجسته، به دنبال بهترین نوع این پتو ها می باشید؛ می توانید این مراکز که پتو هایی با برترین مارک های داخلی به فروش می رسانند مراجعه کنید و بدین ترتیب از پتو های خانگی گل برجسته متنوع و تمام عیار به خوبی بهره مند شوید:

 • نمایندگی فروش پتو نیکو بافت
 • نمایندگی پتو گلبافت
 • نمایندگی پتو نرمینه
 • کارخانه پتو مهرگان
 • نمایندگی پتو شادیلون

در این قسمت، توجه شما را به مشخصات بهترین پتو های گل برجسته خانگی جلب می سازیم:

 • در رنگبندی های فوق العاده زیبا موجود می باشند.
 • طرح های گل درشت و گل ریز متنوع و چشمگیری را در خود جای داده اند.
 • دور دوزی شده هستند.
 • بسیار نرم و لطیف می باشند.
 • به هیچ وجه کرک نمی دهند و دوام بی نظیری را نیز دارند.

خرید پتو سنفیلا با قیمت عمده

خرید پتو سنفیلا با قیمت عمدههمانطور که متوجه شدید پتو سنفیلا تبدیل به یکی از پر فروش ترین و پر تقاضا ترین پتو های وارداتی در بازار کشورمان شده است.
گفتیم که برای تهیه این پتو باید به نمایندگی پتو سنفیلا مراجعه کرد.
برخی از دلایل آن را هم ذکر کردیم.
دلیل دیگری که بخاطر آن مراجعه به نمایندگی فروش را تاکید داریم، این است که نمایندگی ها از پس خدمات خیلی بیشتری چه در حین عملیات فروش و چه در خدمات پس از فروش بر می آیند.

برای مثال از طریق نمایندگی های فوق، نه تنها خرید پتو سنفیلا، سهل الوصول خواهد بود، بلکه امکان مرجوعیت کالا در صورت وجود عیب یا نقص تولید یا هر عیب دیگری که عمدی ایجاد نشده باشد، وجود دارد.
به نظر این یک مزیت عالی است که تنها نمایندگی ها می توانند آن را نصیب خریداران عمده نمایند.

فروشگاه اینترنتی پتوهای یک نفره و دونفره

فروشگاه اینترنتی پتوهای یک نفره و دونفرهفروشگاه های اینترنتی کم کم دارند جای فروشگاه های حضوری را می گیرند. به گونه ای که بیش از نیمی از خریداران، حتی خریداران عمده، خرید های خود را از این فروشگاه ها انجام می دهند.
حتی برای خرید پتو عمده نیز می توان از فروشگاه های اینترنتی مجاز وارد شد و بهترین گزینه ها برای خرید را انتخاب کرد.

بنابراین اگر شما خریداران گرامی به فروشگاه های مجاز اینترنتی که این فروشگاه نیز در دسته آن ها جای دارد مراجعه کنید؛ نه تنها می توانید پتو هایی با بهترین مارک و با بالاترین مرغوبیت را سفارش دهید، بلکه امکان تهیه انواعی از بهترین نوع این پتو ها برای شما میسر خواهد شد:

 • پتو یک نفره
 • پتو دو نفره

دسته بندی کلی پتو در بازار ایران

دسته بندی کلی پتو در بازار ایرانپتو ها به کالاهایی پر اهمیت و پر رنگ در بازار ایران تبدیل شده اند. چرا که تنها با وجود آن هاست که نیاز های اساسی افراد از جمله خواب به بهترین شکل تامین خواهد شد. لذا چه در بازار عمده و چه در بازار خرده فروشی، همواره پتو توجهات بسیاری را سمت خود جلب نموده است.

اما در این بخش می خواهیم دسته بندی کلی پتو را برای شما بر شمریم که هر یک در بازار ایران، مبادلات خرید و فروش بسیار سودمندی را به راه انداخته اند:

 • پتو مسافرتی
 • پتو ژله ای
 • پتو کودک و نوجوان
 • پتو بزرگسال
 • پتو جیبی
 • پتو حوله ای
 • پتو سه بعدی

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag