پرش لینک ها

لینک کوتاه:

خصوصیات پارچه تریکو فیلامنت کشی بصورت کیلویی

آیا از لباسهای تنگِ بدون کشی خسته شده اید؟ مزایای لباسهاس کشی را میدانید؟ از خصوصیات پارچه تریکو فیلامنت کشی چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید پارچه تریکو را بصورت کیلویی به فروش می رسانند؟
در چند سال اخیر لباس پوشیدن مردم چه خانمها و چه آقایان به سمت لباسهای اندامی رفته است تا جایی که می توان گفت بدنشان را مورد اذیت قرار می دهد و این مدل لباس پوشیدن گرچه زیبایی دوچندان به انسان می دهد ولی بدن انسان مورد اذیت و آزار قرار میگیرد و به شما حس خفگی دست می دهد آیا به نظر شما می توان راهکاری پیدا کرد که این مشکل را مرتفع کنید، به نظر می رسد یک راه چاره وجود دارد و آن هم استفاده از لباسهای کشی است به همین دلیل برای رفع این موضوع تولید کنندگان به سمت پارچه های تریکوی کشی صوق پیدا کردند، و پارچه تریکو به دلیل نوع بافت آن، یک مقداری حالت کشی دارد ولی الیافی هم هستند که حالت کشی بسیار بالایی دارند و در اینجا به توضیحاتی اشاره ای میکنم.

پارچه تریکو فلامنت

خصوصیات پارچه تریکو فلامنت کشی

پارچه تریکو فیلامنت کشی از نخ فیلامنت تولید می شود، این نخ جزو الیاف مصنوعی است و مقاومت بسیار بالایی در شستشو و حالت کشسانی بسیار بالایی دارد و از این پارچه برای لباسهای تنگ، مایو و لباسهای ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه تریکو فیلامنت

روش فروش عمده پارچه تریکو

پارچه ها را که به صورت عمده به فروش می رسانند معمولا با سه واحد ارائه میکنند که عبارتند از:
• یارد
• متر
• کیلوگرم
که یارد را معمولا برای فروش عمده پارچه های خارجی مورد استفاده قرار میگیرد و متر را در فروش عمده و جزعی بیشتر پارچه ها با آن اندازه گیری می کنند و کیلوگرم را به طور معمول برای فروش عمده پارچه های تریکو استفاده میشود.

پارچه تریکو فیلامنت

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag