پرش لینک ها

لینک کوتاه:

سایت تخصصی انواع پارچه تریکو باکیفیت

آیا می دانید برای خرید پارچه تریکو باکیفیت باید اطلاعات تان، برای انتخاب این منسوج زیاد باشد، تا در انتخاب دچار اشتباه نشوید؟ آیا می دانید از چه سایتی می توان، به اطلاعات فنی و تخصصی انواع پارچه تریکو باکیفیت دست یافت؟
هنگامی که می خواهید برای خرید هر محصولی اقدام کنید، نه فقط پارچه تریکو باید به شاخصه ها و مشخصات آن توجه کنید و راجع به مشخصات و قابلیت های آن تحقیقات بسیاری را انجام دهید تا با اطمینان کافی به یک انتخاب خوب برسید، این کار موجب آن می شود که بعد از تهیه این دچار پشیمانی نمی شوید.

روش تولید پارچه تریکو را می دانید؟
یکی از انواع منسوجات، پارچه تریکو است این محصول کاربرد بسیاری دارد که برای رده های سنی نوزادان، کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان، کهنسالان و… مورد استفاده قرار می گیرید و برای همه این سنین در انواع مختلف نوع البسه از قبیل لباس زیر، تونیک، تی شرت، مانتو، و… مورد استفاده قرار می گیرد حال که تقریبا با سنین استفاده کننده و کاربرد آن را متوجه شدیم به مشخصات پارچه تریکو می پردازیم. این منسوج را معمولا با دستگاه گرد باف تولید می کنند که دستگاه ها هم مشخصات و قابلیت های متفاوتی با هم دارند و با برند های متفاوت به بازار عرضه می شوند یکی از خصوصیاتی که در کیفیت پارچه تریکو مورد استفاده قرار می گیرد گیج دستگاه است شاید با خود بگویید گیج دستگاه چیست؟ گیج دستگاه مقدار سوزن بافندگی ای که در یک اینچ جا می گیرد را گیج دستگاه می گویند شاید از خود بپرسید چه گیجی بهتر است گیج به درشتی و شماره نخ به کار رفته مربوط می شود که از 2 تا 38 گیج می توان پیدا کرد که هر کدام از گیج ها پارچه های منحصر به فرد را تولید می کند و یک شاخصه دیگر دستگاه، دهنه دستگاه است که نشان دهنده مقدار عرض پارچه ای که می تواند ببافد را نشان می دهد و هرچه شماره دهنه بیشتر باشد پارچه هایی با عرض بیشتر تولید می کند. این دستگاه ها پارچه را به صورت گرد یا لوله ای یا به عبارت دیگر ته بسته تولید کند.

سایت تخصصی پارچه تریکو

طریقه شناخت پارچه تریکو باکیفیت
پارچه تریکو را با انواع کیفیت ها تولید می کنند به گونه ای که ممکن است یک نوع تریکو، دارای چند نوع کیفیت باشد به عنوان مثال پارچه تریکو یکرو پنبه را می توان با شش نمونه ی کیفیت تقسیم کرد. که هر یک از نمونه ها، قیمت متفاوتی با نمونه دیگر دارد که خدمت شما چند نمونه را نام می برم.
نخ اُپن اِند ایرانی، ازبکستانی، هندی، چینی و …
نخ سوپر ایرانی، ازبکستانی، هندی، چینی و…
همه مواردی که در بالا نام بردم هر یک کیفیت و قیمت های متفاوتی با هم دارند، که می توانید با توجه به نوع مصرف، پارچه تریکو را انتخاب کنید. حال این سوال پیش می آید که از کجا خرید کنیم که در هنگام خرید بتوانیم این اطلاعات را از آنجا بپرسیم؟

از کجا پارچه تریکو را خرید کنیم؟
حالا که از اطلاعات مراحل تولید، انواع نخها و کشورهای سازنده آن مطلع شدید می توانید به مرکز های خرید پارچه تریکو مراجعه کنید، ولی در هنگام خرید به خیلی از فروشندگان اطلاعات کافی را به خریدار نمی دهند و این باعث اشتباه در خرید و در نتیجه موجب ضرر و زیان می شود، پس چه کنیم که با اطلاعات کافی و بدون هیچگونه اشتباهی خرید خود را انجام دهیم؟ شما می توانید به سایتهای معتبر و متخصص در زمینه پارچه تریکو مراجعه کنید و با آنها تماس گرفته و با خیال آسوده از آنها خرید کنید. شرکت تجاری منسوجات دیبافت این مزیت را دارد که اطلاعات تخصصی را به مشتریان خود انتقال دهد و آنها را برای خرید انواع پارچه تریکو باکیفیت راهنمایی کند تا انتخابی خوب و بدون مشکل داشته باشد. منتظر تماس شما هستیم.

انواع پارچه تریکو باکیفیت

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag