پرش لینک ها

لینک کوتاه:

سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب

بهتر است مقدمه مقاله خود را با طرح سوالی آغاز کنیم آیا قصد شما مسافرت های کوتاه یک روزه است یا یک گردش و سفر طولانی مدت؟ فرقی نمیکند در هر صورت شما باید قبل از سفرتان لوازم ضروری و مورد نیاز برای یک سفر مطلوب را آماده کنید. به جرئت میتوان گفت یک زیرانداز مناسب یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین اقلام سفر شما است که در انواع و اقسام مختلفی که از جنبه های متعددی با هم تفاوت و تمایز دارند، طراحی تولید و عرضه شده اند یکی از انواع مختلف زیراندازها جاجیم ضد آب است.
برای اینکه شما سفری با لذت و پر از آرامش را تجربه کنید لازم است که یک زیرانداز مناسب انتخاب کنید. برای داشتن سفری بدون استرس و دغدغه اینکه کجا زیرانداز را بگسترانیم به شما توصیه میکنیم به سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب اقدام کنید، تعریف و تمجید ما از ویژگی های منحصر به فرد انواع زیرانداز جاجیم ضد آب در قالب این مقاله محدود نمیگنجد و شما در صورتی تعاریف ما را درک خواهید کرد که حداقل یکی از آن را برای اولین بار خریداری نمایید. یک مشخصه بارز که از انواع زیرانداز جاجیم ضد آب به چشم میخورد این است که شما میتوانید این زیرانداز را به کرات و در سفرهای مختلفی به کار ببرید، بدون اینکه کوچکترین افت کیفیتی در ساختار آن رخ دهد. شما با سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب میتوانید سفری پر نشاط را برای خود و همسفرهای خود رقم بزنید. چراکه خاصیت ضد آب بودن آن ایجاب میکند که بتوانیم محدودیت های مکانی را در سفر در نظر نگیریم و با خیالی آسوده در مکان مورد نظر خود مستقر شویم، آن مکان میخواهد چمن های مرطوب باشد یا شن های ساحلی.

سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب
لازم میدانیم که به این نکته اشاره کنیم که تیم پر قدرت و زبده دیبافت توانسته با تکیه بر اصل تولید داخلی محصولات مختلفی از جمله زیرانداز جاجیم ضد آب را عرضه کند. شما میتوانید با مراجعه به این مرکز خرید خریدی مطمئن را تجربه کنید و البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که قبل از خرید خود با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید و با اطمینان خاطر کامل خرید خود را انجام دهید.
– کدام زیراندازها ضد آب هستند؟
– مشخصات زیرانداز جنس جاجیم
– ارائه بهترین انواع زیرانداز جاجیم ضد آب
– بررسی بازار زیرانداز جاجیم ضد آب
کدام زیراندازها ضد آب هستند؟
اگر شما هنگام خرید زیرانداز سفری مشخصه ضد رطوبت بودن آن را لحاظ کنید، دیگر از دغدغه این که مقصد سفرتان کجا باشد خلاص میشوید و برایتان مهم نیست که مقصد سفر کجا باشد… جنگل باشد یا چمن زار… کوه باشد یا سواحل دریا یا حتی یک پیک نیک ساده در یک پارک چون خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت شما را از این جهت خاطر جمع میکند. زیرانداز سفری ضد رطوبت یک محصول پر فروش در سطح ایران و حتی خارج کشور است و در صورتی که ابعاد آن استاندارد باشد؛ به عبارتی گویا تر یعنی اگر وزن و سایز مناسبی داشته باشد میتواند به عنوان یک وسیله پر کاربرد و همه کاره با شما همسفر شود.

سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب
اگر شما یک زیرانداز معمولی دارید که عایق رطوبت و آب نیست، شما با یک چالش مواجه میشوید و آن این است که هنگامی که زیرانداز معمولی خود را در محل ها و مکان هایی مرطوب به کار میبرید، تنها راه کاری که میتوانید انجام دهید این است که یک نایلون هم اندازه با زیرانداز خود را تهیه کرده و آن را زیرِ زیراندازتان پهن کنید که به اندازه خود کاری دشوار است. اما امروزه تولید و استفاده از زیراندازهای معمولی تقریباً منسوخ شده است از این رو اغلب از زیراندازهایی که امروزه طراحی و تولید میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند خاصیت و ویژگی ضد رطوبت و ضد آب را دارند. مواد اولیه ای که در تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت به کار میروند:
فومی: به صورت رولی و آکاردئونی هستند و بیشتر برای ورزش به ویژه کوه نوردی به کار میروند.
حصیر پلاستیکی: این دسته را از نظر تراکم بافت حصیر میتوان به دو گروه تقسیم بندی کرد. یکی بافت حصیر پر تراکم یا متراکم و دیگری بافت حصیر کم تراکم. توجه داشته باشید که نوع متراکم آن از کیفیت مطلوب تری برخوردار است و گزینه ای پر فروش و پر متقاضی برای خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت است.
نایلون: نمیتوان گفت به عنوان مواد اولیه به کار رفته در ساخت و تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت از سطح کیفی بالایی برخوردار است، اما یک ویژگی مثبت دارد و آن پایین بودن قیمت زیراندازهایی است که که از این مواد ساخته شده اند. خوب است بدانید که جایگاه کیفی این دسته از مواد نسبت به مواد پلی استری در سطح پایین تری قرار گرفته است.
پلی استر: یکی از مرغوب ترین موادی است که به عنوان روکش برای زیرانداز یا زیرانداز چادر استفاده میشود، همچنین توجه داشته باشید که این دسته از مواد برای دوخت چادرهای مسافرتی نیز به کار گرفته میشوند.
برزنت: به جرئت میتوان گفت که بهترین جنس مواد اولیه را به خود اختصاص داده است و به دلیل اینکه بافتی بسیار محکم و همچنین ضخامت مورد قبولی که دارد میتوان گفت که از اسپان باند درجه کیفی برتر و بالا تری دارد.
اسپان باند: این پارچه فاقد بافت است که دارای یک لایه پلاستیک نازک در ساختار خود است.

سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب
خوب است بدانید که زیراندازها انواع مختلفی دارند و متناسب با مقصد سفر و کیفیت آن طراحی شده اند. دو ویژگی بارز در زیراندازها موجب شده است تا نیاز هر کوله گرد و کوه نوردی را تامین کند. یکی ضد آب و عایق رطوبت بودن و دیگری سبک وزن بودن زیرانداز. اما اکنون تصور کنید که به همراه خانواده یا جمع دوستان تان قصد گردش و سفر را دارید اینجا است که سایز و ابعاد زیرانداز مهم میشود. به طور کلی زیراندازهای سفری ضد رطوبت را میتوان به گروه های زیر دسته بندی کرد:
زیرانداز سبک و ضد آب مناسب برای کوه نوردی: زیراندازهای بادی و فومی در این دسته قرار میگیرند و برای کوه نوردی و طبیعت گردی بسیار مناسب اند. بهتر است بدانید این نوع از زیراندازها علاوه بر اینکه عایق رطوبت و آب هستند بلکه عایق حرارت و گرما نیز هستند. اگر بخواهیم ساختار زیراندازهای فومی را بیشتر برای شما شرح دهیم باید بگوییم که مواد اولیه تشکیل دهنده آنها پلی اتین است و در صورتی که میزان تراکم بافت آنها بالا باشد میتوانیم بگوییم که هم عایق رطوبت و هم عایق گرما هستند. ضخامت این دسته از زیراندازها مناسب بوده و به دلیل اینکه جزو زیراندازهای سبک وزن دسته بندی میشوند، بسیار برای کوله گردان ها مناسب اند. تکنولوژی ساخت آنها چندان پیچیده نیست و به سادگی میتوانند تولید شوند. بنابراین از نظر قیمت هم جزو زیراندازهایی با قیمت مناسب گروه بندی میشوند.
و اما مشخصات زیرانداز بادی: اغلب این زیراندازها از پلی استر ضد آب ساخته شده اند و در ساختار خود الیاف و فوم های نرمی را دارند که هوا را جذب کرده و بستری نرم و گرم را برای خواب مهیا میکنند.
زیرانداز ضد آب در سایز بزرگ برای پیک نیک های دوستانه و خانوادگی: در این دسته از سفرها سبک بودن زیرانداز و همچنین حجم آن اهمیت چندانی ندارد در مقابل باید ابعاد و سایز آن به قدر کافی بزرگ باشد تا به خوبی پاسخ گوی تعداد افراد و وسایلی را که به همراه خود میبرند باشد.

مشخصات زیرانداز جنس جاجیم

مشخصات زیرانداز جنس جاجیم

یکی از پرفروش ترین زیراندازهایی که متقاضیان و مشتریان پروپاقرص خاص خود را دارد زیرانداز جنس جاجیم است، چراکه کیفیت ساخت آن در سطح بالایی قرار دارد ضمن اینکه زیبایی ظاهری آن نیز افراد زیادی را به خود جذب میکند نام بردن از تمامی مشخصات زیرانداز جنس جاجیم از حوصله شما خارج است از این رو آنها را به ۶ دسته تقسیم بندی کرده ایم و خدمت شما به شرح زیر عنوان میکنیم:
1. زیراندازهای جنس جاجیم در ابعاد و سایزهای مختلفی طراحی و تولید شده ‌اند و شما با توجه به سلیقه شخصی تان و یا افراد استفاده کننده از این زیرانداز میتوانید سایز دلخواه خود را انتخاب و خریداری نمایید، اگر بخواهیم از نظر مساحت سطح این زیراندازها را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که کوچکترین سایز آنها یک نفره است که مختص به استفاده های تک نفره و شخصی به ویژه برای ورزشکاران و کوهنوردان است. پس از این سایزهای 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 12 نفره از این محصول عرضه شده اند.
2. الیاف مصنوعی مواد تشکیل دهنده این زیراندازها هستند که در طیف های رنگی متفاوتی عرضه میشوند و کیفیت آنها به گونه ای است که همواره مورد پسند مشتریان واقع شده است. سطح این زیراندازها بسیار نرم بوده و هنگام نشستن روی آنها حس خوبی را به ما القا میکند، علاوه بر آن برای بچه های خرد سال که چهار دست و پا راه میروند و یا روی زمین خیزش دارند این زیراندازها به جهت نرم بودن بسیار مناسب و کاربردی هستند.
3. لایه زیرین یا به عبارتی گویاتر لایی اینکه با سطح زمین در تماس است از جنس برزنت ضد آب است و به گونه ای طراحی شده است که آب را جذب نمیکند و عایق رطوبت است علاوه بر آن گرد و خاک و خس و خاشاک به آن نمیچسبد.
4. وزن زیرانداز ضد آب جاجیم بسیار سبک بوده و علاوه بر آن خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و همین امر منجر میشود که به سادگی جمع و باز شوند. لازم به ذکر است که زیراندازهای جنس جاجیم در دو نوع معمولی و کیف دار عرضه میشوند، نوع کیف دار آنها هنگام جمع شدن تبدیل به یک کیف دستی میشوند و میتوان آنها را به سادگی با استفاده از دستگیره های نخی که دارد حمل و نقل کرد.
5. زیراندازهای جنس جاجیم برای سفر و سیاحت مناسب بوده و به دلیل مقاومت بالایی که دارد در برابر عوامل نامساعد محیطی دستخوش تغییرات نمیشود.

مشخصات زیرانداز جنس جاجیم
6. آخرین ویژگی که که از زیرانداز ضد آب جاجیم خدمت شما عرض کنیم کرد این است که این زیراندازها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که قابل شست و شو هستند؛ بنابراین شما میتوانید پس از هر سفر آن را با استفاده از ماشین لباسشویی و یا به صورت دستی بشویید و آلودگی ها را از آن بزدایید.
در ادامه چند مورد از انواع زیراندازها را شرح میدهیم و مشخصات هر یک را معرفی میکنیم امیدواریم با مطالعه و مقایسه آنها متوجه شوید که یک زیرانداز جنس جاجیم چه مشخصه هایی دارد. پس با ما همراه باشید.
در هر گردش اولین چیزی که به ذهنتان میرسد این است که یک زیرانداز مناسب را با خود هم سفر کنید پس میتوان گفت زیرانداز سفری یک وسیله کاملا کاربردی و ضروری در هر سفر است. شما برای نشستن، استراحت کردن، غذا خوردن و… به این وسیله کاربردی نیاز دارید. ساختارهای مختلف این زیراندازها منجر شده است تا تنوع و تعدد فراوانی داشته باشند. جنبه مثبت این تعدد و تنوع این است که میتواند هر نوع مشتری با هر سلیقه ای را راضی نگه دارد اما از طرفی انتخاب را سخت میکند. چراکه متقاضیان با انبوه مدل ها مواجه میشوند اما در صورتی که شما قبل از خریدتان ویژگی های ساختاری یک زیرانداز خوب را بشناسید و اندکی وقت خود را در اختیار ما بگذارید میتوانید تصمیمی محکم تر و مطمئن تر در این راستا بگیرید. شاید از خود پرسیده باشید که چگونه یک زیرانداز مناسب و به صرفه را انتخاب کنیم؟
همان طور که قبلا اشاره کردیم مسیر پیش روی شما تعیین کننده نوع زیرانداز مناسب شما است. اما اکنون این مسئله را هم بیفزایید که علاوه بر مقصد سفر، تعداد افرادی که قرار است در طول سفر از آن زیرانداز استفاده کنند نیز تعیین کننده مساحت و ابعاد زیرانداز است. اکنون به بررسی ساختار انواع زیراندازها میپردازیم و کاربردهای آنها را عنوان میکنیم:
زیراندازهای پارچه ای: این زیراندازها از قدیمی ترین لوازم سفر هستند و امروزه استفاده و تولید نوع معمولی آنها منسوخ شده است، اما از شیارهای پلاستیکی در آن استفاده شده است و به آن خاصیت ضد آب و عایق رطوبت را میبخشد.
زیرانداز فومی تاشو: جنس اولیه این دسته از زیراندازها از پلاستیک و فوم است و اغلب به عنوان زیرانداز برای ورزشکاران در رشته های ورزشی یوگا و پیلاتس استفاده میشود.
زیرانداز برزنتی: ساختار این دسته از زیراندازها به گونه ای است که بسیار متراکم و ضخیم اند و وجود همین مشخصه در ساختار آن منجر شده است تا ضد آب تلقی شود.
زیرانداز حصیری: در ساختار این زیراندازها حصیرهای پلاستیکی در هم تنیده و بافته شده اند و قیمتی ارزان و مناسب دارند، به گونه ای که عموم مردم توان خرید حداقل یکی از آن را دارند.

ارائه بهترین انواع زیرانداز جاجیم ضد آب

ارائه بهترین انواع مختلف این منسوج

قبل از پرداختن به موضوع اصلی باید بگوییم که انواع زیرانداز جاجیم ضد آب امروزه در همه شهرهای سطح کشور یافت میشود، اما دو استان اصفهان و یزد جزء بهترین تولید کنندگان و ارائه دهندگان انواع زیرانداز جاجیم ضد آب هستند. اگر قصد شما خرید زیرانداز جاجیم ضد آب است به شما توصیه میکنیم که آن را به طور مستقیم از بازارهای داخلی خریداری نمایید دوستان نامبرده به دلیل اینکه جزء بهترین ارائه دهندگان انواع زیرانداز جاجیم ضد آب هستند؛ انواع طرح دار آن را در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهند در شما اگر به بازار و خرید و فروش زیرانداز جاجیم ضد آب در این دو استان توجه نمایید متوجه خواهید شد که به دلیل تنوع در طرح و رنگ هایی که ارائه میدهند میتوانند مورد پسند و قبول انواع مشتریان با هر نوع سلیقه ای واقع شوند.

بررسی بازار زیرانداز جاجیم ضد آب

بررسی بازار زیرانداز جاجیم ضد آب

بازار زیرانداز جاجیم ضد آب به دلیل خصوصیات منحصر به فردی که در ساختار زیرانداز جاجیم ضد آب وجود دارد از رونق چشمگیری برخوردار است از جمله این خصوصیات میتوان به موارد زیر اشاره کرد در برابر نفوذ آب مقاوم بوده جنس آن از الیاف ای ساخته شده است که ضد حساسیت است، ضمن اینکه ضخامت و دوم مطلوبی را دارد و به سادگی قابل حمل است توجه داشته باشید که یکی از فروشندگان این محصول تیم پرقدرت دیبافت با مدیریت مهندس مهدی خسروانی است و بیان این نکته را نیز لازم میدانیم که شما میتوانید قبل از خرید خود برای اینکه تصمیم هرچه مصمم تر و مطمئن تر بگیرید با مشاوران فروش ما در تماس باشید؛ چراکه این مجموعه به صورت مستقیم و بدون واسطه زیرانداز جاجیم ضد آب را با مناسب ترین قیمت ها عرضه میکند که جنس این زیراندازها از فوم فشرده یا حصیر در هم تنیده شده است توجه داشته باشید که در زمینه عرضه و تولید هر محصولی افراد متقلب نیز فعالیت میکنند و شما باید با هوشیاری و زیرکی کامل ارائه دهنده خوب را از بد تشخیص دهیم چراکه ارائه دهندگان متقلب برای تولید محصولات خود از مواد اولیه درجه یک استفاده نمیکند، اما مجموعه دیبافت علاوه بر اینکه برای تولید محصولات خود از مواد درجه یک استفاده میکند بلکه نخ هایی که برای بافت این زیراندازها مورد استفاده قرار میدهد شفاف و براق بوده و رنگ بندی متنوعی دارد.
در پناه حق…

سفارش انواع زیرانداز جاجیم ضد آب

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag