پرش لینک ها

لینک کوتاه:

صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا درجه 1 | شرکت پخش انواع پارچه در کشور

هر آنچه از خصوصیات ایده آل و مناسبی که از یک پارچه می توان انتظار داشت، در پارچه ویسکوز تیپ لاکرا دیده می شود. این پارچه که زیردستی نرم و قابلیت کششی بسیار خوبی را دارا می باشد؛ از سری پارچه های درجه یکی است که خواهان بسیاری را به همراه دارد. حتی این میزان از محبوبیت باعث شده تا صادر کنندگان بتوانند از شرایط صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا درجه 1 برخوردار شده و آن را به کشور های همجوار ارسال کنند. اما برای اینکه امکان دسترسی به این پارچه برای همه خریداران با شرایطی عالی مهیا شود؛ بهترین راه مراجعه به شرکت پخش انواع پارچه در کشور می باشد.

صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا درجه 1 | شرکت پخش انواع پارچه در کشور

تولید کننده انواع پارچه تریکو در ایران

تولید کننده انواع پارچه تریکو در ایرانپارچه تریکو یکی از پر مصرف ترین نوع پارچه هایی است که توجه بسیاری از صنایع تولید پوشاک را به خود جلب نموده است.
در واقع علت اصلی این حجم از توجه به پارچه تریکو را می توان در دو عامل مهم جستجو کرد که برای بیان آن ها از موارد زیر کمک گرفته ایم:

 • پارچه تریکو نسبت به سایر پارچه ها از قیمت مناسب تری بهره مند بوده و به همین دلیل تمامی افراد قادر به تهیه آن می باشند.
 • همچنین این پارچه با برخورداری از انعطاف پذیری بالا توانسته به عنوان پارچه های لوکس نیز شناسایی شده و از همین رو کاربرد بسیاری را نیز به خود اختصاص دهد.

در کنار این موضوع، در مورد نحوه تولید انواع پارچه تریکو اگر بخواهیم بگوییم، باید عنوان داشت که پارچه مورد نظر توسط دستگاه های پارچه بافی پیشرفته و مدرن روی کار آمده و به همین دلیل خصوصیات برجسته و استانداردی نیز در آن جای گرفته است.
شایان ذکر است که تولیدکنندگان مطرح پارچه تریکو در ایران، آن را در تنوع بالایی تولید کرده که هر یک به خوبی توانسته اند با نیازهای امروزی تطبیق پیدا کنند.

مشخصات پارچه های ویسکوز تیپ لاکرا

مشخصات پارچه های ویسکوز تیپ لاکراپارچه های ویسکوز که زیر مجموعه پارچه تریکو به شمار می آیند، از تیپ ها یا انواع مختلفی تشکیل یافته که اگر بخواهیم به یک نمونه از آن اشاره کنیم؛ پارچه ویسکوز تیپ لاکرا بهترین گزینه برای معرفی خواهد بود.
این پارچه ها که کارایی های بارزی را در تولید البسه و منسوجات از خود نشان می دهند؛ دارای مشخصات خاصی هستند.
شاید بهتر باشد تا برای بیان مشخصات این گروه از پارچه ها از گزینه های زیر استفاده نماییم:

 • پارچه ویسکوز تیپ لاکرا از نوع پارچه های گردباف محسوب می شود.
 • این پارچه خاصیت کششی خوبی را دارا بوده و به هیچ وجه لول نمی گردد.
 • همچنین از بابت پرز دادن نیز می توان از آن اطمینان خاطر داشت، چرا که از پارچه های ضد پرز تلقی می شود.
 • این پارچه بسیار خوب که کیفیت در آن کاملا هویدا و یا پیداست؛ در رنگبندی های متنوعی از قبیل نوک مدادی، مشکی، کرم، سرمه ای و سبز وجود دارد.

بازار فروش بهترین پارچه های ویسکوز

بازار فروش بهترین پارچه های ویسکوزاگر بخواهیم پارچه ویسکوز را نیز دسته بهترین پارچه ها قرار دهیم؛ کاملا به جا خواهد بود.
شاید با خود بگویید که چرا؟
با اشاره به خصوصیات این پارچه که در گزینه های زیر به آن ها خواهیم پرداخت، به خوبی درخواهید یافت که چرا به پارچه ویسکوز هم می توان لقب بهترین نوع پارچه را داد:

 • این پارچه از نوع پارچه های تشکیل یافته از الیاف خنک و سبک محسوب می شود.
 • از پارچه ویسکوز عموما به عنوان پارچه ای که هادی گرماست نام می برند.
  زیرا جنس موجود در این پارچه طوری است که باعث حفظ دمای بدن می شود.
 • خصوصیت برجسته دیگری که می توان به پارچه ویسکوز نسبت داد، قابلیت رنگرزی فوق العاده آن می باشد.
  در این صورت همه رنگ ها را به راحتی به خود می پذیرد.
 • این پارچه به هیچ وجه الکتریسیته تولید نمی کند.
 • از پارچه ویسکوز برای تولید لباس های راحتی خانگی بسیار استفاده می کنند.

خب با وجود همه این خصوصیت ها و نقاط قوت موجود در پارچه ویسکوز، اگر بگوییم که در حوزه فروش عمده پارچه، درصد بالایی را داراست؛ کاملا درست گفته ایم.
در کل برای اینکه بتوان به بهترین پارچه های ویسکوز در بازار فروش دست پیدا کرد؛ مراجعه به مراکز تخصصی فروش پارچه ویسکوز که به فروش پارچه طرحدار و ساده از آن پرداخته و نیاز مشتریان را به خوبی اقناع خواهند ساخت پیشنهاد می گردد.

فروشنده پارچه های ویسکوز کشی درجه یک

فروشنده پارچه های ویسکوز کشی درجه یکهر یک از پارچه هایی که به عنوان پارچه ویسکوز در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرند، انواع مختلفی را شامل می گردند.
از جمله ی این پارچه ها که تقریبا جزو پارچه های محبوب خریداران محسوب می شود؛ پارچه ویسکوز کشی است.
بهترین تعاریفی را که می توان از این نوع پارچه ویسکوز که پارچه ای کاملا استاندارد از هر نظر تلقی می شود بیان کرد را در موارد زیر آورده ایم:

 • وجود جنس کشی موجود در این پارچه، قابلیت ضد چروک بودن را به آن بخشیده است.
 • همچنین این پارچه به دلیل قابلیت کشسانی خوبی که داراست، از نوع پارچه های خوش فرمی است که برای دوخت لباس های اندامی کاملا مناسب به نظر می  آید.

اما خواسته ای که اغلب مشتریان به هنگام سفارش و خریداری این پارچه دارند، این است که بتوانند نوع درجه یک آن را تهیه کنند.
زیرا برخی از خریداران تجربه تلخ ناشی از خرید پارچه ویسکوز را داشته و با فریب جویی فروشندگان، پارچه های نامناسبی به آن ها قالب شده است.
بنابراین نمی خواهند دوباره این اتفاق برایشان بیفتد.
حالا برای اجتناب از چنین رویدادی، پیشنهاد ما این است که خریداران سراغ پارچه ویسکوز کشی با کیفیت را از فروشندگان با تجربه ای که در مراکز فروش برتر حضور دارند بگیرند.

شرکت های صادراتی پارچه های ویسکوز مرغوب

شرکت های صادراتی پارچه های ویسکوز مرغوبپارچه ویسکوز پارچه ای میانه از دو الیاف مصنوعی و طبیعی بوده و بسته به اینکه از کدام یک از این الیاف ها سهم بیشتری برده باشد؛ درجات متفاوتی از مرغوبیت و یا کیفیت را در خود جای می دهد.
اما موضوع اصلی در این بخش، پارچه های ویسکوز از نوع مرغوب هستند که به نظر می رسد از الیاف طبیعی که عموما الیافی گیاهی است، سهم بالاتری داشته باشند.
در هر حال هر کدام از پارچه های ویسکوز مرغوب که توجه بسیاری از صنایع تولیدی پوشاک را بر انگیخته اند؛ هم در بازار فروش داخلی کشور و هم در بازار فروش خارجی، سهم بسزایی را کسب کرده اند.

در نتیجه می توان از صادرات پر رونق این پارچه ها البته از نوع با کیفیتشان توسط شرکت های صادراتی خبر داد.
قابل ذکر است هر یک از برترین شرکت های صادراتی که این پارچه را برای صادرات به کشور های دیگر ارسال می کنند؛ علاوه بر اینکه نوع درجه یک آن را برای مشتریان خارجی در نظر گرفته اند، بلکه با توجه قرار دادن فاکتور قیمت، سعی در ارائه این پارچه با قیمت به صرفه نیز دارند.

مهمترین کاربرد های پارچه های ویسکوز لاکرا

مهمترین کاربرد های پارچه های ویسکوز لاکرا بعد از پرداختن به مشخصات و یا ویژگی هایی که در پارچه های ویسکوز لاکرا مشاهده شده یا وجود دارند؛ نوبت می رسد به کاربرد هایی که از این پارچه ها به عمل می آید.
اگر بخواهیم کمی بیشتر در این خصوص بگوییم، بهتر دیدیم که در گزینه های زیر به ذکر مهمترین کاربرد ها و یا موارد استفاده از پارچه ویسکوز لاکرا بپردازیم:

 • تولید و دوخت انواع لباس زنانه مانند تاپ و تیشرت
 • دوخت لباس های مردانه راحتی
 • دوخت انواع لباس زیر

با اشاره به این محصولات که هر یک حاصل استفاده از پارچه ویسکوز لاکرا هستند؛ به خوبی دریافتید که بیشترین میزان استفاده از این پارچه به تولید لباس های خانگی اختصاص یافته است.
البته که با توجه به جنس و ساختار موجود در این پارچه، بهترین شکل استفاده از پارچه ویسکوز لاکرا، همان هایی است که به آن ها اشاره کردیم.

خریدار پارچه های وسکوز ارزان قیمت

خریدار پارچه های وسکوز ارزان قیمتبه طور کلی پارچه های ویسکوز را می توان در دسته پارچه های قیمت مناسب جای داد.
اما حتی اگر یک پارچه، قیمت ارزانی را هم داشته باشد؛ باز هم افراد در پی دستیابی به آن با قیمتی کمتر از قیمت واقعی اش هستند.
در حقیقت این یک ویژگی ثابت در همه خریداران است که وجود دارد.

در کل می دانید که شاید در شرایط کنونی، آنچنان موقعیتی برای خرید پارچه ارزان چه از نوع پارچه ویسکوز یا نمونه های دیگر وجود نداشته باشد.
اما برخی از فروشندگان منصف و دلسوز برای اینکه به تقویت قدرت خرید خریداران منجر شوند؛ حاضر شده اند با در نظر گرفتن کمترین سود؛ هر نوع پارچه درخواستی مشتریان را با قیمت ارزان به آن ها عرضه سازند.

بنابراین با پیدا کردن این فروشندگان که برخی از آن ها در همین مرکز نیز حضور خود را نشان داده اند؛ می توانید خرید پارچه تریکو در انواعی همچون پارچه های ویسکوز را به صورت ارزان قیمت انجام داده و حتی از موقعیت خرید پارچه های متنوع دیگری نظیر این موارد نیز برخوردار شوید:

 • خرید پارچه پنبه
 • خرید پارچه دیور

پخش کننده پارچه تریکو ویسکوز تیپ لاکرا

پخش کننده پارچه تریکو ویسکوز تیپ لاکرااگر خریداران خواستار معرفی پارچه ای مناسب هم از نظر قیمت و هم از نظر کاربردی باشند، بدون هیچ تردیدی می توانیم پارچه ویسکوز تیپ لاکرا را به آن ها پیشنهاد دهیم.
این پارچه شاید دارای ضعف های ناچیزی مثل چروک پذیری باشد؛ اما این ضعف آنچنان بزرگ نیست که بخواهید کلا از خرید آن صرف نظر کنید.
قطعا پارچه مورد نظر با برخورداری از نقاط قوتی که در آن کم هم نیست؛ می تواند همیشه به عنوان یک گزینه پیشنهادی عالی به شمار آید.

اما در این قسمت می خواهیم مسیری را به شما مشتریان گرامی نشان دهیم که با مراجعه به آن می توانید یک خرید کاملا خوب و لذتبخش را تجربه کنید.
شما می توانید با مراجعه مستقیم به مراکز پخش کننده پارچه، پارچه ویسکوز که درخواستش را دارید با این شرایط و ویژگی ها سفارش دهید:

 • سفارش پارچه تریکو ویسکوز لاکرا اصل و برند
 • تهیه پارچه ویسکوز  با قیمتی عالی و باور نکردنی

بهترین قیمت فروش پارچه های ویسکوز کشی

بهترین قیمت فروش پارچه های ویسکوز کشیبرخی از شرکت ها؛ بخصوص شرکت های مطرح و نامی برای اینکه بتوانند جایگاه خود را حفظ کرده و یا حتی منجر به جلب رضایت مشتریان خود شوند؛ اغلب پارچه های تولیدی خود را با بهترین الیاف و مواد طبیعی عرضه می سازند.
برای مثال پارچه های ویسکوز کشی تولید شده توسط شرکت های مزبور، عمدتا از الیاف طبیعی تشکیل یافته است.
پس اگر می خواهید بهترین نوع پارچه ویسکوز کشی نصیبتان شود؛ باید به برند عرضه کننده آن توجه داشته باشید.

اما آیا هیچ می دانید که همین الیاف به کار برده شده در پارچه ویسکوز یا هر پارچه دیگر می تواند نقشی تعیین کننده در قیمت پارچه تریکو ویسکوز داشته باشد؟
مسلما قیمت انواع پارچه ویسکوز متشکل از الیاف طبیعی بالاتر بوده که این موضوع از نظر پارچه شناسان پنهان نیست.

در هر حال اگر خواسته شما، هم دسترسی به بهترین قیمت فروش پارچه ویسکوز کشی است و هم خواهان تهیه آن با الیاف درجه یک هستید؛ باید تنها از طریق مراجع تخصصی فروش که قطعا تخفیفاتی عالی در قیمت این پارچه، قیمت پارچه گردباف و یا هر نوع دیگری را برایتان اعمال می کنند اقدام کنید.

نمایندگی فروش پارچه های پنبه لاکرا در کشور

نمایندگی فروش پارچه های پنبه لاکرا در کشورپارچه پنبه لاکرا همانطور که از نامش پیداست؛ متشکل از الیاف پنبه که الیافی طبیعی است می باشد.
همین فاکتور کافی است تا بتوان آن را جزو گزینه های انتخابی بسیار خوب برای مشتریان به حساب آورد.
از سری کاربرد هایی که از این پارچه به عمل می آید را در گزینه های زیر آورده ایم:

 • دوخت لباس های بچگانه مانند تی شرت و شلوار
 • دوخت لباس های زنانه
 • دوخت شلوارک های ورزشی

برای دسترسی مطمئن تر به این پارچه، یکی از مسیر هایی که پیشنهاد می شود نمایندگی فروش است.
شما با مراجعه به این نمایندگی ها که در سراسر کشور فعالند می توانید علاوه بر تهیه پارچه پنبه لاکرا، به سفارش پارچه های مشابه آن مانند پارچه فلامنت ورزشی که به عنوان پارچه لباس ورزشی به کار رفته و همگی از نظر کیفیت تضمین شده اند بپردازید.

سفارش اینترنتی انواع پارچه های تریکو

سفارش اینترنتی انواع پارچه های تریکوخرید اینترنتی پارچه این روز ها بیش از هر دوره دیگری مورد توجه افراد خریدار قرار گرفته است.
با تکیه به این روش از خرید، افراد در هر کجای ایران پهناور که حضور داشته باشند؛ تنها با یک کلیک از دور ترین نقطه ممکن و بدون اینکه نیاز به حضور فیزیکی آن ها باشد؛ می توانند سفارشات عمده خود از انواع پارچه را به انجام برسانند.

اما از جمله پارچه هایی که به وفور افراد به سفارش اینترنتی آن از فروشگاه های مجاز پرداخته اند؛ پارچه های تریکو می باشند.
شما نیز با سفارش آنلاین این پارچه ها که قطعا به پر تنوعی آن ها در هیچ یک از پارچه های دیگر وجود ندارد، بدون نیاز به پرداخت هزینه های مازاد خرید؛ می توانید سریعا و در چشم به هم زدنی نیاز خود را رفع سازید.

ارسال عمده پارچه به سراسر کشور

ارسال عمده پارچه به سراسر کشوربرخی از مراکز عمده فروشی پارچه که سفارش اینترنتی نیز از طریق آن ها بسیار انجام می گیرد، نظیر این مرکز، به منظور رفاه حال بیشتر مشتریان، تصمیماتی را اتخاذ کرده اند.
از جمله ی این تصمیمات این است که هر یک از خریداران پارچه می توانند با خیال راحت بعد از ثبت سفارشات خود؛ از شرایط ارسال عمده پارچه به سراسر کشور برخوردار شوند.
لازم به ذکر است که این ارسال در صورت افزایش سفارش مشتریان به صورت ارزان تر نیز در نظر گرفته شده و در نتیجه افراد خریدار می توانند از مزیت های بیشتری حتی بهره مند گردند.
پس شما نیز از همین حالا بشتابید و انواع پارچه های مورد نیاز خود از پارچه پلی استر گرفته تا انواع دیگر را سفارش داده تا بتوانید این شرایط طلایی خرید که شاید دیگر تکرار نشود را از دست ندهید!

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag