پرش لینک ها

لینک کوتاه:

فروش تشک عمده ای | شرکت پخس انواع کالای خواب

فروش تشک عمده ای از سوی شرکت های پخش و مراکز تولیدی با اهداف مختلفی صورت می گیرد. به عنوان خریدار عمده باید بهترین انواع تشک که متناسب با نیاز تعداد زیادی از خریداران باشد آشنایی کامل داشته باشید. از کجا خواهید توانست اطلاعات دقیقی در مورد مواد تشکیل دهنده، عمر مفید و ویژگی های تشک های موجود در بازار کسب نمایید؟ خوشبختانه امروزه اکثر فروشگا های کالای خواب نمونه های متفاوتی از این محصول با قیمت و درجات کیفی مختلف عرضه می کنند. برای خرید تشک ارزان، آشنایی با مراکز عرضه و فروش عمده ای فاکتوری مهم به حساب می آید.

فروش تشک عمده ای | شرکت پخس انواع کالای خواب

بازار فروش انواع کالای خواب در تهران

بازار فروش انواع کالای خواب در تهرانکالای خواب محصولات متفاوتی را شامل می شود که به علت تنوع و گستردگی عرضه، موجبات فعالیت افراد متعددی را داشته است. امروزه در نقاط مختلف تهران و دیگر مراکز استان ها، مکان هایی به صورت اختصاصی در زمینه عرضه و فروش انواع کالای خواب فعالیت مستمر دارند. پتو، بالشت، ملحفه، لحاف، سرویس روتختی و انواع تشک های خواب و مسافرتی نمونه هایی از این محصولات به شمار می روند.

حال سوال اینجاست که به عنوان خریدار به دنبال خرید چه نوع کالایی خوابی و با چه تعدادی هستید؟ در ابتدا باید گفت که تقاضا برای خرید انواع تشک خواب به مراتب بیشتر از دیگر لوازم کالای خواب است. بنابراین اگر خریدار عمده هستید، شناخت مراکز پخش و تامین کنندگان برای شما اولویت اساسی دارد.

از سوی دیگر به عنوان مصرف کننده این محصول باید برندهای معتبر تولید داخل یا مدل های وارداتی را به خوبی بشناسید و در نهایت تشکی را متناسب با سن و وزن خود انتخاب و خریداری نمایید.

عرضه بهترین تشک های مسافرتی

عرضه بهترین تشک های مسافرتییکی از تشک های پرطرفدار موجود در بازار نمونه های مسافرتی هستند. این تشک ها نیز به انواع مختلف ساده و آکاردئونی طبقه بندی می شوند. نوع الیاف، پارچه رویی و شیوه دوخت در این دو مدل کاملاً متفاوت بوده و به همین علت قیمت های فروش نیز تا حدودی تحت تاثیر همین موارد، کم و زیاد می شوند.

بهترین تشک های مسافرتی در ابتدا باید سبک بوده و قابلیت حمل آسان را داشته باشند. مقاومت الیاف و دوخت پارچه در برابر انواع عوامل محیطی نیز فاکتور مهمی به شمار می رود چرا که از این محصول اغلب در سفر یا به عنوان زیرانداز مهمان استفاده می کنند.

شرکت ها و تولیدکنندگان تشک مسافرتی با در نظر گرفتن این ویژگی ها محصولاتی با درجات کیفی مختلف عرضه می کنند. خرید بهترین، باکیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین این محصولات در فروشگاه های کالای خواب امکان پذیر است.

خرید اینترنتی انواع تشک های طبی

خرید اینترنتی انواع تشک های طبیتشک طبی، نامی که طی ده سال اخیر در بازار مشتریان بسیاری را به دنبال خود کشیده است و امروزه مدل های مختلفی از آن تولید می شود. نمونه های طبی تشک های خوشخواب به مدلی اطلاق می شوند که در تولید آنها از انواع الیاف، فنرها و فوم های صنعتی استفاده می شود تا سطح کیفی و راحتی خواب افراد افزایش یابد.

البته باید اذعان داشت علاوه بر مدل های طبی، انواع تشک با ویژگی های کاربردی دیگر نیز تولید و عرضه می شوند که باید آنها را در گروه های زیر طبقه بندی نمود:

 • تشک های مموری فوم
 • تشک های فنری
 • تشک های هیبرید
 • تشک لایتکس
 • تشک فوم

بعد از انتخاب نوع مناسب این محصول، شیوه خرید و نحوه سفارش آن نیز اهمیت دارد. برای این منظور و کاهش قیمت نهایی توصیه می شود از طریق سایت های اینترنتی اقدام به خرید تشک دونفره یا مدل های تک نفره مورد نیاز خود نمایید.

بزرگترین تولید کننده انواع تشک های خوشخواب

بزرگترین تولید کننده انواع تشک های خوشخوابانواع تشک های خوشخواب مدل های طبی و معمولی را شامل می شوند که در بالا به اسامی آنها اشاره شد. شرکت و کارخانجات متعددی در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارند. کارخانجاتی که با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک و استفاده از مواد اولیه متنوع توانسته اند محصولاتی متناسب با نیاز مشتریان عرضه نمایند.

البته باید خاطر نشان کرد که برخی از تولید کنندگان نوع خاصی از تشک ها را برای بازار هدف مخصوصی تولید و ارائه می کنند. به عنوان مثال برخی برندها تنها در زمینه تولید انواع تشک بادی مخصوص بیمار فعال دارند. بنابراین به عنوان خریدار عمده باید با برندها و نوع فعالیت آنها نیز آشنایی داشته باشید.

از طریق نمایندگی تشک طبی و شرکت های پخش به راحتی خواهید توانست بهترین انواع تشک های خوشخواب با برندهای معتبر را تهیه کنید. با توجه به این معیار تا حدودی نیاز به ارتباط مستقیم با کارخانجات تولیدی نیز نخواهید داشت.

لیست قیمت انواع تشک های ایرانی و خارجی

لیست قیمت انواع تشک های ایرانی و خارجیتهیه لیست قیمت و نرخ فروش تشک دونفره و یکنفره کار آسانی نخواهد بود. امروزه به علت نوسانات بازار فاکتور قیمت گاهاً به صورت روزانه تغییر می کند و به همین علت فعالین برای اطلاع از این تغییرات همواره با چالش روبرو هستند.

برای این منظور و تهیه لیست قیمت تشک ارزان و مدل های پرفروش علاوه بر شناخت ویژگی های محصولات مورد نظر، ارتباط با نمایندگان فروش نیز توصیه می شود. امروزه شرکت های پخش نیز مرجع مناسبی برای استعلام نرخ های روز و اطلاع از نوسانات بازار هستند.

این دو روش، شیوه های سنتی در زمینه کسب اطلا از قیمت انواع تشک ایرانی و خارجی در بازار بود. طی سالهای اخیر در سایت های اینترنتی قیمت فروش تشک تخت دو نفره، مدل های یکنفره، نوزادی و … درج می شوند. این قیمت ها، نرخ نهایی عرضه به مشتریان است اما برای تهیه نرخ های خرید عمده از طریق مشاوران فروش می توانید از قیمت های لحظه ای و حتی نوسانات بازار نیز مطلع شوید.

واردات بهترین تشک های ترکیه ای

واردات بهترین تشک های ترکیه ایبهترین تشک های ترکیه ای کدامند و راهنمای خرید تشک طبی و ارزان چیست؟ این سوالی است که برای اکثر مشتریان قبل از انتخاب تشک مورد نظر خود مطرح می شود. در ابتدا باید گفت که در هنگام انتخاب تشک ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. داشتن خواب راحت، رفع مشکلات ستون فقرات، ایجاد تنوع در سرویس خواب و … از جمله این اهداف به شمار می آیند.

با این تفاسیر باید گفت که انواع مدل های تشک از نظر کیفیت و قیمت می توانند در صدر جدول بهترین های بازار قرار گیرند اما به طور کلی برای داشتن بهترین تشک طبی توصیه می شود موارد زیرا را همواره در نظر بگیرید:

 1. تشک های طبی با هدف رفع مشکلات مهره ای و ستون فقرات افراد ساخته می شوند. همین امر موجب شده سطح رویی این مدل تشک ها سفت و محکم باشند. بنابراین از خرید تشک های نرم با نام طبی خودداری کنید.
 2. انواع تشک طبی ایرانی یا ترکیه ای همواره مواد اولیه تقریباً یکسانی دارند و تنها لایه رویی یعنی نوع پارچه های آنها متفاوت است. بنابراین تفاوت چندانی میان برندهای ایرانی و خارجی نمی توان قائل شد.
 3. توصیه می شود برای خرید بهترین و راحت ترین تشک های وارداتی به برند آنها توجه چندانی نداشته باشید، بلکه محصولی متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب نمایید.

باید گفت که شرکت های متعددی در زمینه واردات انواع تشک ترکیه ای و دیگر برندهای خارجی فعالیت دارند که همین امر افزایش رقابت و در نتیجه کاهش قیمت ها و خرید مقرون به صرفه را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

فروش مستقیم انواع تشک به قیمت کارخانه

فروش مستقیم انواع تشک به قیمت کارخانهخرید تشک به قیمت کارخانه تنها به وسیله فروشندگان عمده و هم چنین صادر کنندگان و بنکداری های این کالا صورت می گیرد. بنابراین این فعالین باید به صورت مستمر از نرخ روز، نوسانات بازار و هم چنین تغییر نیاز مشتریان مطلع شوند.

اگر به صورت نمایندگی در زمینه خرید و فروش فعالیت دارید، تهیه برندهای مورد نظر با قیمت و نرخ رقابتی کار چند دشواری نخواهد بود. شرکت های پخش نیز برای فروش مستقیم این محصولات مشکلات زیادی نخواهند داشت.

در این میان فروشندگان کالای خواب و صادر کنندگان انواع تشک باید بتوانند مدل های پرفروش را با برندهای معتبر و شناخته شده را با ارزان ترین قیمت های ممکن تهیه نمایند.

برای دستیابی به این هدف شناخت تامین کنندگان اولیه این محصولات اهمیت فوق العاده زیادی دارد. همینطور که می دانید در بازار تقاضا برای تشک دونفره ارزان و باکیفیت بیشتر از مدل های دیگر است.

پس توصیه می شود برای خرید تشک های دونفره اقدام به خرید مستقیم از کارخانجات تولیدی نمایید. هر چند کارخانه ها نیز در برخی فصول سال محصولات پرفروش خود را با نرخ رقابتی در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

خریدار تشک تخت خواب ارزان

خریدار تشک تخت خواب ارزانتشک تخت خواب باید توجه به ویژگی های کمی و کیفی آن انتخاب و خریداری شود. برای انتخاب مدل های ارزان و در عین حال باکیفیت روش های مختلفی وجود دارد اما قبل از سفارش و خرید، توصیه می شود بهترین های بازار را به خوبی بشناسید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.

همانطور که می دانید تشک های طبی جزء مدل های پرفروش در بازار کشور هستند. پس باید بدانید که اغلب مدل های تولیدی از سه لایه کلی تشکیل می شوند که عبارتند از:

 1. لایه بالایی یا رویی تشک: این بخش از تشک به علت تماس مستقیم با بدن و پوست انسان باید از بهترین پارچه ها ساخته شود. پارچه های ژاکارد به علت ضد حساسیت بودن، قدرت پایداری و مقاومت بالا بهترین گزینه برای این لایه هستند.
 2. لایه مرکزی یا وسط تشک: لایه سفت و محکمی که از اسفنج های فشرده یا یونولیت با ضخامت بین 5 تا 10 سانتی متر تشکیل می شوند. سفتی تشک برای افراد با سن بالا و مشکلات ستون فقرات مناسب است.
 3. لایه نهایی یا زیرین: تشکیل شده از فوم صنعتی یا ابرهای فشرده است. این ابرها دارای رنگ، کیفیت و وزن های متفاوتی هستند که بین 10 تا 30 کیلوگرم متغیر می باشند.

امروزه تشک مموری فوم یا فوم های هوشمند نمونه ای بی نظیری از مدل های طبی این محصول هستند که اغلب خریداران به دنبال تهیه آنها می باشند. برای فروش تشک تخت خواب با قیمت تولیدی و ویژگی های مورد نظر خود، نمایندگی های آنلاین گزینه مناسبی خواهد بود.

فروشنده انواع تشک های بادی یک و دونفره

فروشنده انواع تشک های بادی یک و دونفرهانواع تشک های بادی یک و دونفره به علت داشتن برخی ویژگی های منحصر به فرد طرفداران خاص خود را دارد. اگر جزء افراد و زوجینی هستید که با دوستان خود به مسافرت می روید و کمپینگ می زنید، این تشک ها انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود.

مهمترین ویژگی و مزیت های استفاده از تشک بادی در خانه یا مسافرت عبارتند از:

 • قابلیت حمل آسان به واسطه وزن سبک
 • حجم کم و عدم نیاز به فضای زیاد
 • مناسب برای رفع دردهای ناشی از دیسک کمر
 • تنوع طرح و رنگ همراه با قیمت مناسب و ارزان

نمونه های یک نفره گزینه مناسبی به عنوان بهترین تشک کودک در محیط های باز و شلوغ نیز است که می توانید آن را از مراکز فروش تخصصی تشک بادی تهیه نمایید. فروشنده های این محصول مراکز تخصصی عرضه کالای خواب و گاهاً کالای پزشکی در سراسر کشور هستند.

عمده فروشی تشک های مهمان سبک و کم جا

عمده فروشی تشک های مهمان سبک و کم جاتشک مهمان مدل های یکنفره را شامل می شود که از الیاف پلی استر یا پشم شیشه تولید می شوند. این تشک ها مانند مدل های بادی، سبک و کم حجم هستند و برای استفاده و نگهداری در خانه های آپارتمانی گزینه مناسبی می باشند.

برخی از مدل های باکیفیت دارای رویه زیپی با قابلیت شستشوی جداگانه از فوم و الیاف آن را دارند که همین امر آنها را به مدل هایی پرطرفدار در بین خانم ها به علت امکان رعایت بهداشت بیشتر بدل کرده است.

یکی از مدل های تشک مهمان که قیمت مناسبی نیز دارد، با الیاف طبی ترموفیوز با ارتفاع حدود 4 تا 5 سانتی متر تولید شده اند که برای استفاده به عنوان تشک خواب در خوابگاه ها یا مکان های عمومی نیز گزینه مناسبی هستند.

شرکت های عمده فروش این محصول، همواره به دنبال خریداران در سطح کلان مانند مراکز استان ها یا فعالین صادراتی هستند. برای دستیابی به این هدف مراکز عمده فروشی باید از طریق سایت فروش تشک اقدام به عرضه، فروش یا خرید تشک مهمان با برندهای معتبر نمایند.

شرکت پخش عمده تشک های آکاردئونی

شرکت پخش عمده تشک های آکاردئونیتشک های آکاردئونی نمونه هایی پرطرفدار از مدل های مسافرتی و انواع تشک سبک و قابل حمل هستند که در بازار با سایزهای استاندارد خرید و فروش می شوند. شرکت های پخش عمده به صورت واسطه ای و مستقیم اقدام به عرضه و فروش این محصولات در بازار می نمایند.

باید خاطر نشان کرد که مدل های آکاردئونی هیچ گاه نمی توانند گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت باشند چرا که ضخامت این تشک ها چندان زیاد نیست و باعث بروز برخی از مشکلات در ستون فقرات شما خواهد شد.

برای استراحت در محل کار، مسافرت های طولانی مدت، کارگاه های ساختمانی، اردوگاه ها، خوابگاه ها و مکان های اینچنینی، استفاده از تشک بدون فنر، مدل های آکاردئونی مسافرتی و الیاف پنبه دوزی سبک رواج بیشتری دارد.

تولید بهترین تشک های الیافی پنبه دوزی

تولید بهترین تشک های الیافی پنبه دوزییکی از نکات مهم که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید، درجه سفتی تشک است. مدل های قدیمی تر یعنی تشک های الیافی پنبه دوزی این فاکتور را دارا نیستند و بسیار نرم و راحت می باشند.

انواع تشک پنبه دوزی گزینه مناسبی برای افراد جوان و میانسان با وزن کم بدون داشتن بیماری های خاص در ناحیه ستون فقرات و کمر است. اگر دارای وزن بالایی هستید یا به دنبال خرید تشک های طبی، مدل های طبی فنری با درجه سفتی بین 4 تا 5 گزینه مناسبی برای شما خواهند بود.

باید خاطر نشان کرد که این ویژگی یعنی درجه نرمی_سفتی تشک ها بسیار متغیر بوده که بین اعداد 1 تا 7 بسته به نوع الیاف و مواد اولیه تولیدی به کار گرفته می شوند.

تولید بهترین تشک های الیافی، طبی، فنری، مسافرتی، بادی و … با استفاده از مواد اولیه باکیفیت صورت می گیرد که این امر در قیمت خرید و  فروش تشک ارزان و گران نیز تاثیرگذار است. به طور کلی برای خرید بهترین تولیدات داخلی و خارجی که متناسب با نیاز شما باشد، شناخت مراکز عرضه کننده و نمایندگان فروش مستقیم اهمیت ویژه ای دارد.

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag