پرش لینک ها

لینک کوتاه:

فروش عمده و ارزان پارچه گردباف فلامنت | خرید پارچه های تریکو ساده

در بازارهای مختلفی که در شهرهای متفاوتی از کشورمان وجود دارد، فروش عمده و ارزان پارچه گردباف فلامنت انجام می شود. خرید پارچه های تریکو ساده نیز که نوعی از پارچه های گردباف به شمار می روند، از این مراکز امکان پذیر می باشد. اما منظور از پارچه های گردباف چیست؟ این گونه از محصول چه مشخصاتی دارد؟ آن را کدام برندهای مشهور تولید می کنند؟ اگر می خواهید به پاسخ این پرسش ها دست یابید، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. در این نوشته به موضوعات مختلفی از پارچه اشاره می شود.

فروش عمده و ارزان پارچه گردباف فلامنت | خرید پارچه های تریکو ساده

کارخانه تولیدی انواع پارچه های گردباف

کارخانه تولیدی انواع پارچه های گردبافکارخانه های متعددی در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند که پارچه گردباف را می بافند. اما این پارچه ها با وسیله ماشین آلاتی تولید می گردند که شکل دایره ای و گرد دارند و به همین سبب است که به آن گردباف می گویند. از جمله پارچه هایی که بسیار مشهور هستند و کاربرد زیادی دارند، تریکو می باشد که انواع بسیار زیادی دارد. 

این نوع از پارچه گفتنی است که از الیاف متنوعی از جانب کارخانه جات نساجی بافته شده و سپس به بازار عرضه می گردد. در هر شرکتی، مراحلی برای تولید پارچه ها وجود دارد که می شود به ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و بسته بندی کالا اشاره کرد. همه تولید کنندگان، بر اساس این روش محصولات شان را می بافند و روانه بازار می نمایند. 

در کنار این، باید به این نکته هم اشاره کرد که همه شرکت ها پارچه های گردباف را به یک شکل و کیفیت تولید نمی کنند. تنوع در محصولات آنان زیاد است که مسئله مرغوبیت کالا را هم در بر می گیرد. برخی از کارخانه جات تولیدی، با وسایل و دستگاه هایی که در اختیار دارند، پارچه های نفیس و بسیار خوبی را می بافند که ما در بازار به راحتی می توانیم آنان را پیدا کنیم. چنین تولیدی هایی، محصولات شان را به صورت مستقیم وارد بازار می نمایند و توسط نمایندگی ها و وب سایت هایی که دارند، به فروش می رسانند. 

بازار فروش مستقیم پارچه از کارخانه

بازار فروش مستقیم پارچه از کارخانهدر حال حاضر، بیشتر کسانی که نیاز به خرید عمده پارچه دارند، سعی می نمایند تا با مراجعه مستقیم به کارخانه جات تولیدی و یا شرکت های وارد کننده این محصول، کالا را اصل فروشنده به دست آورند. به این طریق هم دست واسطه کوتاه می شود و هم این که مشتری می تواند با قیمت ها و نرخ های مناسبی هر گونه پارچه ای را که می خواهد تهیه کند. مسئله دیگری که از مزیت های خرید مستقیم به شمار می رود، این است که می توان پارچه ها را با ضمانت تهیه کرد و از بابت کیفیت پارچه، خیالی آسوده داشت. 

در هر حال، در بازار نیز برای مشتریان جزئی نیز راه هایی وجود دارد تا بتوانند هر نوع از پارچه ای را که نیاز دارند، به گونه مستقیم از کارخانه تهیه کنند. بیشتر شرکت های تولید کننده این کالا، محصولات خود را به وسیله نمایندگی هایی که در جای جای کشورمان ایجاد کرده اند، به شکل مستقیم و بدون واسطه در دسترس مصرف کننده قرار می دهند. 

هم در بازار نیز برخی از فروشگاه های بزازی را می شود پیدا نمود که عرضه کننده مستقیم پارچه از کارخانه هستند. آنان فروش عمده پارچه را هم انجام می دهند و به صورت متری و جزئی هم فروش پارچه ویسکوز، پارچه پلی استر، پارچه گردباف ساده و پارچه فلامنت ورزشی را در دستور کار خود قرار می دهند و مشتریان زیادی هم دارند. 

قیمت عمده فروشی پارچه های گردبافی

قیمت عمده فروشی پارچه های گردبافیبرای آن تعداد از افرادی که به دنبال این هستند تا نرخ های جدید و عمده پارچه گردباف را به دست آورند، توصیه می نماییم که به مراجعی سر بزنند که این گونه از محصول را به شکل کلی عرضه می دارند. از این طریق می شود خرید پارچه ارزان را نیز انجام داد. چنین ارائه دهندگانی فروش پارچه دورس و فروش پارچه طرحدار را هم انجام می دهند. 

روی هم رفته، قیمت های عمده پارچه هایی که به وسیله ماشین آلات گردباف تولید می شوند، نازل تر از نوع جزئی کالا می باشد. اغلب کارخانه جات و شعبه های آنان که در این عرصه فعالیت می کنند، نرخ های جدید را برای مشتریان خود اعلام می دارند. می توان از طریق اینترنت و یا تلفن هم حتی قیمت های عمده را پارچه را تهیه کرد. ولی در این خصوص باید متذکر شد که برخی از عوامل در تعیین نرخ پارچه ها بسیار تأثیر مستقیمی دارند که به برخی از آنان می شود این گونه اشاره نمود: 

 • نوع نخ بکار رفته در تولید پارچه 
 • عرض و طول محصول 
 • گرماژ پارچه گرد بافی شده 
 • نحوه عرضه 
 • و سایر عوامل دیگر 

خرید اینترنتی پارچه گردباف فلامنت

خرید اینترنتی پارچه گردباف فلامنتپارچه های گردبافی که مشهور به فلامنت می باشند را می توان از طریق سایت های اینترنتی نیز تهیه کرد. این گونه خرید، هم ارزان تمام می شود و هم این که از لحاظ صرفه جویی در زمان هم به صرف است. شما دیگر نیازی نیست برای تهیه چند متر پارچه، مغازه به مغازه در شهر بگردید؛ چون به راحتی همان گونه که در هر نقطه از کشور به سر می برید، وارد سایت های معتبر می شوید و به خرید خود می پردازید. به این شکل می توانید در هر رنگ و طرح موجود در بازار، پارچه فلامنت را تهیه کنید و استفاده نمایید. 

گفتنی است که پارچه های فلامنت، از جمله محصولاتی می باشند که از پلی استر تولید می شوند. مواد اولیه این گونه از محصول، ساخته دست بشر است و می شود آن را به نحوی مصنوعی خواند. از این پارچه در امور مختلفی استفاده می نمایند و در کنار این، برخی هم آن را با ترکیبی از نخ های دیگر می بافند و روانه بازار می نمایند. 

در هر حال، می شود به آسانی هر چه تمام تر و در کمترین زمان ممکن، از اینترنت و فروشگاه های آنلاین، پارچه فلامنت گردباف را در هر رنگ و مدلی می شود تهیه کرد. قابل یاد آوری است که در هنگام خرید، دقت داشته باشید از فروشگاه های اینترنتی که دارای اعتبار می باشند و پارچه را تضمین شده می فروشند، خرید را انجام دهید. 

شرکت پخش پارچه های گردبافی در بازار

شرکت پخش پارچه های گردبافی در بازارتوزیع پارچه هایی که به گرد باف نام آشنا هستند و درباره چگونگی تولید آنان نیز در این مقاله صحبت کردیم، از جانب شرکت های مختلفی صورت می گیرد. در گام نخست که خود تولیدی ها و گروه های بازرگانی وارد کننده آن، در این حوزه فعالیت می نمایند. آنان برای این که مشتریان دسترسی آسان تری به کالا پیدا نمایند و در پهلوی آن، شرکت ها نیز بتوانند محصول خود را زودتر به فروش رسانند، اقدام به پخش آن به سراسر ایران می کنند. به همین سبب است که از هر جایی می شود هر نوع پارچه ای را تهیه نمود. 

از طرف دیگر، برخی از شرکت ها نیز جدای از این تولیدی ها وارد کنندگان، کارشان توزیع و پخش پارچه های گردباف می باشد. آن ها در کیفیت ها گوناگونی محصولات خود را عرضه می دارند. این شرکت ها فروش پارچه کشی، پارچه لباس ورزشی و غیره را انجام داده و می کوشند تا در تنوع برند و طرح این کار را انجام دهند. 

خریدار پارچه های گردباف بصورت کیلویی

خریدار پارچه های گردباف بصورت کیلوییاگر شما هم خریدار پارچه های گردباف به صورت کیلویی هستید، باید در این خصوص گفت که هر کدام از این محصولات را عرضه کنندگان متفاوتی ارائه می کنند. از این ارائه دهندگان می توان قیمت پارچه تریکو و قیمت پارچه ورزشی فلامنت را هم که بخشی از محصولات گردباف به شمار می روند، به دست آورد. 

برای تهیه این گونه از محصولات همچنین نیاز است که به مرکز خرید پارچه سر بزنید. در هر شهری چنین مراکزی وجود دارند و در آن فروشندگان متعددی اقدام به عرضه چنین پارچه هایی می کنند. اصولاً بیشتر فروشندگان هم به صورت کیلویی محصولات خود را عرضه می دارند. 

خرید پارچه دیور و پارچه تریکو رنگی هم به این طریق انجام شدنی است. بایستی به این نکته نیز اشاره کرد که خرید اینترنتی پارچه گردباف کیلویی هم از فروشندگان آنلاین میسر می باشد. از آن ها می توان خرید پارچه پنبه ای را نیز انجام داده و آن را در عرض های استاندارد، به دست آورد. 

فروشنده پارچه گردباف ریون فلامنت

فروشنده پارچه گردباف ریون فلامنتیکی از انواع مختلف پارچه هایی که به گردباف نام آشنا هستند، ریون فلامنت می باشد. این دو همان گونه که از نام شان پیدا است، از دو نوع تار بافته شده اند. یعنی محصولاتی که به رویون معروف هستند و نخ هایی که با نام فلامنت عرضه می شوند. نخ های پارچه های ریون، از ویسکوز تولید می گردند. این گونه از نخ، در زمره الیاف طبیعی به شمار می رود. اما نوع فلامنت، نخ های آن کاملاً از مواد پلاستیکی تولید می شود که در اصطلاح پارچه فروشی ها به آن پلی استر می گویند. 

حالا ترکیب این گونه از پارچه، می تواند به کیفیت و همچنین کاربردهای متفاوتی محصول، کمک کند. در کل، فروشندگان بی شماری را در می شود از بازارهای قماش پیدا نمود که پارچه گردباف ریون فلامنت را عرضه می دارند. از آن ها می توان تازه ترین قیمت انواع پارچه را هم جویا شد و اقدام به تهیه این گونه از کالا نمود. 

آن ها در کار فروش پارچه گردباف در انواع مختلفی می باشند که یکی از نمونه های آن، همین ریون فلامنت است. 

مهمترین ویژگی ها و کاربرد های پارچه های گردباف

مهمترین ویژگی ها و کاربرد های پارچه های گردبافپارچه های گردباف، از جمله پرکاربرد ترین نوع محصولات می باشند. یکی از این محصولات پارچه تریکو کشی است. در ساخت این محصول از الیاف متفاوتی کار گرفته شده است و تولیدی ها برای ایجاد کش سانی آن، از لاکرا استفاده می کنند. 

اما این گونه از محصول را در جاهای گوناگونی از آن استفاده کرد. از آن عموماً پوشاک و ملحفه تولید می کنند که عمده ترین کاربردشان هم در این حوزه است. در کل از این پارچه ها این نوع از پوشاک را تولی می کنند: 

 • لباس های زنانه، مردانه و بچگانه 
 • انواع پیراهن 
 • تیشرت 
 • دامن 
 • بلوز 
 • انواع شلوار 
 • و غیره 

فروشگاه اینترنتی بهترین پارچه های گردبافی

فروشگاه اینترنتی بهترین پارچه های گردبافیدر اینترنت، فروشگاه های آنلاین زیادی را می شود پیدا نمود که پارچه های گردبافی شده را عرضه می دارند. تنوع در این فروشگاه ها بسیار زیاد می باشد. در کنار این، چنین فروشگاه هایی همواره در دسترس هستند و خدمات مختلفی را ارائه می کنند. 

در پهلوی این که آنان ارائه پارچه گردباف را انجام می دهند، معلومات وسیعی را هم از محصولی که به فروش می گذارند، عرضه می کنند. به همین دلیل است که می توان با خیالی آسوده و با در نظر داشت نکات و مشخصات یک پارچه، آن را از سایت های اینترنتی به آسانی تهیه نمود و از آن در اموری که نیاز داریم، کار گرفت. 

صادرات مرغوب ترین پارچه های گردباف ایرانی

صادرات مرغوب ترین پارچه های گردباف ایرانیاز جمله پارچه هایی که به خارج از کشور صادر می شود، نوع گردباف می باشد. 

این گونه از محصول دارای انواع گوناگونی است و کیفیت های مطلوبی هم دارد. صادرکنندگان این چنین پارچه هایی، اغلب خود تولیدی ها و گروه های بازرگانی مختلفی می باشند که در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند. آن ها بیشتر، کالای شان را به بازارهای کشورهای همسایه عرضه می دارند. 

در هر صورت، این صادر کنندگان همه سعی شان بر این است تا مرغوب ترین نوع پارچه گردباف را به کشورهای مقصد، ارسال کنند. 

عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانیفلامنت پنبه ای یکی از پارچه های بیمارستانی نیز محسوب می شود. این نوع از پارچه، کارایی بالایی در مراکز درمانی دارد و به طور کلی بیشتر بیمارستان ها از آن در موارد مختلفی کار می گیرند. اغلب از پارچه های فلامنت پنبه برای تولید و دوخت انواع لباس و سایر موارد دیگر استفاده می نمایند. 

عرضه چنین کالایی را هم مراکز پخش لوازم پزشکی به دوش دارند و هم این که پارچه فروشی های حضوری و غیر حضوری این کار را انجام می دهند. این پارچه همان گونه که از نامش پیدا است، از دو الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته شده و به همین دلیل از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. 

نمایندگی فروش بهترین پارچه های ترکیه ای

نمایندگی فروش بهترین پارچه های ترکیه ایدر بازار پارچه کشورمان، محصولاتی را مشاهده می کنیم که از کشورهای مختلفی وارد شده اند. از آن جمله می توان به کشور ترکیه اشاره کرد. 

این کشور در زمینه تولید انواع پارچه در جهان معروف می باشد. شرکت های بافندگی ترکیه، کالای شان را به وسیله نمایندگی هایی که در کلان شهرهای ایران ایجاد کرده اند، عرضه می دارند. می توان به آسانی این شعب را پیدا کرد و خرید پارچه های نفیس و مرغوب ترکیه ای را انجام داد. 

لازم به ذکر است که بهترین پارچه های ساخت این کشور، از عرض استاندارد، گرماژ خوب، رنگرزی مناسب و … برخوردار می باشند. 

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag