پرش لینک ها

لینک کوتاه:

قیمت روز روتختی در بازار تهران و نمایندگی های فروش آن

قیمت روز روتختی در بازار بستگی به چندین عامل مهم دارد. مثلا سایز روتختی، طرح و مدل، نوع پارچه، شرکت تولید کننده و میزان خرید همگی عواملی تاثیرگذار بر نرخ این کالا می باشند. روتختی یکی از وسایلی است که بر روی تخت قرار داده می شود. برخی مدل های آن بیشتر جنبه لوکس و تزیینی دارند و فقط برای پوشش دادن تخت استفاده می شوند. بعضی مدل های دیگر نیز علاوه بر پوشش دادن تخت به عنوان روانداز نیز استفاده می شوند. این اقلام در بازار ایران در حال حاضر در انواع داخلی و خارجی به مشتریان عرضه می شود و هر کدام قیمت خاص خود را دارد. مثلا روتختی هایی که از کشور ترکیه وارد می شود، از کیفیت و قیمت بیشتری در مقایسه با انواع دیگر برخوردار هستند.

قیمت روز روتختی در بازار تهران و نمایندگی های فروش آن

نمایندگی روتختی ایرانی و وارداتی در تهران

نمایندگی روتختی ایرانی و وارداتی در تهرانانواع روتختی ایرانی و ترک که نوعی محصول وارداتی است در بازار در مدل
و طرح های مناسب به فروش می رسد. هر نوع از این روتختی ها دارای مشتریان خاص خود است و در بازار های بزرگ مانند بازار تهران انواع آن قابل مشاهده و خریداری است.

برای خرید این اقلام، در وهله اول دریافت قیمت روز آن مهمترین گام است. یکی از مکان هایی که می توان به این منظور به آنها مراجعه کرد، نمایندگی روتختی است. تولیدات و خارجی در نمایندگی شرکت های مربوطه به مشتریان عرضه می شود.
علاوه بر این موارد، قیمت هر مدل نیز عامل مهمی است که توسط خریداران مورد توجه قرار می گیرد. مثلا قیمت روتختی ترکیه ای به عنوان یک محصول وارداتی با قیمت مدل های ایرانی تفاوت دارد. در مجموعه و مرکز فروش روتختی، انواع ملحفه و روتختی عروس، روتختی ساده و انواع سرویس عروس جهت تهیه جهیزیه برای نو عروسان وجود دارد. نمایندگی های فروش بهترین مکان برای خرید مستقیم تولیدات یک برند خاص هستند که در شهر های مختلف کشور دارای دفاتر فروش می باشند.

بورس لحاف و روتختی در تهران

بورس لحاف و روتختی در تهران

در بازار بورس و روتختی تهران، انواع مدل های روتختی را می توان با
کیفیت بالا مشاهده و انتخاب کرد
.

بازار های بورس روتختی در تهران بیشتر به صورت مجتمع تجاری هستند که به شکل متمرکز به فروش این تجهیزات با تنوع زیاد می پردازند. در این صورت در این مراکز یک یا چندین طبقه به صورت اختصاصی به فروش روتختی اختصاص یافته است.
فروشگاه های سطح شهر نیز مراکزی هستند که
متعلق به یک برند خاص بوده انواع لحاف و روتختی ترک و روتختی ارزان ایرانی را در معرض فروش قرار می دهند.

علاوه بر امکان مراجعه به این بازار ها، خرید اینترنتی روتختی نیز در انواع روتختی یک نفره و روتختی دو نفره، امکان خرید را از هر نقطه کشور یا خارج از آن ممکن نموده است. در خرید اینترنتی انواع سرویس روتختی عروس که شامل ست کاملی است، قابل انتخاب و سفارش از طریق سبد خرید است.

خرید و فروش روتختی با قیمت مناسب

خرید و فروش روتختی با قیمت مناسب

روتختی نوعی کالای خواب است که دارای نمونه تولیدات داخلی و خارجی است.  خرید و فروش این کالا به شیوه های مختلف انجام می گیرد که نیاز همگان را از خرید برآورده می سازدایران در زمینه تولید روتختی دارای شرکت هایی است که دارای برند و نام مشخصی می باشند. 
به طور خلاصه مهمترین روش های خرید و فروش عمده روتختی عبارتند از:

 • حراج روتختی در بازار های بورس و تولیدی روتختی
 • خرید و فروش با قیمت عمده روتختی، فروش ویژه و مستقیم
 • خرید و فروش اینترنتی

انواع این کالای خواب به روش های فوق در بازار به فروش می رسد و افراد مختلف برای خرید باید امکانات مالی و همچنین شرایط خود را سنجیده و سپس اقدام به خرید نمایند.

سایت آنلاین و سفارش عمده روتختی های ساتن

سایت آنلاین و سفارش عمده روتختی های ساتنیکی از بهترین نمونه ها و مدل های روتختی، نوع ساتن آن است. این نوع روتختی ها به صورت ست کامل است که همراه با هم در یک بسته بندی به فروش می رسند. به همراه این روتختی کالا های زیر نیز مشاهده می شود:

 • کاور لحاف، ملحفه تشک، روبالشی

از مهمترین مزایای خرید این اجناس، پارچه خوب، چاپ و طرح زیبا، و نخ صد درصد پنبه می باشد که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است.
در حال حاضر انواع روتختی ست عروس ساتن از فروشگاه و بازار روتختی در اینترنت قابل انتخاب است. ضمن این که نکات مربوط به شستشوی مناسب و درجه حرارت مناسب آب نیز برای ثابت ماندن رنگ و کیفیت در این وب سایت ها به اطلاع خریداران می رسد.
در فروشگاه های اینترنتی و سایت هایی که به طور تخصصی به فروش روتختی می پردازند، اطلاعات دیگری نیز قابل دریافت است که عبارتند از:

 • مشاهده پر فروش ترین محصولات و ارزان ترین قیمت ها، معرفی جدید ترین طرح ها و مدل های روتختی در بازار
 • شماره تماس های ارتباط با سایت، نحوه سفارش از سایت

پخش کننده بهترین روتختی های بازار ایران

پخش کننده بهترین روتختی های بازار ایران

تولید و
فروش بهترین روتختی در بازار ایران توسط شرکت هایی انجام می شود که به تولید انواع روتختی به صورت تخصصی می پردازند
.
پخش کنندگان روتختی بخشی از سیستم کاری کارخانه
تولید روتختی هستند که عمل ارسال و انتقال این تجهیزات را در مکان های مختلف بر عهده
دارند. 
زنجیره ای از کسب و کار که به واسطه آن
یک محصول یا یک کالا به دست مصرف کننده نهایی می رسد با کمک سیستمی به نام سیستم
پخش و توزیع صورت می گیرد. از مهمترین مراحل هر کار تولیدی، پخش به موقع و مناسب
محصول است که باید در زمان خاص خود انجام شود. 
کارکرد درست یک شبکه پخش ادامه حیات شرکت های تولید کننده را به دنبال خواهد داشت
و آنها را در رسیدن به اهدافشان کمک خواهد کرد. 
در ایران روش های مختلفی برای پخش کالا در نظر گرفته می شود که مهمترین و رایج
ترین آنها عبارت است از:

 • عمده فروشی، شرکت های پخش و شبکه های
  توزیع، پخش مویرگی و توزیع مستقل

هر یک از این بخش ها توزیع متفاوتی دارند
و بر همین اساس شیوه به کار رفته در آنها از انواع دیگر متفاوت است. توزیع روتختی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به شیوه های فوق اجرا می شود.

عرضه کننده مستقیم روتختی به قیمت درب کارخانه

عرضه کننده مستقیم روتختی به قیمت درب کارخانهعرضه روتختی به صورت مستقیم راهی برای خرید مستقیم و بدون واسطه است که هم برای خریدار و هم برای
فروشنده مزیت هایی دارد که عبارتند از
:

 • قیمت مناسب و ارزان برای مصرف کننده و
  کاهش هزینه های تولید برای سازنده
 • عدم بارگیری و حمل و نقل به فروشگاه های مختلف و نمایندگی های فروش 
 • امکان فروش در حجم زیاد

عرضه کنندگان مستقیم روتختی با کمک این شیوه می توانند جدیدترین تولیدات خود یا حتی نمونه های قبلی را به مشتریان عرضه دارند. نکته مهم در این روش، مطلع ساخت خریداران از این شیوه فروش است.
برخی واحد های تولیدی در کنار کارخانه، واحد فروشی را برای عرضه مستقیم تولیدات کارخانه تاسیس و راه اندازی می کنند. به این شیوه در صورتی که کارخانه در نزدیکی شهر واقع شده باشد، امکان خرید به راحتی میسر خواهد بود و می توان با صرف کمترین فاصله زمانی این کالا را خریداری نمود.

مرکز خرید جدیدترین مدل های روتختی

مرکز خرید جدیدترین مدل های روتختیدریافت لیست قیمت روتختی و مشاهده جدید ترین مدل های بازار از طریق مراجعه به مراکز خرید میسر است. در این مراکز علاوه بر مشاهده مدل های جدید و به روز، می توان تنوع روتختی را نیز مشاهده کرد. 
روتختی نوعی کالای خواب است که در انواع و اقسام مختلف تولید می شود. برخی مدل های آن از کشور های دیگر همچون ترکیه وارد می شوند و برخی دیگر از تولیدات شرکت های داخلی هستند.

آنچه مسلم است در مراکز خرید و بازار های عرضه کننده روتختی، امکان خرید به شیوه های مختلف وجود دارد. مثلا فروشگاه هایی که در شهر های کوچک هستند می توانند به بازار های عمده فروشی مراجعه کرده و تعداد مورد نیاز را طبق آمار فروش خود تهیه نمایند. خریدار روتختی عمده به این کسب و کار اشتغال دارد و خرید عمده بهترین شیوه خرید برای او می باشد.
خرید های جزئی نیز توسط خانواده ها صورت می گیرد. انواع روتختی بچه گانه، روتختی نوزاد، روتختی و ست کامل عروس در این مجموعه ها به فروش می رسد.

فروش ویژه روتختی های پرفروش در بازار سراسر کشور

فروش ویژه روتختی های پرفروش در بازار سراسر کشور

حراج نوعی فروش ویژه است که صاحبان کسب و کار های مختلف برای عرضه تولیدات خود از آن استفاده می کنند. فروش ویژه در برخی ایام سال روشی برای خرید
مناسب و ارزان است که با اخذ مجوز از سازمان های مربوطه قابل اجراست.


در این روش، انواع روتختی با طرح های متنوع و برند های ایرانی و خارجی در معرض فروش قرار داده می شود.
فروش ویژه دارای این مزیت بزرگ است که فروشنده روتختی می تواند حجم قابل توجهی را در مدتی محدود به فروش بگذارد و میزان فروش خود را افزایش دهد. به این ترتیب مشخص کردن زمان فروش ویژه از اهمیت خاصی است که باید با اطلاع مشتریان و مراجعه کنندگان برسد.
در سایت های اینترنتی نیز فروش ویژه وجود دارد که در کنار نام محصول از همین عبارت یا کلمه حراج استفاده شده است. در این شیوه فروشندگان با حاشیه سود کمتر می توانند موجودی کالا های انبار خود را به اتمام رسانده و کالای جدید وارد سازند.

خریدار روتختی با قیمت ارزان از تولید کننده

خریدار روتختی با قیمت ارزان از تولید کنندهخرید مستقیم از تولید کننده روشی است که منجر به خرید با قیمت ارزان خواهد شد. در واقع در این شیوه کالای مورد نظر به صورت مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده رسیده و هیچ گونه واسطه ای در این امر وجود ندارد. 
به همین دلیل قیمت تمام شده کالا برای مصرف کننده کمتر خواهد شد و خریدی مقرون به صرفه برای خریداران تلقی خواهد شد. 
خریداران روتختی را طیف مختلفی از مردم تشکیل می دهند. مثلا خریداران عمده آن صاحبان هتل ها و مراکز اقامتی هستند که به طور سالیانه یا در فواصل زمانی بیشتر به این اقلام به صورت یک جا و در تعداد زیاد نیاز دارند.
بخشی از خریداران نیز خانواده ها هستند که با توجه به توان مالی خریدار ارقام مختلف ارزان قیمت یا گران قیمت روتختی می باشند.

انواع سرویس روتختی و قیمت خرید آن

انواع سرویس روتختی و قیمت خرید آنمنظور از سرویس روتختی ست کاملی از آن است که در بسته های حاوی این کالا قرار داده می شود. مثلا کاور بالشت یا روبالشتی و همچنین ملحفه دو کالایی هستند که به همراه روتختی عرضه می شوند. 
روتختی ها دارای تنوع زیاد از جهت قیمت، نوع، طرح و مدل و همچنین برند می باشند. در واقع قیمت خرید این تجهیزات تابعی از عوامل ذکر شده است. نکته قابل توجه این است که تنوع موجود در این تولیدات زیاد بوده و به همین دلیل هیچ خریداری از مراکز خرید دست خالی بیرون نمی رود و می تواند نمونه دلخواه خود را انتخاب نماید.

بعضی روتختی ها بیشتر جنبه تزیینی و برخی دیگر می توانند به
عنوان روانداز به کار روند. روتختی دو نفره مخصوص تخت های دو نفره
و روتختی یک نفره مخصوص تخت های تک نفره جوان، نوجوان و بزرگسال است. به طور قطع قیمت نوع اول به دلیل سایز بزرگ تر گران تر است. 

روتختی عروس زیبا قیمت مناسب در طرح های 40 و 5 تکه

روتختی عروس زیبا قیمت مناسب در طرح های 40 و 5 تکههر ساله مدل های جدیدی از روتختی به بازار می آید که روتختی سرویس عروس در بین انواع آن از تنوع بیشتری برخوردارند. تهیه جهیزیه برای نوعروسان در ایران یک عرف و سنت است که از سوی خانواده ها انجام می شود.
انواع روتختی عروس با تنوع  زیاد و در طرح های 40 و 5 تکه در بازار وجود دارد. طرح های متنوع این اجناس، و تصاویر آنها به خوبی در سایت های اینترنتی قابل مشاهده است.

انواع
روتختی عروس به صورت ست کامل به همراه روبالشتی، کاور کوسن، روتشکی، و لحاف بوده و قیمت روز آن به تعداد تکه های آن بستگی دارد. هر کدام از موارد زیر
می تواند بر قیمت روتختی عروس تاثیر داشته باشد:

 • ابعاد، نوع بسته بندی
 • تعداد تکه،
  قابلیت شستشو
 • شرکت تولید کننده و مدت زمان گارانتی

بهترین قیمت روتختی با توجه به همین موارد مشخص می شود و هر یک می تواند عاملی برای افزایش یا کاهش قیمت آن باشد.

روتختی های اسپرت مناسب مناسب تخت های یک نفره

روتختی های اسپرت مناسب مناسب تخت های یک نفرهیکی از مدل های زیبای روتختی برای تخت های یک نفره، نوع اسپرت آن می باشد. انتخاب و خرید این روتختی ها می تواند متناسب با فضای داخلی و دکوراسیون اتاق خواب باشد. مثلا در صورتی که رنگ های دیوار روشن است می توان از روتختی هایی با رنگ متضاد استفاده کرد یا بالعکس رنگ آن را متناسب با رنگ دیوار ها انتخاب کرد.
مهمترین نکته در هنگام خرید توجه به سایز آن است که کاملا مطابق با اندازه تخت باشد. زیرا عدم هماهنگی ممکن است از جذابیت آن بکاهد.
در مجموعه تولیدات روتختی، انواع روتختی عمده ارزان و مدل روتختی لوکس و لاکچی و گران قیمت مطابق نیاز و توان مالی افراد مختلف به معرض نمایش گذاشته می شود و به مراجعه کنندگان معرفی می شود.  

ارائه کاتالوگ محصول ورتختی به خریداران

ارائه کاتالوگ محصول ورتختی به خریدارانکاتالوگ نوعی دفترچه راهنمائی برای خرید کالا های مختلف از جمله روتختی است. شرکت ها و کارخانجات مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند از طریق چاپ کاتالوگ تولیدات خود را به بازار معرفی می کنند.

مراجعه کنندگان می توانند با مشاهده این کاتالوگ اقدام به مقایسه و مشاهده نمونه های مختلف نمایند. یکی از مدل های جذاب روتختی، طرح های مختلف روتختی کودک است که برگرفته از شخصیت های کارتنی است که جذاببت و انگیزه برای خرید آنها را افزایش داده است. این نمونه تولیدات از طریق کاتالوگ قابل انتخاب و خریداری است.

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag