مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پارچه تریکو کیلویی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید از مرکز پخش پارچه تریکو کیلوییواحد اندازه گیری پارچه تریکو به صورت عمده چیست؟
مرکز پخش پارچه تریکو

آیا حوصله چرخیدن برای خرید یک نمونه به خصوص از پارچه تریکو را ندارید و به دنبال راه چاره برای سریعتر بدست آوردن این منسوج هستید؟ آیا می دانید مرکز پخش پارچه تریکو کیلویی که محصولات خود را به صورت عمده عرضه می کنند، با چه واحد اندازه گیری محصولات خود را به فروش می رسانند؟
همانگونه که در گذشته عنوان کردم پارچه تریکو انواع مختلفی دارد که اگر خواستید نمونه ای از یک محصول را بدست اورید باید مکانهای مختلفی را به دنبال این محصول بگردید و این کار زمان و وقت فراوانی را از شما می گیرد که می توان گفت سختی و دشواری های بسیاری دارد درعین حال ممکن است نمونه ای را که نیاز داشتیم پیدا نکنیم و با ناامیدی و خستگی از تلاشی که کردیم برگردیدم، ولی ناامید نباشید راهی برای پیدا کردن این نمونه هست که می توان به بدون گذاشتن وقت و زمان و کشیدن زحمت و مشقت آن را بدست آورد. آیا می دانید این راه چیست؟

خرید از مرکز پخش پارچه تریکو کیلویی

همانگونه که در بالا عنوان کردم اگر خواسته باشیم با روشی که در بالا مطرح کردم این نمونه پارچه تریکو را پیدا کنید باید سعی فراوان انجام دهید و کلی جستجو کنید تا شاید بتوانید این پارچه را پیدا کنید ولی آیا راه ساده تری هم هست که براحتی بتوان این محصول را خریداری کرد. نظر شما راجع به خرید از مرکز پخش پارچه تریکو کیلویی چیست؟ به نظر من که خیلی عالی است، انواع مختلف پارچه تریکو را در آنجا موجود دارند و هم می توان به راحتی از هر نمونه ای که نیاز داشتید، آن را خریداری کنید.
مرکز پخش پارچه تریکو

واحد اندازه گیری پارچه تریکو به صورت عمده چیست؟

حتما با خودتان خواهید گفت که معمولا پارچه را با متر اندازه گیری می کنند ولی باید خدمت شما عرض کنم که پارچه را در حالت عمده با واحد های دیگر هم عرضه می کنند به عنوان مثال با واحد هایی همچون یارد، متر و کیلوگرم که باید خدمت شما عرض کنم که معمولا پارچه های وارداتی را با واحد یارد به بازار عرضه می کنند و بیشتر پارچه ها را به صورت متر ارائه می کنند و عده ای از پارچه ها را با واحد کیلوگرم به فروش میرسانند که می توان گفت که پارچه تریکو یکی از منسوجاتی است که در موقع خرید و فروش عمده ای به صورت کیلویی به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: مهدی خسروانی  
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com
سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید