پرش لینک ها

لینک کوتاه:

مشخصات فنی پارچه تریکو اسپان لاکرا

تاکنون پارچه اسپان لاکرا را دیده اید و می دانید چه مشخصاتی فنی دارد و اطلاعاتی در مورد اینکه می توان برای چه لباسهایی مورد اسفاده قرار گیرد، دارید؟ آیا به دنبال پارچه کشی می گردید که توانایی و قابلیت چاپ روی آن را داشته باشد و هر طرحی را که خواستید با شفافیت و کیفیت برای شما محیا کند؟
همانگونه که در گذشته عنوان کردم پارچه تریکو را می توان، یکی از گسترده ترین انواع منسوحات دانست، که هر نمونه خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد که می توان گفت نام بردن همه آنها تقریبا غیر ممکن است و باید خدمت شما عرض کنم، که به سختی می توان اسم تمام نمونه های آن را عنوان کرد که حتی یک دانه هم از یادمان نرود.
مشخصات پارچه اسپان

کاربرد پارچه تریکو اسپان لاکرا

به دلیل وجود لاکرا در الیاف پارچه اسپان باید گفت حالت کشی بسیار زیادی داشته و بافت بسیار نرمی دارد در مورد الیاف آن باید خدمت شما موضوعی را مطرح کنم که شاید تا حال نشنیده باشید و آن این است که اسپان نام دیگر پارچه پلی استر است یعنی در واقع این دو الیاف یکی هستند و این قضیه را می توان با شما بزرگواران عنوان کرد.

این محصول را معمولا برای تی شرت ها و لباسهای راحتی منزل مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز علاقه مندان به این پارچه بیشتر از پیش می شود، دلیل این علاقه این است که پارچه تریکو اسپان لاکرا بسیار ارزان و قابیلت چاپ را دارد و این دو موضوع باعث پیدا کردن طرفداران زیادی شده است.
مشخصات پارچه اسپان

آیا می توان روی پارچه اسپان لاکرا چاپ کرد؟

امروزه به دلیل ورود دستگاه های چاپ پیشرفته و به روز دنیا به کشور عزیز مان، چاپ روی پارچه را می توان با کیفیت خیلی بالا انجام داد و از شفافیت و واقعی به نظر رسیدن آن لذت برد به همین علت، توجه خیلی ار تولید کنندگان پوشاک به تهیه پارچه های کشی که بتوان بر روی آن چاپ کرد جلب شده است.

به گونه ای که می توان گفت این پارچه را با هر نوع طرحی که مدنظر شما باشد می توان چاپ کرده و به پوشاک تبدیل کنند. این منسوج را که در بالا در مورد آن صحبت کردم پارچه تریکو اسپان لاکرا است که تمام قابلیت و خواصی را که در بالا مطرح کردم دارد و با خیال آسوده می توانید این محصول را خریداری کنید و هر طرحی که به آن علاقه داشتید، بر روی آن چاپ بزنید و پارچه تریکو اسپان لاکرای چاپ خورده را، به پوشاک تبدیل کنید.

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

 1. دیدگاه های نوشته

  ناشناس می گویند:

  آیا پارچه تریکو اسپان لاکرا،، را می‌توان برای دوخت لباس زیر استفاده کرد

  دیبافت
  مقالات
  محصولات
  جستجو
  Explore
  Drag