پرش لینک ها

مشخصات پارچه تریکو ویسکوز اعلا

آیا تاکنون نام پارچه تریکو ویسکوز را شنیده اید؟ آیا می دانید چه مشخصاتی دارد؟ آیا از کاربرد و کارایی آن خبر دارید؟ آیا مشخصات پارچه تریکو ویسکوز اعلا را می دانید؟
اگر از بازار تریکو فروشان گذر کرده باشید نامهای جدیدی به گوشتان می رسد، از قبیل نامهای لاکرا، جودون، ژاکارد. خار خورده، ویسکوز، گلکسی و… که در آینده در مورد همه آنها توضیح خواهم داد الان می خواهم در مورد پارچه ویسکوز و مشخصات آن و توضیح در مورد اینکه پارچه ویسکوز، قابلیت ترکیب با کدام الیاف را دارد و به طور معمول، با چه الیافی ترکیب می شود، توضیحاتی را بدهم.

مشخصات پارچه تریکو ویسکوز
پارچه ویسکوز یکی از انواع پارچه تریکو است که کاربرد فراوانی دارد که یکی از کارایی های آن که می توان به آن اشاره کرد تهیه شلوار و زیر سارافونی و ساپورت می یاشد.
پارچه تریکو ویسکوز را از الیاف ویسکوز تهیه می کنند که طریقه به دست آوردن این الیاف به گونه ای است که از مغز چوب درختان و خمیر کاغذ الیافی را بدست می آورند که تقریبا می شود گفت جزو الیاف طبیعی می باشد اگر در بافت پارچه فقط از الیاف ویسکوز استفاده کرد، مزیتها و معایبی برای آن پدیدار می شود به همین دلیل با الیاف مصنوعی از قبیل پلی استر یا لاکرا ترکیب کرده و تولید پارچه تریکو می کنند.
الیاف ویسکوز از الیاف طبیعی دیگر مانند پنبه، پشم و کنف ارزانتر است پس در نتیجه قیمت این پارچه از پارچه های پنبه ای، کنفی و پشمی ارزانتر است به همین خاطر تولید کنندگان پوشاک توجه بسیاری به این پارچه دارند و می توان گفت در بیشتر محصولات خود از این منسوج استفاده می کنند.
پارچه تریکو ویسکوز

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag