مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات پارچه تریکو ویسکوز اعلا

پارچه تریکو ویسکوز

آیا تاکنون نام پارچه تریکو ویسکوز را شنیده اید؟ آیا می دانید چه مشخصاتی دارد؟ آیا از کاربرد و کارایی آن خبر دارید؟ آیا مشخصات پارچه تریکو ویسکوز اعلا را می دانید؟
اگر از بازار تریکو فروشان گذر کرده باشید نامهای جدیدی به گوشتان می رسد، از قبیل نامهای لاکرا، جودون، ژاکارد. خار خورده، ویسکوز، گلکسی و… که در آینده در مورد همه آنها توضیح خواهم داد الان می خواهم در مورد پارچه ویسکوز و مشخصات آن و توضیح در مورد اینکه پارچه ویسکوز، قابلیت ترکیب با کدام الیاف را دارد و به طور معمول، با چه الیافی ترکیب می شود، توضیحاتی را بدهم.

مشخصات پارچه تریکو ویسکوز
پارچه ویسکوز یکی از انواع پارچه تریکو است که کاربرد فراوانی دارد که یکی از کارایی های آن که می توان به آن اشاره کرد تهیه شلوار و زیر سارافونی و ساپورت می یاشد.
پارچه تریکو ویسکوز را از الیاف ویسکوز تهیه می کنند که طریقه به دست آوردن این الیاف به گونه ای است که از مغز چوب درختان و خمیر کاغذ الیافی را بدست می آورند که تقریبا می شود گفت جزو الیاف طبیعی می باشد اگر در بافت پارچه فقط از الیاف ویسکوز استفاده کرد، مزیتها و معایبی برای آن پدیدار می شود به همین دلیل با الیاف مصنوعی از قبیل پلی استر یا لاکرا ترکیب کرده و تولید پارچه تریکو می کنند.
الیاف ویسکوز از الیاف طبیعی دیگر مانند پنبه، پشم و کنف ارزانتر است پس در نتیجه قیمت این پارچه از پارچه های پنبه ای، کنفی و پشمی ارزانتر است به همین خاطر تولید کنندگان پوشاک توجه بسیاری به این پارچه دارند و می توان گفت در بیشتر محصولات خود از این منسوج استفاده می کنند.
پارچه تریکو ویسکوز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: مهدی خسروانی  
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com
آقای مهدی خسروانی

شرکت تولیدی دیبافت تولید کننده انواع کالای خواب و پارچه تریکو

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید