مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین پارچه تریکو را به ما بسپارید

آنچه در این مقاله می خوانید...

نخهای به کار رفته در پارچه تریکوموارد مهم در تامین پارچه تریکوپارچه تریکو کیفیت پارچه تریکو باکیفیتروش تشخیص کیفیت پارچه تریکو
فروشگاه پارچه تریکو

آیا می دانید یه فکر تامین پارچه تریکو هستید و نمی دانید، چگونه می توانید پارچه تریکو باکیفیت را خریداری کنید؟ تا پس از خرید، احساس رضایت را داشته باشید؟ آیا وقت و زمان برای شما اهمیت دارد و از کم بودن وقت خود رنج می برید و قصد تامین پارچه تریکو را دارید؟ آیا می دانید برای انتخاب محل خرید این منسوج به چه شاخصه هایی باید توجه کنید؟
پارچه جزو منسوجات می باشد که تنوع بسیار زیادی در نوع جنس و کارایی دارد که یکی از انواع آن پارچه تریکو است که خود این محصول تنوع بسیار زیادی دارد که در هنگام خرید اگر از یک متخصص مشاوره نگیرید ممکن است در انتخاب خود دچار اشتباه شوید برای این موضوع باید به طور مفصل به نوع بافت و نخهای بکار رفته در آن توضیحاتی را خدمت شما بدهم.
تامین پارچه تریکو

نخهای به کار رفته در پارچه تریکو

نخهای به کار رفته در بافت پارچه تریکو عبارتند از

  • نخ پنبه
  • نخ پلی استر
  • نخ فیلامنت
  • نخ ویسکوز
  • نخ لاکرا
  • و…

می باشند و اگر خواسته باشید در مورد کیفیت نخهای استفاده شده در پارچه تریکو بدانید باید به این چند نمونه نخ اشاره کنم

  • نخ اپن
  • نخ سوپر
  • نخ شانه شده کامفور شده کامپکت رینگ

این نام نخهایی را که در بالا نام بردم انواع کیفیت را به پارچه تریکو می دهد.

 

پارچه تریکو کشی

موارد مهم در تامین پارچه تریکو

هنگامی که قصد تامین پارچه تریکو را داشتید به چند مورد باید توجه کنید که یکی از آنها روش خرید راحت و بدون دغدغه می باشد که شما می توانید با آسودگی خیال خرید خود را انجام دهید شاید بپرسید چگونه می توان این کار را انجام داد؟ شما می توانید با خرید کردن از فروشگاه های اینترنتی به این خواسته برسید. البته باید به این نکته هم توجه کنید که در روش خرید اینترنتی در وقت و زمان هم صرفه جویی می شود. یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید باید به آن توجه کنید، درجه مرغوبیت این منسوج می باشد که این کار تخصص خاصی را می طلبد، که در ادامه توضیحاتی را در این باره می دهم

پارچه تریکو کیفیت پارچه تریکو باکیفیت

روش تشخیص کیفیت پارچه تریکو

اگر کنجکاو هستید تا به مرغوبیت پارچه تریکو پی ببرید، باید به این موضوع اشاره کنم که اگر به نوع نخ به کار رفته در بافت پارچه تریکو دقت کنید، مسلما کیفیت نخ به کار رفته در بافت این منسوج با کیفیت باشد، پس در نتیجه پارچه تریکو مورد نظر هم کیفیت عالی خواهد داشت، شاید با خود بگویید که چگونه می توان به مرغوبیت این منسوج پی برد؟
اگر مقداری در مورد نوع نخ استفاده شده در پارچه تریکو اطلاعاتی داشته باشید می توانید به کیفیت این منسوج پی ببرید، در هنگام خرید فقط کافی است از فروشنده سوال بفرمایید که نوع نخ استفاده شده چیست؟ به شما اگر جواب داد که نخ سوپر است بدانید که کیفیت آن خوب می باشد و اگر بگوید که نخ اُپن است متوجه به این موضوع شوید که مرغوبیت آن پایین است. با این راهکار شما می توانید که مرغوبیت این محصول پی ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: مهدی خسروانی  
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com
سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید