مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تخفیف ویژه روبالشتی بصورت عمده در تهران

تخفیف ویژه روبالشتی

آیا تصمیم خرید روبالشتی بصورت عمده را دارید؟ آیا علاقمند هستید رو بالشتی را با قیمت ارزانتر، از همه خریداری کنید؟ آیا مرکز فروش بزرگی را می توان پیدا کرد، که روبالشتی را با تخفیف ویژه در تهران به شما عرضه کند؟


یکی از لوازم خانه که نمی توان از کنار آن بی تفاوت عبور کرد که در تمام منازل بدون استثنا وجود دارد بالشت است. معمولا این بالشت ها را نمی توان با آستر های زیری آن مورد استفاده قرار داد و نیاز به یک لایه رویی دارد. با این کاور هم زیبا میشود و هم دوام و ماندگاری پیدا می کند. به این لایه رویی به اصطلاح روبالشتی می گویند. به دلیل تنوع سلیقه روبالشتی را با انواع پارچه ها تولید می کنند. هر کدام مشخصات منحصر به فرد خود را دارند.

روبالشتی بصورت عمده

تخفیف ویژه روبالشتی به صورت عمده
با توجه به گستردگی انواع رو بالشتی و تقریبا دوخت راحت آن عده زیادی مبادرت به تولید روبالشتی کردند و این امر باعث رقابت در مورد روبالشتی به صورت عمده گشت و مرکز فروشی، برنده این رقابت می شود که روبالشتی عمده خود را ارزانتر ارائه دهد بخاطر همین فروشگاه های بزرگی اقدام به عمل تخفیف ویژه کردند و این امر باعث جذب مشتریان بیشتری شد که می توانستند به راحتی انواع روبالشتی را در انواع مختلف و با تخفیف ویژه خریداری کنند.

تولیدی روبالشتی سه بعدی

تخفیف ویژه روبالشتی بصورت عمده در تهران
تاسیس فروشگاه بزرگ روبالشتی عمده با تخفیف ویژه راه بسیار خوبی برای جذب مشتری بود ولی یک مشکل وجود داشت که اگر کسی غیر از شهر خودمان روبالشتی را به صورت عمده نیاز داشت نمی توانست از این مرکز فروش، خرید کند.

خرید روبالشتی مخمل

بعد از کلی تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیدند که می توان در شهر های بزرگ یا همان کلان شهر ها، مانند:

  • تهران
  • اصفهان
  • مشهد
  • یزد
  • تبریز و… شعبه یا نمایندگی را افتتاح کنند. این فکر بسیار خوبی برای جلب مشتری بود. هر شخصی از هر شهری که نزدیک به آن بود، می توانست خرید روبالشتی خود را به صورت عمده انجام دهد. از هزینه ارسال بار بکاهد و این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده، در نتیجه پایین آمدن قیمت مصرف کننده میشد و در نتیجه باعث فروش بیشتر می شد و مشتری های عمده تمایل بیشتری نسبت به تهیه روبالشتی عمده از این مراکز می کرد.

پخش روبالشتی سه بعدی

آقای مهدی خسروانی

شرکت تولیدی دیبافت تولید کننده انواع کالای خواب و پارچه تریکو

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید