مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پارچه تریکو نوزادی به صورت عمده

برای خرید پارچه تریکو نوزادی می دانید به چه شاخصه هایی باید توجه کرد؟ آیا می دانید از مراکز فروشی می توانید پارچه تریکو را به صورت عمده خریداری نمایید؟
همانطور که مستحضر هستید به دلیل حساس بودن پوست بدن کودکان به خصوص نوزادان باید توجه بسیار بالایی به خصوصیات پارچه به کار رفته در البسه بچه ها داشت. لباسهای بچگانه را معمولا از پارچه هایی که در آنها از پنبه استفاده شده تولید می کنند، الیته شایان ذکر است که عده ای سودجو به علت سود بیشتر دست به کارهای خطرناکی می زنند که برای سلامت پوست کودکان بسیار مضر است و آن هم استفاده کردن پارچه ای که در نخهای آن از الیاف مصنوعی استفاده شده است این امر باعث ایجاد حساسیت و در بعضی از موارد باعث کهیر زدن پوست کودک یا نوزاد می شود، به همین سبب در انتخاب لباس نوزادان و کودکان باید توجه بسزایی کرد.

آیا می دانید شاخصه های خرید پارچه تریکو نوزادی چیست؟
همانگونه که در بالا عنوان کردم برای خرید پارچه نوزادی باید توجه زیادی کرد که یکی از مهمترین آنها نوع الیاف به کار رفته در پارچه است که می توان به پارچه های متفاوتی فکر کرد که یکی از انواع منسوجات، پارچه تریکو است. پارچه تریکو انواع بسیاری دارد که برای لباس نوزادی باید از محصولی که الیاف طبیعی در آن به کار رفته باشد استفاده کرد که به چند نمونه اشاره ای می کنم.
۱- یکرو پنبه
۲- دورو پنبه
۳- پلی استر پنبه
۴- پنبه لاکرا
انواع پارچه تریکو یی که در بالا لیست کردم بیشترین مصرف را برای البسه نوزادی دارند شایان ذکر است که باید به نکته ی دیگری هم توجه کرد، همانطور که مطلعید البسه نوزادی و بچگانه مدت زمان کوتاهی تمیز می ماند و مرتب باید شسته شود به همین دلیل کیفیت نخ به کار رفته در آن هم مهم است، به همین علت نوع نخ به کار رفته در آن هم اهمیت بسزایی دارد. در اینجا به چند نوع از آن می پردازم، روش تولید نخ انواع مختلفی دارد که به چند نمونه که بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرد اشاره ای می کنم.
۱- نخ اپن اند
۲- نخ شانه شده سوپر
۳- نخ شانه شده رینگ کامفور شده
این سه نوع پر مصرف ترین انواع نخ است که بالاترین کیفیت را نخ شانه شده رینگ کامفور شده به خود اختصاص می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس و مشاور فروش: مهدی خسروانی  
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس: 02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com
آقای مهدی خسروانی

شرکت تولیدی دیبافت تولید کننده انواع کالای خواب و پارچه تریکو

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “عرضه پارچه تریکو نوزادی به صورت عمده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید