پرش لینک ها

لینک کوتاه:

قیمت روز پارچه ملانژ بیسکویتی مرغوب | فروش پارچه کیلویی

قیمت روز پارچه ملانژ بیسکویتی مرغوب را می توان از چندین روش به دست آورد. فروشگاه های اینترنتی و مجازی یکی از دسترس ترین راه ها می باشد. فروش این پارچه ها به صورت کیلویی، متری، عدلی و طاقه ای است. عدل بزرگ ترین واحد پارچه است که معادل 4 طاقه می شود. این مدل فروش مختص عمده فروشی ها و مراکز تولید پارچه است که آن را در گونی هایی بسته بندی نموده و تحت عنوان واحدی به نام عدل به فروش می رسانند. پارچه ملانژ نوعی پارچه تریکو کشی است که به کمک ماشین های گردباف بافته می شود. 

قیمت روز پارچه ملانژ بیسکویتی مرغوب | فروش پارچه کیلویی

تولید عمده انواع پارچه در ایران

تولید عمده انواع پارچه در ایرانکارخانجات زیادی در کشور در امر تولید انواع پارچه فعالیت دارند که هر کدام دارای ظرفیت تولیدی مشخصی در سال می باشند. از این رو برخی از آنها دارای فعالیت گسترده در زمینه تولید پارچه نه تنها برای تامین نیاز بازار های داخلی بلکه برای صادرات به دیگر کشور های جهان می باشند.

پارچه بافی به کمک ماشین آلات و دستگاه های نساجی صورت می گیرد که انواع مختلف دارند و به همین اقسام متنوع پارچه دارای خصوصیات و قیمت های گوناگون می باشند.

بیشتر پوشاک و البسه ای که در داخل کشور در فروشگاه ها مشاهده می شود، به کمک پارچه های تولید داخل تهیه می شوند و این خود نشان دهنده تولید عمده پارچه و فعالیت گسترده آن می باشد.

این منسوجات شامل طیفی از ارقام مختلف هستند که بخشی از آنها عبارت است از:

 • انواع پارچه رومبلی و پرده ای، پارچه تریکو رنگی، پارچه لباس ورزشی
 • پارچه لباسی، انواع پارچه پلی استر، پارچه تریکو نخی، پارچه گردباف ساده
 • پارچه بیمارستانی و ملحفه ای 

این بافته ها را می توان در مرکز خرید پارچه مشاهده و در صورت لزوم خریداری نمود.

بازار خرید و فروش پارچه تریکو

بازار خرید و فروش پارچه تریکو پارچه یکی از ملزومات اولیه برای تهیه البسه و پوشاک مختلف است که تریکو یکی از پارچه های کشی با انعطاف پذیری بالاست که برای تهیه انواع لباس به کار می رود. 
همان طور که انسان دارای مشخصات و نام و نام خانوادگی است، هر پارچه نیز دارای شناسنامه و ویژگی های مختص به خود است که بدان وسیله از انواع دیگر پارچه متمایز می شود.

در مراکز و بازار خرید و فروش تریکو ارقام متنوعی از این پارچه به فروش می رسد که قیمت انواع پارچه تریکو با توجه به ضخامت و نخ به کار رفته در آن متفاوت می باشد. مراجه کنندگان به این واحد های خرید و فروش را افراد گوناگونی تشکیل می دهند که هر کدام اهداف متفاوتی از خرید دارند.

به طور مثال برخی خریداران عمده پارچه، تولیدی های لباس هستند که به خرید اقلام زیر در حجم زیاد می پردازند:

 • خرید پارچه پنبه ای
 • خرید پارچه دیور 

خرید عمده معمولا به صورت بسته بندی طاقه ای یا عدلی انجام می شود. 

لیست قیمت پارچه کیلویی

لیست قیمت پارچه کیلویییکی از روش های فروش پارچه به صورت کیلویی بر حسب واحد کیلوگرم است که وزن هر کیلو پارچه با جنس نخ به کار رفته در آن تعیین می شود.

بنابراین لیست قیمت این کالا برای اقسام مختلف پارچه نرخ یکسانی نیست. مثلا قیمت پارچه ملانژ به شکل کیلویی با قیمت پارچه تریکو متفاوت است. قابل ذکر است که تریکو نام کلی یک سری از پارچه ها با خاصیت کشسانی است که خود به اقسام مختلفی قابل تقسیم بندی است.

به طور مثال تریکو ملانژ، ویسکوز و فیلامنت نام تعدادی از ارقام تریکو می باشند. در این صورت در هنگام خرید باید نام تریکوی مورد نظر به فروشنده اعلام شود تا در نهایت منجر به خرید محصول مورد نظر با استاندارد های خاص شود.

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه

فروشگاه اینترنتی انواع پارچههمان طور که توضیح داده شد، انواع پارچه کیفیت، جنس و قیمت متفاوتی دارد که این تفاوت ها را به خوبی می توان در فروشگاه های اینترنتی مشاهده نمود.

فروشگاه اینترنتی مکانی برای مشاهده ارقام مختلف پارچه به همراه خصوصیات و قیمت آنها می باشد که امکان مقایسه را نیز برای خریداران و بازدید کنندگان از سایت فراهم می سازد.

در این فروشگاه های مجازی طیف وسیعی از اطلاعات مرتبط با حرفه تولید پارچه قرار دارد که مطالعه آنها خالی از فایده نیست. به طور مثال برخی از این اطلاعات عبارتند از:

 • انواع پارچه های متری، پارچه های عمده، الگو های مختلف خیاطی و دوخت لباس
 • دریافت اپلیکشن، معرفی پارچه های مختلف و قیمت آنها مانند قیمت پارچه  ورزشی
 • فروش عمده پارچه مانند فروش پارچه طرحدار، فروش پارچه پنبه، فروش پارچه دورس، فروش پارچه ورزشی، فروش پارچه کشی

به طور کلی می توان گفت تقریبا تمام پارچه هایی که توسط کارخانجات نساجی تولید می شود در مجموعه فروش سایت های معتبر پارچه به چشم می خورد.

ارزانترین قیمت پارچه بیسکویتی

ارزانترین قیمت پارچه بیسکویتیشیوه های چندی برای تهیه پارچه بیسکویتی به ارزان ترین قیمت ممکن وجود دارد. یکی از این شیوه ها داشتن اطلاعات و دانش کافی در مورد مراحل تولید پارچه و شناخت پارچه های مختلف است که در هنگام خرید می تواند به خرید دقیق پارچه مطابق سلیقه و نیاز افراد منتهی شود.

بنابراین قبل از خرید پارچه با عنوان نمودن اسم دقیق آن مانند پارچه بیسکویتی، فروشنده می تواند به نیاز دقیق مشتری پی برده و همان کالا را تحویل خریدار دهد. این امر سبب خواهد شد که در خرید پارچه صرفه جویی اقتصادی شده و در نهایت پارچه ای با قیمت ارزان خریداری شود.

سفارش پارچه تریکو ملانژ

سفارش پارچه تریکو ملانژ

پارچه تریکو دارای ارقام مختلفی است که تولید کنندگان آن بنا به نیاز بازار نوع خاصی از آن را طراحی و تولید نموده و به بازار عرضه می دارند. 
برای این اجناس فعالیت عمده فروشی نخستین روش معامله و سفارش از سوی عمده فروشان پارچه است که با بررسی میزان تقاضای بازار سفارش تولید آن را به تولید کننده می دهند.
فعالیت عمده فروشی می تواند سطح بازار های داخلی را شامل شده یا در
سطح بین المللی نیز مطرح شود. به این جهت در واقع عمده فروشان باعث معرفی تولیدات
یک تولید کننده به بازار می باشند که تمام واحد های خرده فروشی پارچه برای تامین پارچه تریکو ملانژ به آنها مراجعه می کنند.

دیگر این که عمده فروشان برای خرید این نوع پارچه سرمایه قابل
توجهی را در اختیار دارند و دستشان برای خرید در هر مقدار باز است. در واقع شاید بتوان مهمترین تفاوت سفارش عمده و سفارش خرده و جزئی را همین عامل یعنی مقدار متفاوت سرمایه به شمار آورد.

خریدار پارچه های تریکو رنگی

خریدار پارچه های تریکو رنگی

تولیدی های لباس یکی از خریداران عمده پارچه تریکو رنگی هستند. تنوع رنگ موجود در این پارچه ها سبب می شود تا نیاز سلایق مختلف برآورده شده و افراد مختلف بتوانند رنگ و طرح مورد نظر خود را خریداری نمایند.

یکی از نکات مهم در تولید این قماش، یکنواخت بودن رنگ در هنگام رنگرزی پارچه است که
از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و تولید کنندگان باید به آن توجه خاصی داشته باشند.

خریداران پارچه با توجه به هدفی که از تهیه پارچه دارند، بهتر است با کارشناسان این رشته مشورت نموده و قبل از خرید با اطلاعات کافی به فروشندگان مراجعه نمایند. 

پارچه های تریکو رنگی با ضخامت ها و جنس نخ متفاوت تولید می شوند که دانستن نام تخصصی تریکو می تواند کمک شایانی به خرید همان پارچه به طور دقیق نماید.

فروشنده پارچه ملانژ مرغوب

فروشنده پارچه ملانژ مرغوب

پارچه ملانژ نوعی پارچه مرغوب برای دوخت انواع البسه و پوشاک مانند سوییشرت و شلوار می باشد. فروشندگان این حرفه کسانی هستند که انواع مختلف پارچه را می شناسند و می توانند در خرید پارچه کمک بسیاری به خریداران نمایند. 

یکی از روش های فروشی که این افراد برای مقادیر زیاد پارچه به کار می برند فروش عمده است. در فروش
عمده، نیازی یه تبلیغ پارچه مورد نظر وجود ندارد و فروش عمدتا منحصر به یک حوزه تخصصی می شود. فروشندگان عمده با حوزه های زیر ارتباط مستقیم دارند:

 • در اختیار داشتن سرمایه مالی زیاد
 • دارا بودن هنر ارتباط و فروش
 • اطلاع از آخرین اخبار و رویداد های حوزه پارچه
 • دانش انبار داری و ذخیره محصول

حوزه های فوق از ویژگی های بارز این فروشندگان تجاری است که در
نهایت منجر به فعالیت اقتصادی و خرید و فروش پارچه می شود.

مردم عادی با فروشندگان عمده سر و کار زیادی ندارند و فروشگاه های واقع شده در سطح شهر برای خرید آنها کفایت می کند. خرید این افراد از این مراکز به صورت متری یا کیلویی است و خرید طاقه ای و عدلی را شامل نمی شود.

ویژگی های و کاربرد های پارچه ملانژ

ویژگی های و کاربرد های پارچه ملانژ

طرح های جدید بافت و نوآوری در این امر موجب ایجاد تنوع در پارچه تریکو از نوع ملانژ شده است.  پارچه های مختلف تریکو متناسب با هر فصل تولید می شوند و بنابراین جنس همه آنها یکی نیست.

ملانژ ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی
است که یکی از انواع پارچه های ارزان قیمت به شمار می رود و نوعی پارچه تریکو
محسوب می شود. این پارچه انواع مختلف دارد که قیمت آنها متفاوت است و بستگی به
درصد الیاف به کار رفته و نوع آن دارد. هر چه میزان الیاف طبیعی در این منسوجات
بیشتر باشد، قیمت آنها نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت.

خصوصیات و ویژگی های این پارچه سبب شده
است تا بتوان انواع مختلفی از لباس را با کاربرد های متنوع تهیه کرد. برخی از
البسه ای که با استفاده از پارچه ملانژ تهیه می شوند عبارتند از:

 • انواع گرمکن و سوییشرت
 • شلوار اسلش
 • پوشاک ورزشی
 • لباس راحتی مورد استفاده در منزل

یکی از رنگ های بسیار پر فروش ملانژ، رنگ طوسی است که دارای طیفی از رنگ های طوسی روشن تا تیره می باشد.

صادرات پارچه های باکیفیت ایرانی

صادرات پارچه های باکیفیت ایرانیپارچه های ایرانی یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع پارچه در بازار هستند که برخی از آنها قابل رقابت با نمونه های برتر خارجی می باشند. بسیاری از پوشاکی که در حال حاضر در فروشگاه ها عرضه می شود، با استفاده از همین پارچه های ایرانی تهیه می شوند.
در تولید و بافت این پارچه ها یک سری نکات رعایت شده است که قابلیت و کیفیت آنها را افزایش داده و باعث فروش آنها در بازار های خارجی نیز شده است. این نکات به طور خلاصه عبارتند از:

 • استفاده
  از ماشین آلات پیشرفته
   
 • به کار
  گیری بهترین مواد اولیه
 • تولید پارچه با طرح های جدید و قابلیت های جدید و طول عمر بیشتر
 • رعایت
  حقوق مصرف کننده و تلاش برای جلب رضایت مشتریان
 • رعایت
  استاندارد های کیفی و کمی در تولید
 • تولید با اهداف صادراتی

مجموعه این نکات سبب شده است تا پارچه های ایرانی در حال حاضر بخشی از بازار کشور های دیگر را به خود اختصاص دهد. عراق یکی از بزرگترین وارد کنندگان پارچه ایرانی است که خریدار حجم عمده ای از پارچه های تولید شده داخل در ارقام و اقسام مختلف می باشد.

شرکت پخش پارچه تریکو در کشور

شرکت پخش پارچه تریکو در کشورپارچه تریکو توسط کارخانجات مختلف تولید شده و پس از آن به کمک واحد پخش و توزیع به سراسر کشور ارسال می شود. این مراکز تولید و پخش دارای تفاوت از جنبه های زیر می باشند:

 • خدمات
 • کیفیت تولید
 • مواد اولیه به کار رفته
 • قیمت فروش
 • تنوع تولید و ظرفیت تولیدی

پخش پارچه نوعی فعالیت حرفه ای در کار تولید پارچه است که نیازمند دارا بودن دانش تخصصی در آن زمینه می باشد. مهمترین شیوه هایی که برای پخش پارچه تریکو در کشور به کار گرفته می شود عبارتند از:

 • پخش از طریق نمایندگی های فروش
 • پخش و توزیع اینترنتی
 • پخش مستقل و تعاونی
 • پخش انحصاری
 • پخش مویرگی
 • پخش و فروش مستقیم

تمامی مدل های پخش به سه کانال در ارتباط می باشند که این کانال ها عبارتند از:

 • تامین کالا از طریق تولید کننده
 • جریان پولی از سوی خریدار به تولید کننده و توزیع کننده
 • جریان اطلاعات دو طرفه

مراحل فوق نشان دهنده اهمیت به کارگیری سیستم پخش و توزیع صحیح می باشد.

عرضه پارچه ملانژ ساده و ارزان

عرضه پارچه ملانژ ساده و ارزان

ملانژ ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی
است که انواع مختلف دارد که قیمت آنها متفاوت بوده و بستگی به
درصد الیاف به کار رفته و نوع آن دارد. هر چه میزان الیاف طبیعی بیشتر باشد، قیمت آنها نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

خصوصیات و ویژگی های این پارچه سبب شده
است تا بتوان انواع مختلفی از لباس را مانند 
انواع گرمکن و سوییشرت، شلوار اسلش، پوشاک ورزشی، لباس راحتی مورد استفاده در منزل تهیه نمود.

یکی از روش های خرید پارچه ارزان ملانژ، خرید از سایت های اینترنتی است. وجود تعداد زیاد فروشگاه های آنلاین عرضه کننده پارچه نشان دهنده کاربرد زیاد خرید اینترنتی و علاقه مردم به استفاده از این شیوه می باشد. 

در خرید آنلاین و عرضه اینترنتی انواع ملانژ ساده با قیمت های ارزان قابل تهیه است و تنها با چند کلیک ساده و دانستن روش های سفارش و ثبت اینترنتی می توان خریدی آسان را در اسرع وقت در هر زمان و مکان تجریه نمود. 
بسیاری از افراد اطلاعات کمی در مورد مراکز خرید پارچه و همچنین قیمت انواع پارچه دارند که وب سایت های فروش پارچه می توانند در این زمینه کمک قابل توجهی به این افراد نمایند. 

در اینترنت و سایت های عرضه پارچه، لینک هایی جهت خرید پارچه برای مشاهده جدید ترین و آخرین محصولات مرتبط با این حوزه وجود دارد که مراجعه به آنها می تواند گامی موثر برای خریدی رضایت بخش تلقی شود.

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag