مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پارچه تریکو نوزادی در تهران

آیا دغدغه تهیه لباس نوزادی را دارید؟ آیا نمی دانید چه جنسی برای این نونهالان جامعه بهتر است؟ آیا می دانید برای خرید پارچه تریکو نوزادی مرکز خرید بزرگی در تهران وجود دارد؟
در جامعه اقشار محتلفی زندگی می کنند که در بین این انبوه جمعیت نوزادان و کودکان هم در حال زندگی هستند. این قشر جامعه از تمام اقشار جامعه آسیب پذیرتر می باشند، پس باید برای خرید اقلام مورد نیاز شان بیشتر دقت کنیم. این افراد جامعه توان دفاع از خود را نداشته و معمولا ناخواسته یا به طور عمد مورد ظلم قرار می گیرند، در اینجا منظور من از ظلم به آن معنی نیست که در ذهن شما تدایی شده همین اندازه که اقلام مورد نیاز شان را به درستی انتخاب نکنید در حق آنها ظلمی روا داشته اید، به همین خاطر در انتخاب مایجتاج این نو گلان باید دقت بسیاری کرد یکی از اقلامی مورد نیاز لباس این نوزادان و کودکان عزیز است برای اینکه بدانیم که آیا این البسه برای نوزادمان مناسب است یا نه باید به نوع پارچه به کار رفته در آن دقت کرد که معمولا از پارچه تریکو استفاده می کنند، ولی این نوع منسوج انواع مختلفی دارد، آیا کدام مدل آن بهتر است؟

برای لباس نوزاد کدام نوع پارچه تریکو مناسب است؟
پارچه تریکو انواع مختلفی دارد که با توجه به نخهای بکار رفته در آن دسته بندی می شود، برای لباس نوزادی باید به این نکته توجه کرد که پوست نوزادان بسیار حساس است و دقت زیادی در انتخاب نوع پارچه تریکو باید انجام داد. یکی از الیاف و نخهایی که در زمان تولید برای پارچه تریکو نوزادی بهتر است نخ پنبه است البته می توان از الیاف و نخهای دیگر هم استفاده کرد. عده ای به دنبال سود بیشتر از پارچه تریکو هایی استفاده میکنند که به هیچ عنوان مناسب پوست حساس نوزادان و کودکان نیستند و از الیاف مصنوعی مانند فیلامنت یا پلی استر و… استفاده میکنند، البته قیمت پارچه هایی که در الیاف و نخ آنها از این مواد به کار رفته پایینتر از منسوجاتی که پنبه در آنها به کار رفته است. شایان ذکر است که در بسیاری از موارد استفاده از پارچه هایی با الیاف مصنوعی باعث ایجاد کهیر و آبله و ایجاد حساسیت در نوزادان عزیز گشته، پس باید در هنگام خرید به این نکته توجه زیادی کرد.

آیا می دانید پارچه تریکو نوزادی را می توان از کجا خریداری کرد؟
همانگونه که در بالا اشاره کردم در هنگام خرید پارچه تریکو نوزادی باید وقت بیشتری صرف کنیم و این کار می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد، به دلیل تنوع محصول تریکو برای تهیه این محصول باید به مکانهای متفاوتی مراجعه کرد تا اقلام مورد نظر خود را تهیه کنیم واحد های صنفی هستند که تقریبا می شود گفت که تمام مدلهای پارچه تریکو را به فروش میرسانند که به این مراکز، مرکز خرید یا فروش می گویند.

سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید