مرکز صادرات پتو گوسفندی تک نفره

با شنیدن نام پتو اولین مطلبی که به ذهن ما میرسد، یک خواب آرام و راحت است که مستلزم وسایلی نظیر پتو و راحتی بودن آن است، ممکن است در نگاه اول کمی بی تفاوت باشیم به این موضوع، اما پتوی نرم و با کیفیت مناسب و عالی میتواند یک خواب راحت را به ما ببخشد، زیرا یکی از عواملی است که باعث میشود خواب ما بهتر، راحت تر و البته کافی باشد تا پس از یک خواب مناسب بتوانیم به فعالیت روزمره خود به طور صحیح و باحوصله کافی بپردازیم.
عده ای بر این باورند پتو هرچه سنگین تر یا ضخیم تر باشد بهتراست؛ و عده ای هم بر نرم و نازک بودن پتو اصرار دارند، در این محتوا میخواهیم به این موضوع بپردازیم که کدام نوع پتو مناسب تر است و چرا ؟! پتوی گوسفندی تک نفره تقریبا یک نوع پتوی ضخیم محسوب میشود که اینک به تشریح عناصر سازنده پتوی گوسفندی و فواید آن بر خواب و بدن میپردازیم.

عرضه کنندگان پتو گوسفندی تک نفره

عرضه کنندگان پتو گوسفندی تک نفره

برای خرید هر مدل از انواع پتو گوسفندی تک نفره یا دو نفره کافی است به سایت ما مراجعه فرمایید. با مراجعه به سایت، شما میتوانید انواع مختلف پتوهای گوسفندی را از لحاظ طرح، رنگ، ابعاد، قیمت، کیفیت و… مقایسه کنید؛ به صورت یک انتخاب آگاهانه و درست خواهید داشت، همچنین با مراجعه حضوری به شرکت ما میتوانید از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

فروشندگان ویژه پتو گوسفندی تک نفره

فروشندگان ویژه پتو گوسفندی تک نفره

فروشندگان پتوهای گوسفندی به صورت عمده و تک در سراسر منطقه و سایت ها یافت میشود، اما با روند رو به افزایش و استقابل بی شمار هموطنان ازاین محصول، فروشندگان ویژه ای پا به این عرضه گذاشته و نه تنها بر اساس کیفیت بلکه بر اساس سلیقه شما و سایز مورد نظرتان، پتوی گوسفندی تک نفره را تولید و برای شما ارسال میکنند، از جمله شرکت هایی که پتوی گوسفندی تک نفره تولید میکنند سایت ما است.

توزیع کنندگان برتر انواع پتو گوسفندی تک نفره

توزیع کنندگان برتر انواع پتو گوسفندی تک نفره

پخش پتو گوسفندی تک نفره و دونفره وابسته به فعالیت های جهانی بوده که در این بین به نوع تجارت ها و دسترسی توده ای مخاطبان، توجهی ویژه داریم، با پوشش سراسری تمام مناطق و انتخاب برترین قیمت ها به نوعی از خریداران تقاضا داریم که برای دسترسی به هزینه های ارزان، تنها با ما همکاری کنند، در این میان برترین توزیع کنندگان سایت ما است که تقاضای جهانی و ویژه ای دارد.

دلیل محبوبیت پتو گوسفندی چیست

دلیل محبوبیت پتو گوسفندی چیست

اخیرا در سراسرجهان پتوی گوسفندی به عنوان بهترین پتوها برای یک خواب مناسب شناخته شده است؛ زیرا پتوی گوسفندی از پشم خالص گوسفندهای اصیل بافته میشود که گاهی اوقات موادی اعم از الیاف های ممتاز و مرغوب برای بهتر شدن و تنوع طرح های پتوی گوسفندی به کار میرود، زیرا با افزودن مواد دیگر به پشم خالص گوسفند در طرح ها و نیازهای ما و بسته به نوع سلیقه ما این پتوهای گوسفندی تولید میشوند؛ به همین دلیل و ویژگی های مذکور است که به عنوان یک نوع خاص و برتر شناخته شده و محبوب عموم گردیده است.
طراحی متنوع و زیبای این پتوها باعث گردیده تا با هر سلیقه و دیدگاهی مناسب به نظر رسد و همگان را شیفته خود کرده است، به طوری که بسیاری به این نوع پتو یعنی پتوی گوسفندی روی آورده اند، پتوی گوسفندی در انواع تک نفره و دو نفره یا چند نفره در بازار موجود است، به صورت کلی گزینه های مذکور باعث شده است پتوهای گوسفندی، پتوهایی منحصر به فرد باشند، ویژگی ها و خواص پتوی گوسفندی را تقریبا هیچ پتوی دیگری ندارد، از این پتو برای هدیه دادن به نو عروسان و جهیزیه آنها استفاده میگردد.

اگر حساسیت پوستی دارید پتو ارگانیک بخرید

اگر حساسیت پوستی دارید پتو ارگانیک بخرید

اگر حساسیت پوستی دارید از پتو ارگانیک استفاده کنید! زیرا پتوهای گوسفندی تک نفره از پشم خالص گوسفند استفاده میشوند، همین امر باعث میگردد تا برخی افراد که حساسیت های پوستی دارند، دچار آلرژی های پوستی گردند، پتوهای ارگانیک به صورت کامل از الیاف طبیعی ساخته شده است و برای افرادی که حساسیت پوستی دارند پیشنهاد میشود از این نوع پتوها استفاده کنند و از پتوهای گوسفندی ترجیحا استفاده نکنند. لازم است بدانید پتوهای ارگانیک نسبت به سایر مدل‌ های موجود و نسبت به پتوهای گوسفندی قیمت بالاتری نیز دارند.
خاص ترین پتوهای گوسفندی را بشناسید
پتو گوسفندی با توجه به شرکت تولید کننده و نیاز جامع انواع و ویژگی های متفاوتی دارد که به تشریح انواع آنها میپردازیم.

– پتوی گوسفندی دو نفره: این پتو در طرح ها و سایزهای متفاوت ساخته میشود؛ رایج ترین ابعاد آن ۲۲۰ در ۲۳۰ سانتی متر و وزن ۲۵۰ گرم دارد، همان طور که از وزن این پتو مشخص است بسیار نرم و لطیف و جزء پتوهای بسیار زیبای بازار اس ، پتوی گوسفندی دو لایه بافته میشود که در بافت آن از پشم خالص گوسفندی استفاده میگردد. از مختصات آن به داشتن تنوع رنگ بالا، کیفیت بالا و زیبا، قابلیت شست و شو و… میتوان اشاره کرد.

پتو گوسفندی تک نفره

– پتوی گوسفندی تک نفره: پتو گوسفندی تک نفره با توجه به تولید کننده های مختلف و سفارش های متفاوت، عمدتا ابعاد آن به صورت ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. پتوی تک نفره گوسفندی در انواع تک لایه و دولایه موجود در بازارجهانی در حال تولید وعرضه است . از ویژگی های آن میتوان به نرمی، تنوع رنگ بالا، بسته بندی مناسب و باکیفیت، عدم پرزدهی، نداشتن الکتریسیته ساکن، قابل شست و شو بودن و… نام برد.

– پتو گوسفندی دخترانه: این پتو یک پتوی دو لایه است و به گونه ای بافته شده که یک طرف آن ژله ای و طرف دیگر آن پشم برجسته است. بر همین اساس نرم و لطیف بودن این پتوی گوسفندی برای دختران مناسب تر است، ابعاد آن مناسب برای یک نفر و ضخیم و سبک دو رو است که از کیفیت مناسبی برخوردار است و قابل بودن شست و شو از خصوصیات بارز آن است.

پتو گوسفندی تک نفره
– پتو گوسفندی مسافرتی: این پتوی گوسفندی تک نفره یک پتوی، نرم، لطیف، سبک و کم حجم است، قابل شستن است، لذا کاربرد زیادی در مسافرت های تک نفره و دسته جمعی دارد، نکته حائز اهمیت دیگر وزن سبک این پتو است که باعث میشود به راحتی حمل شود و درکمترین فضا جای گیرد.

– پتو گوسفندی رنگی: پتو گوسفندی رنگی دارای رنگ های ویژه به همراه کیفیت بسیار عالی و محصول کشور ترکیه است، ابعاد یک نفره و دونفره آن را میتوانید به راحتی تهیه و استفاده کنید، این نوع پتوی گوسفندی به صورت دو لایه تولید شده، یک لایه آن پشم خالص و لایه دیگر آن رنگی و راه راه است که همراه یک عدد کوسن دورو و رو بالشتی دو رو به فروش میرسد، پتویی مرغوب، بسیار لطیف که دارای قیمتی مناسب هم دارد، قابلی شستن است ولی برای شست و شو باید به نکات توضیح داده شده در بروشور توجه شود، زیرا با شست و شوی نامطلوب پتوی رنگی شامل استفاده از موارد رنگ برنده مثل الکل و سفیدکننده های خاص، حساس بوده و رنگ پتو از بین خواهد رفت، پتو رنگی پرزدهی ندارد و بعد از شستن چندین مرتبه این پتو به هیچ وجه تغییر رنگ و ابعاد نخواهد داد و بسیار مناسب است، این پتو الکتریسیته ساکن ندارد یعنی جرقه نمیزند، رنگ بندی خیلی متنوعی از آن در بازار موجود است و به ویژه برای کودکان و دختران مناسب بوده و در طرح ها و رنگ های متفاوت بافته شده است.

– پتوی گوسفندی آلتمیت: پتوگوسفندی آلتمیت با ابعاد یک نفره ۱۵۰ در ۲۰۰ سانتی متر و دو نفره در ابعادی معادل ۲۰۰ در ۲۳۰ سانتی متر در بازار موجود و در طرح های گل برجسته و معمولی در حال تولید است که از نظر زیبایی پتو گوسفندی آلتمیت جزء بهترین های بازار بوده و با تنوع رنگ بالایی تولید و به بازار عرضه میگردد. از دیگر ویژگی های آن نرمی، لطافت، نداشتن پرزریزی، بسته بندی جذاب، قابل شست و شو بودن و…است.

پتو حوله ای گوسفندی

– پتوی حوله ای گوسفندی تک نفره: پتوی حوله ای یکی از پتوهای موجود در بازار جهانی است که خواستار و خواهان فراوانی داشته و در انواع گل برجسته و معمولی بافته میشود. پتوی حوله ای گوسفندی تک نفره، یک پتوی سبک و کم حجم است که به دلیل سبکی در بافت سازنده آن، به راحتی قابل شست و شو است، انواع خیلی متفاوتی از پتو حوله ای در بازار وجود دارد مثل پتو حوله ای مخملی، پتو حوله ای گلدار و… تنوع رنگ پتوهای حوله ای بسیار زیاد است به طوری که رنگ های زنده و زیبای آن هر کسی را جذب خود میکند. پتو حوله ای گوسفندی جزء نسل جدید پتوها به حساب آمده و از جمله کالاهای صادراتی صنعت نساجی ایران است، پتو حوله ای با توجه به بافت مناسبی که دارد، نکات و استانداردهای بین المللی در بافت و تولید آن رعایت میشود، کیفیت تولید بالا و رنگ بندی جذاب و تنوع زیاد طرح و… از مختصات پتوهای حوله ای است که تاجران خارجی تمایل زیادی به خرید آن دارند، به همین دلیل صادرات پر رونقی دارد.

پتو گوسفندی فانتزی

– پتوی گوسفندی فانتزی نوزاد: انتخاب پتوی نوزاد یک انتخاب بسیار مهم و حائز اهمیت است، زیرا از نظر بافت و عدم حساسیت نوزاد، این نوع پتو بسیار اهمیت دارد، خانواده ها اغلب قبل از تولد فرزندشان به خرید وسایل اتاق خواب و وسایل مورد نیاز برای تولد نوزادشان میپردازند و بدون استثنا دوست دارند پتویی که خریداری میکنند بسیار زیبا و جذاب باشد، طبق آمار رسمی و جهانی این نوع پتوی گوسفندی فانتزی در سطح جهانی طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است، از طرفی پتوی خریداری شده برای نوزاد حتما باید دارای ویژگی های خاص باشد مثل ضد حساسیت بودن، گرمای کافی، قابل شست و شو بودن، پرز ندادن و… گاهی اوقات که نوزادان به خواب نمیروند، مادر همه عواملی که ممکن است باعث بی خوابی فرزند شده باشد را بررسی میکند، اما متوجه دلیل بی تابی او نمیشود، بهتر است بدانید متخصصین اطفال و طب سنتی میگویند در بعضی مواقع این ناآرامی و نخوابیدن یک دلیل ساده دارد؛ نوزاد گرمای محیط اذیتش میکند و نمیتواند به زبان بیاورد؛ پس یا گریه میکند یا نمیخوابد. در این میان مادران معمولا بچه ها را کامل میپوشانند و پتو هم روی آنها می اندازند، اما گرمای زیاد نوزاد را اذیت کرده است. پس باید دقت کنیم پتوی نوزاد گرما و ضخامت مناسبی داشته باشد؛ نه خیلی ضخیم و گرم که باعث بالا رفتن دمای بدن کودک شود و نه آنقدر نازک که باعث سرمای نوزاد شود.

پتو گوسفندی نوزادی
پتوی گوسفندی نوزادی تمام ویژگی های لازم را دارد. گرمای مناسب دارد، با شست و شوی زیاد خراب نمیشود، لطافت خود را از دست نمیدهد و رنگش تغییر نمیکند، همچنین از طول عمر و ماندگاری خیلی خوبی دارا است، بسیار نرم و لطیف و مناسب پوست نازک و حساس نوزاد است و البته کاملا آنتی باکتریال، این پتو به طور کامل دوردوزی شده به نحوی که علاوه بر زیبایی که به پتو داده است، از نخ کش شدن آن هم جلوگیری میکند.
– پتو گوسفندی پشت خزدار: پتو گوسفندی پشت خزدار پتویی بسیار گرم و لطیف است و این پتو اغلب به صورت یک نفره یا چند نفره در بازار دیده میشود که سفارش دهندگان زیادی دارد، اما انواع دو نفره خاص آن هم وجود دارد. پتو پشت خزدار پتویی بسیار زیبا و دارای تنوع رنگ بالا است. به دلیل ویژگی هایی که دارد انتخاب خوبی به عنوان پتوی چهار فصل است .
– پتو ژله ای گوسفندی : پتو ژله ای گوسفندی به صورت یک نفره و چند نفره با ابعاد ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر و وزن ۱۶۰۰ گرم و پتوی دو نفره با ابعاد ۲۰۰ در ۲۲۰ سانتی متر در بازار موجود و قابل عرضه است، پتویی دو لایه و ضخیم و دارای طرح برجسته که بسیار مناسب برای تمام فصول سال است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما