پرش لینک ها

لینک کوتاه:

پتو سربازی شتری پشمی

کالاهای خواب همیشه برای استفاده مورد نیاز بوده و نمونه های مختلفی دارد یک نمونه از آنها پتو سربازی طرح شتری و پشمی می باشد این محصولات در پادگانها و محیطهای نظامی استفاده می گردد و در اندازه های یکنفره می باشد استفاده از پتوهای پشمی بدلیل گرمای زیاد برای مناطق سردسیر بسیار مناسب بوده و کسانی که از این محصول استفاده می کنند از گرمای آنها استفاده بهینه خواهند کرد همچنین این پتوها سبک بوده و هنگام جمع کردن ویا جابجایی راحت تر اینکار انجام می شود.

پتو سربازی شتری

پتوها انواع گوناگون دارند و در ابعاد مختلفی به فروش می رسند نمونه ای از آنها پتو سربازی شتری نام دارد این محصول از الیاف گرم و سبک تولید شده است و از تنوع رنگ و طرح برخوردار می باشد نمونه های آن در اکثر پادگانها و ارگانهای شبانه روزی و نیز در انواع بیمارستانها و حتی برای کوهنوردان مناسب می باشد.

همچنین از پتو سربازی شتری برای شرایط سخت در حلال احمر استفاده می گردد و می تواند در شرایط بحرانی مانند سیل، زلزله و امثال اینها به دست سانحه دیدگان برسد.

پتو سربازی پشمی

همانگونه که گفته شد استفاده از پتو در جاهای مختلفی صورت می گیرد پتو سربازی پشمی در پادگانهای سردسیری زیاد مورد استفاده قرار می گیرد خاصیت این پتوها به گونه ای می باشد که چون با پشم گوسفند تولید شده اند گرمای زیادی داشته و استفاده از آن در فصل سرما برای سربازان بسیار به گرم شدن آنها کمک می کند همچنین در بیمارستانهای صحرایی که امکانات گرمایشی کم است می تواند گزینه مناسبی برای گرم شدن بیماران بوده و آنها احساس سرما را نداشته باشند.

قیمت پتو سربازی نمدی

برای اینکه شما بتوانید از انواع قیمت پتو سربازی و نمدی با خبر شوید بهتر است نمونه های آنها را دیده و نسبت به نوع و قیمتشان اطلاع کسب کنید استفاده از نمد در این پتو ها باعث گرمی و لطافت آنها شده و می تواند هنگام استفاده خواب راحتی را فرد تجربه کند.

این محصولات به گونه ای هستند که ضد الکتریسیته ساکن بوده و هنگام استفاده شوک به بدن وارد نمی کنند. سبکی این محصول نیز برای استفاده مناسب بوده و می تواند در همه جا مورد استفاده قرار گیرد از این محصول نیز نمونه های متفاوتی وجود دارند و کسانی که به صورت عمده می خواهند این محصولات را خریداری کنند می توانند نسبت به نیاز ارگان و یا مجموعه خود این محصولات را طبق سازمان یا اداره خریداری کنند.

پتو سربازی نمدی

همانگونه که می دانید در پادگانها به دلیل اینکه سربازان به صورت شبانه روزی حضور دارند امکاناتی هم برای خوابیدن آنها فراهم است پتو سربازی نمدی باتوجه به نوع استفاده آنها برای اکثر این ارگانها مناسب بوده و می تواند برای رفاه حال سربازان می باشد همچنین این محصولات برای کسانی که به تفریح یا مسافرت می روند نیز می تواند مورد استفاده قرار گرفته و حجم بار شما در داخل خودرو نیز کاهش یابد به این صورت خودرو سبکتر شده و حجم کمتری روی باربند آن قرار می گیرد.

پتو سربازی مینک

پتوها نامهای مختلفی دارند و تولید کنندگان زیادی در حال تولید این محصولات هستند پتو سربازی مینک با توجه به نوع مکان استفاده تولید شده است و سبک و راحت می باشد همچنین استفاده از آن در مناطق مختلف امکانپذیر بوده و تنوع رنگ و طرح نیز در آن رعایت شده است البته برای مکانهای عمومی بیشتر از نوع ساده و تک رنگ این محصولات استفاده می شود و مورد رضایت خریداران می باشد.

پتو سربازی زمستانی

در فصل زمستان مناطق مختلفی هستند که سرمای شدیدی را دارند استفاده از پتو سربازی زمستانی می تواند کسانی که در پادگانها هستند را هنگام استراحت و خواب گرم نگه داشته و در اثر سرمای زیاد بیمار نشوند همچنین این امکان وجود دارد که سرماخوردگی باعث شود تا بقیه نیروها نیز آسیب دیده و بیمار شوند که این می تواند برای آن پادگان شرایط بدی را برای نگهبانی ایجاد کند.

پتو سربازی سبز

نمونه های دیگر از انواع محصولات خواب پادگانی پتو سربازی سبز می باشد این محصولات از مواد درجه یک تولید می شوند و به رنگ سبز می باشند همچنین کسانی که می خواهند این محصول را به صورت عمده خریداری کنند می توانند انواع آنها را به صورت غیر مستقیم خریداری کنند البته این مهم است که قیمت خرید این محصولات به صورت عمده چگونه باشد و باعث افزایش هزینه خرید نشود.

پتو سربازی صنعتی

تولیدات به گونه ای شده است که می تواند حجم انبوهی از محصولات تولید شود پتو سربازی صنعتی برای تولید انبوه به صورت روزانه می باشد و کسانی که می خواهند این محصول را تهیه کنند می توانند خریداری کنند با وجود دستگاه های صنعتی و تولیدات انبوه هرکس بخواهد نمونه های مختلف این محصولات را بصورت عمده خریداری کند از این بابت مشکلی نداشته و دردسترس می باشد.

کارخانه پتو سربازی شکوفه

بیشتر محصولات خواب را کارخانه پتو سربازی شکوفه انجام می دهد این محصولات در اندازه های گوناگون تولید شده و توسط نمایندگان فروش به فروش می رسند و کسانی که تمایل دارند این محصولات را خریداری کنند می توانند نسبت به خرید خود اقدام نمایند.

پتو سربازی دیجی کالا

سایتهای مختلفی انواع پتو سربازی را به فروش می رسانند نمونه ای از آنها دیجی کالا بوده که به صورت تکی این محصولات به فروش می رسد و البته برای خرید عمده نمی تواند گزینه مناسبی باشد چراکه هم توان فروش عمده را نداشته و هم اینکه قیمت بالاتری نسبت به خرید عمده پای خریدار می افتد که می تواند هزینه ها را افزایش دهد.

خرید پتو سربازی از دیجی کالا

محصولات خواب و راحتی هم به صورت مغازه بفروش می رسند و هم از طریق سایتهای فروش تکی این محصولات را می شود خریداری کرد خرید پتو سربازی از دیجی کالا هم مرسوم بوده و کسانی که می خواهند این محصول را به صورت تکی خریداری کنند می توانند از این طریق اقدام کنند برای خرید به صورت تکی و خورد از مغازه هایی که در شهر ها هستند نیز اینکار امکان دارد و از این لحاظ مشکلی نخواهد داشت.

شرکت ما باتوجه به ایجاد ساختارهای فروش انواع محصولات خواب سبک مانند پتوهای سربازی در طرح و رنگهای مختلف و فروش بدون واسطه از تولید کننده به دست خریدار می رساند و در این راستا هدف ایجاد کوتاه کردن دستهای دلالان می باشد همچنین با ساختاری که بوجود آورده ایم توان این را داریم در هر حجم و اندازه این محصولات را برای شما فراهم کنیم. شما می توانید برای آگاهی بیشتر با مجموعه ما ارتباط گرفته و بیشتر با محصولات ما آشنا شوید و در صورت رضایت از قیمتهای ما خرید خود را انجام دهید.

پتو سربازی شتری

راه های ارتباطی:

ارسال دیدگاه


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دیبافت
مقالات
محصولات
جستجو
Explore
Drag