مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات پتو راشل باکیفیت ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پتو راشل باکیفیتمشخصات پتو راشلکارخانجات تولید کنندگان پتو راشل
پتو راشل

آیا می دانید جدیدترین پتو چیست و چگونه بافته می شود و چه مشخصاتی دارد؟ آیا تاکنون نام پتو راشل را شنیده اید؟ آیا از مشخصات پتو راشل باکیفیت ایرانی اطلاعاتی دارید؟ آیا کارخانجات مشهور تولید کننده پتو راشل را می شناسید؟
از زمانهای خیلی قدیم پتو مورد استفاده قرار می گرفته که به مرور زمان با توجه به تقاضا و خواهان بسیار زیاد به تنوع آن افزوده شده است که نام انواع آن نمدی، مینگ و جدیدا راشل است که این پتوها هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند که پتوی نمدی ظاهری خشک و سفت داشته و بهتر بود به تنهایی استفاده نشود و معمولا ملحفه ای را به آن می دوختند، که این امر موجب زحمت زیادی می شد و بعدا پتوی مینگ تولید شد که از پتوی نمدی نرمتر و مژه دار بود ولی باز هم نیاز به استفاده ملحفه احساس می شد، در این پتو، استفاده ملحفه به دلیل افزایش گرما و نرمی مورد استفاده قرار می گرفت. پتو راشل که بعدها تولید شد از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار بود که در اینجا به چند نکته از خصوصیات آن اشاره می کنم

مشخصات پتو راشل باکیفیت

همانگونه که در بالا اشاره کردم پتو راشل ایرانی تقریبا جزو پتوهای جدید به حساب می آید و چند سالی از تولید آن نمی گذرد. این پتو از لحاظ نرمی و گرمی بسیار عالی بوده و نرمی بسیار زیادی دارد و به مژه های بسیار لطیف دارا می باشد که می توان گفت بسیار نرم، لطیف و گرم می باشد البته شایان ذکر است که این نوع پتو نیاز به استفاده ملحفه ندارد و به راحتی قابل استفاده می باشد. به مرور زمان جای خود را در میان پتوهای قبلی باز کرد و روز به روز به استفاده کنندگان این نوع پتو افزوده می شود و به راحتی جای پتوهای دیگر را گرفته است.

مشخصات پتو راشل

کارخانجات تولید کنندگان پتو راشل

پتو راشل را به دلیل تقاضای زیاد، کارخانجات فراوانی اقدام به تولید این نوع پتو کردند که در اینجا به چند نمونه اشاره ای خواهم داشت، کارخانجاتی همچون، گلبافت، نرمینه، شادیلون، لاله، لیپار، لیلیان و… می توان نام برد. که هر کدام پتوهای مختلفی با وزن و ابعاد مختلف تولید می کنند و هر یک مشتریان منحصر به فرد خود را دارند.

سرکار خانم فاطمه انتصاری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع محصول کالای خواب و تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید